Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

Öyle bi şiy olsa ilk tepkim;  :dying-onion-head-emoticon: 

Öhöm....

Kendime bir grup kurmak lazım gelir.

Sınıf arkadaşlarımla iyi bir grup olacağımızı düşünüyorum.  :eaten-alive-onion-head-emoticon 

Okuldan ne bulabiliriz, hım.... Kantinden bıçak. Okulun hademe abisinin odasından tornavida, çekiç. Öğretmen sandalyesinin o kol konulan iki tarafı, sıraların bacakları.... İmkan kısıtlı, yapacak bi şiy yok. Bulduğumuz sivri herşeyi kullanacağız. Yeri gelince kalemle bile. 

Yukarıdaki bir arkadaşın dediği çivili sopa fikrini çok sevdim bu arada (y)

Anime'de olsam........

Bana oradan bi iri, güçlü, korkusuz, erkek Anime karakteri atın yeter.  : :admire2-onion-head-emoticon: (okulu zombi basmış, ben ne diyorum tabii)

Başka bir şeye gerek yok :3

Anime'de olsam..... Aklıma ilk makas geliyor nedense ya. Onda da ne bulursam kullanırdım herhalde. 

Edit. Katanayı nasıl yazmayı unuttuğumu çok merak ettim şu an.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

Sessiz olmaya önem verirdim;

+Susturucu silah ve susturuculu dürbünlü silah(bulabilirsem tabi) :)

+beyzbol sopası(animede var bizim okulda yok işe bak)

+defterleri çantaya doldur kafa ezmek için kullanabiliceğin çanta :D

Bunların hepsini geç adam akıllı kalın bi sopa yeter zombilere tek tek gelirlerse iş tmm yangın kovalarını zombilere geçirip dalarım.Çoklu dalmaya en iyi ve eski çözüm kalkan ve mızrak sanırım falanks en iyi çözüm ısırılmayı engelleyici bi giyside olsaydı zombi katliyamı olurdu heralde dar alanlarda sessiz bi şekilde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gerçek hayatta sabunlu  suyu zombinin gözüne atarım sonrada testereyle keserim sonrada külünü atmak için süperge kullanırdım :D animede ise bissürü karakter almaya gerek yokki al yanına yagami lightı iki saniyede bitsin iş  :D

ama ölüm defteri ölülerin üstünde işe yaramaz ki bir de kimya sınıfını unutmayalım   :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.