Jump to content

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaxell

Önerilen İletiler

Spoiler:

Umarım aranızda Sinon'un babasının yüzünü 2 yaşından beri görmediğini ve Ölüm Silahı denilen herifin de yüzünü gizlediğini hatırlayanlar vardır :D Sadece bir tahmin. Babasına karşı savaşması çok ilginç olur. :D

darthvader.gif

gibi bir şey olmasında...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 379
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yenilenmektedir (10 Mart 2015) Sinon aşkım: http://forum.turkanime.tv/topic/10705-sinon-gun-gale-online-karakter-tan%C4%B1t%C4%B1mspoiler/ Kurucu: Kaxell Sinon VIP Fan Club: Centılboy :cheer1-onio

Durun kız olması konusunda spoiler vereyim:

Buda Sinan;

Spoiler:

Umarım aranızda Sinon'un babasının yüzünü 2 yaşından beri görmediğini ve Ölüm Silahı denilen herifin de yüzünü gizlediğini hatırlayanlar vardır :D Sadece bir tahmin. Babasına karşı savaşması çok ilginç olur. :D

Şimdi spoiler vermek gibi olmasında o ihtimal pek yok. Nedeni ise benim "Neden mi Sinon?" imzamdaki linkte yazıyor. Babasıyla ilgili durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi spoiler vermek gibi olmasında o ihtimal pek yok. Nedeni ise benim "Neden mi Sinon?" imzamdaki linkte yazıyor. Babasıyla ilgili durum.

neden mi sinon diyişini görünce ve babası diyince şimdi kayaba akihiko mu lan bu kızın babası sorusu geldi aklıma :D. offf okutacaksınız bana novel'ı bu gidişle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

neden mi sinon diyişini görünce ve babası diyince şimdi kayaba akihiko mu lan bu kızın babası sorusu geldi aklıma :D. offf okutacaksınız bana novel'ı bu gidişle.

Ahahah yok artık ya. Babası SPOİLER GELİYORRR

Araba kazası geçirerek ölüyor

GELDİ BİLE :)

Yani bende değişik fantaziler kurmak istiyorum ama birazcık bile bilince olmuyor işte:) Belkide birisi onu kandırmıştır sadasdasd.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

200 küsur ileti olmuş konu mu kaynatıyorlar,bir el atayım,diye girdim bu FC ye çok kıskandım lan anime hakkında,ne güzel muhabbet ediyorsunuz :D

Uzun zamandır yarım biten bir animenin hakkında falan böyle geyik yapmamıştım.. En son Fairy Tail in 175. bolumunu izleyip deli gibi teoriler oluşturup en son dayanamayıp mangaya bakmıştık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

200 küsur ileti olmuş konu mu kaynatıyorlar,bir el atayım,diye girdim bu FC ye çok kıskandım lan anime hakkında,ne güzel muhabbet ediyorsunuz :D

Uzun zamandır yarım biten bir animenin hakkında falan böyle geyik yapmamıştım.. En son Fairy Tail in 175. bolumunu izleyip deli gibi teoriler oluşturup en son dayanamayıp mangaya bakmıştık :D

Ahahaha.. maziyi anımsattın banada şimdi ^_^

Bu arada ne baba muhabbetiymiş arkadaş :D Neyse 3. bölümü izledim dedim aha bu bölümde bağlanıyor şimdi tamam az kaldı diyorum yok yine göremedim :angry: Neyse 4.Bölüme kadlı artık :P Acaba Sinon ile Kirito nasıl karşılaşıcaklar merak ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahah Emel abla herşey kontrolüm altında sohbet edeni yakarım zaten. :))

Ee napalım ben biraz takıntılı olduğumdan kim mesaj atarsa cevap yazmaya çalışıyorum :) Tabii teoriler falan havada uçuşuyor :P

Az Fairy Taili sevebilseydim orayı da teori bombardımanına tutardım ama yok olmadı alışamadım :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahah Emel abla herşey kontrolüm altında sohbet edeni yakarım zaten. :))

Ee napalım ben biraz takıntılı olduğumdan kim mesaj atarsa cevap yazmaya çalışıyorum :) Tabii teoriler falan havada uçuşuyor :P

Az Fairy Taili sevebilseydim orayı da teori bombardımanına tutardım ama yok olmadı alışamadım :))

Ertuğrul abi bizim sinon alfeim online da okçuymuş ya aslında ben onun o halini hiç görmedim nerde oluyor bu olay? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ertuğrul abi bizim sinon alfeim online da okçuymuş ya aslında ben onun o halini hiç görmedim nerde oluyor bu olay? :D

Abiii benim masaüstü planım o animenin sonlarında gösterirler herhalde. :D 

Dur paylaşıcam şimdi. Masaüstleriniz kısmında benim attığım son iletiye de bakabilirsin.

Bide spoiler a alsana kimse çakmasın Sinonun mükemmelliğini ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.