Jump to content

İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler

Misafir

Önerilen İletiler

1- Elfen Lied : Konusu, karakterleri ve animenin gidişatı bakımından beğenmediğim bir anime. Ama Lilium diye bir şarkısı vardır, çok severim.

2- Arakawa Under The Bridge : Komedi için izlenir, boş vakti olanlar için.

3- Durarara! : Konusunu hiç beğenmedim, sonuna kadar boştu bana göre. İzaya ve Shizuo karakterleri için izledim sadece.

4- Higurashi no Naku Koro Ni : Bir sürü sezonu var, konu 1.sezonda anlamak için güçlük çektim resmen. Bölümlerin sadece 5-6 dakikalık kısımları önemli gerisi lay lay lom.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 139
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1-Vampire Knight : Vampirlikle alakası olmayan saçma sapan bir anime, aile hikayesi olsaymış daha mantıklı olurmuş böyle düşünüyorum ama ZERO karakteri sağlamdır :) 2-Naruto: Buna başladım çünkü çok i

Vampire Knight sevmeyen birisi oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :D    Ben de sırf Kaname nin bu kızda ne bulduğunu anlamak için izlemiştim ikinci sezonu olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm :D

Boku no Pico 1. bölümün yarısı(Çok merak etmiştim ama merakın iyi olmadığını bir ke daha görmüş oldum.) ve K-Project

Böyle bir konu açılması çok yerinde olmuş. En azından izlemek için anime arayışında olanlar neyi "izlemeyeceğine" karar verebilir :D Ama yorumlar hep muğlak, beğenmediniz ama neden? keşke sebepleri de ekleselerdi yorum yazanlar, daha iyi yönlendirici olurdu.

Zetsuen no Tempest: Bilim kurgu-fantastik türünü zaten pek sevmem. Ama bu seride inanılmaz saçmalamışlar. İzlensin de nasıl olursa olsun zihniyetiyle biraz ondan biraz şundan seriyi çorba yapmışlar. Zamanda yolculuk, büyücülük, dünyanın sonu. Dünyanın en güçlü büyücüsüsün ama bir adada hapissin? Zaten ağaçların tanrı olduğu saçma salak bir seri daha yoktur herhalde. Şimdi dank etti avatar filminde de vardı bu saçmalık :D
Sukitte ii na yo da: Romantizm namına bir şey yok. Senaryosu da bir o kadar bayağı. Boş vakitte dahi izlenmez.
Soredemo Sekai wa Utsukushii: Bu da fantastik shoujo güya ama zerre romantizm yok. Bir ülkenin "çocuk" kralı ile ondan yaşça büyük bir başka ülkenin prensesi evlenmek zorunda kalıyor. Kız şarkı söyleyip yağmur yağdırıyor vs. Harcadığınız vakte değmez.
Noragami: Bir tanrı vakası daha. Çocuk tanrılar ve ölü insanların arafta kalmış ruhlarından silahlar. Boş.
Kyoukai no Kanata: Yine fantastik bir seri. Sadece bir bölümde güldüm. Komedi ve merak unsuru yok. En saçma kısmı da sonu. Sıfıra sıfır, elde var sıfır. Böyle bir son. Resmen seri başa sarıyor.
Yine de zevkler tartışma konusu olamaz. Beğeni göreceli bir kavramdır. O yüzden öncelikle anlayışlı olmak elzemdir. ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Yok öyle bir şey benim için. :D Asla kendimi zorlamam sıkılırım yarım bırakırım ve günün birinde hiç olmadık bi anda canım o animeyi izlemek ister ve izlerim. *-* Genelde böyledir doğru anım vardır benim beklerim ve sonra da hazır hissedince izlerim. Bir çoğu yarım ondan ona atlamaktan. <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach ve Narutonun serileri

Bleachi doldurma bölümler dışında Aizen savaşı bitene kadar izledim bir de cehennemli ovayı izledim

Narutoyu da hep atlaya atlaya izledim hiç de sevmedim la Pein savaşından sonra bıraktım zaten doldurma bölümleri ve Shippudenin ilk 80 bölümünü de izlemedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.