Jump to content
  • Create New...

( 13 / 13 ) Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken

Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Komedi, Romantizm, Seinen

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Ghettosan

Düzenleme : Ghettosan

Özet: Otaku bir koca ve çalışkan bir eşin günlük yaşamlarını anlatan bir seridir.

Klasor Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Komedi, Romantizm, Seinen Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan Düzenleme : Ghettosan Özet: Otaku bir koca ve çalışkan bir eşin günlük yaşamlarını anlatan bir seridir.   Klasor Linki

1. ve 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler :)   Not: Seri çok hoşuma gitti çevirmeye başladım. Biraz önce almış bulunmaktayım.  :rolleyes:  :ph34r: 

11, 12 ve 13 eklenmiştir. Böylece seri tamamlandı. İyi seyirler dilerim :)   Not: Bence mükemmel bir seri idi. Özellikle son bölüm :D   2015 bahar sezonunda gelecek olan 2. sezonunda görüşmek üzere :) 

Ellerinize sağlık.. :) Bu seri bence de güzel.. Kısa olması sinir bozucu ama eğlenceli seri.. :D Kolay gelsin.. :)

Teşekkürler. Aynen size katılıyorum ama bu tarz seriler birazda kısa olduğu için güzel oluyor bence. :D Seri içinde fazla kelime oyunu biraz fazla iyi bir çeviri gerekiyor bu seri için :D 

konusu fena değil ama şu afiş resmi çok ilgimi çekti, bitince izliycem sanırım :D

kolay gelsin.

Teşekkürler. Baya komik bir seri yani bu sezon almayacaktım ama çok hoşuma gitti dayanamadım :D 

Konusuna falan bakmadım kapak beni benden aldı acele et Ghettosan

Güncel anime çıktıkça çevireceğim :D ama küçük bir sorun oldu belki siteye atmayıp buradan devam edebilir ya da divxplanet'e atabilirim. :D