Jump to content

Selam İnsanlık !!!

ScReaM

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkdaşlar ben yusuf ceylan bu Scream342 Nik'imi her türlü internet protokolünde kullanırım  :cool-onion-head-emoticon:   ßilgisar Mühendisiyim :congrats-onion-head-emoticon:  ( Not : Okuyoz ol

üst üste flood yapmaktan vaz geç artık ayrıca yeni sistem güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak bu şekilde gereksiz pos kasmaya devam etmemeni rica ediyor sözlü uyarını veriyorum tekrarlanması da

Hoş geldin. :lol:  (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. )

Ertuqrul ~Lascen~  

Şu  haremine bayıldım :D  keşke bendede olsa  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

:cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  İlk kez haremime dikkat eden birini buldum.  :D Hepsi çok tatlı ya teker teker beyin hücrelerimi ele geçirdiler bende zaman geçtikçe ekleme yapıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. :lol:  (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. )

Hoş bulduk kardeşim... bu arada (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. ) Konusunda kafana takma :D  Olur böyle şeyler :D Biz yanındayız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  İlk kez haremime dikkat eden birini buldum.  :D Hepsi çok tatlı ya teker teker beyin hücrelerimi ele geçirdiler bende zaman geçtikçe ekleme yapıyorum.

Eline Sağlık   Gambere !  :cheer3-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldinde sanki insan değilsinde bize sesleniyomuşun gibi geldi bir an başlığı okuyunca :D 

Haaayy ( eveet! )  Uzaydan geldim   :hehe-onion-head-emoticon:     :bird-onion-head-emoticon:   :dying-onion-head-emoticon:   :ghost-onion-head-emoticon:   :help-onion-head-emoticon:   :hate-onion-head-emoticon:   :depressed1-onion-head-emoticon:   :dead-onion-head-emoticon:  :expulsion-onion-head-emoticon:

Şaka şaka sakın ciddiye alma  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.