Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Takım Dediniz Kimse Yok Önceden Baya Kişi Vardı Şimdi Kimse Yok Yok Mu Şöyle 4 Kişi? Oyun Falan Atsak Kendimizi Dahada Geliştirsek :)...

sen önce bi 30 olda :D takım olsak bile ligler çok dengesiz diamond falan olanlar smurf hesap bulup gelmesi lazm takım maçları için :D benim için sorun değil ama karşıya plat diamonddan aşağı adam gelmeyince oyunu yeni yeni öğrenen arkadaşlar için sıkıntı olabiliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

okan ın dediği gibi zaman bulması zor ama önceden planlama yada onun gibi bişey olursa gireriz neden olmasın :D

lol girmek isteyenlerle skype da ayrı bir grup kuralım ordan yazarız ne zaman toplanacağımızı kime uygunsa gelir :D

benim skype  

face:minatonamikaze1

ekleyin konuşuruz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese kolay gelsin. Derecelide duo girebilecek arkadaş arıyorum. Mainim adc. Sup olursa iyi olur. Fakat diğer laneler de iyi ise oyunu taşıyabilme potansiyelim var diyorsa kapımız herkese açıktır.  :) Ligim gümüş 3. Ligim sizi yanıltmasın. http://www.lolking.n...84#ranked-stats kda larıma burdan bakabilirsiniz. İlk sezonum fakat 6000 saat dota geçmişim var bu yüzden gayet iyiyimdir. Pm lerinizi bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese kolay gelsin. Derecelide duo girebilecek arkadaş arıyorum. Mainim adc. Sup olursa iyi olur. Fakat diğer laneler de iyi ise oyunu taşıyabilme potansiyelim var diyorsa kapımız herkese açıktır.  :) Ligim gümüş 3. Ligim sizi yanıltmasın. http://www.lolking.n...84#ranked-stats kda larıma burdan bakabilirsiniz. İlk sezonum fakat 6000 saat dota geçmişim var bu yüzden gayet iyiyimdir. Pm lerinizi bekliyorum

main sup silver 4'üm çok iyi değilim ama duo yapabilirim istersen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.