Jump to content

Merhabalar ^~^

Misafir Pelin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sen ne ara banlandın ? İyi olmuş ya şu nickin yanındaki eller çok dikkat dağıtıcıydı. Yapma onları bence. aşsjdbaşsd Zeyzey'in sesi mi hmm... :ph34r:  Duymadık bence. :ph34r:  Yalnız o ses kaydını se

Şuanda duygu seli yaşıyorum, ses kaydı değil, kısa metrajlı video kaydı istiyorum veya resim olsun ama elinde ben pelinim diye kağıt olsun.

Neden beğenmedin o kadarda uğraşmıştım . :D

Hmm klasik olacak ama h.g pelin tekrardan..umarım herşey istediğin gibi olur burası büyük bir forum burada her an herşey oluyor..adminlerimiz çok disiplinli hataya tahammül 0..

Yeni anime önermem önce yarım kalanları bitir sonra söylerim ...daldan dala olmasın...:-) :-) :-)

Teşekkür ederim Eon :D Amin sağol iyi dileklerin için hepimiz için *-* heheeh haklısın bitireyim hayırlısıyla sorarım sana sonra.pp

Hoşgeldin :D

O çok uzun yazıdan sadece psikolojik sorunların olduğu kısıma kadar yani 2. satıra kadar okuyabildim sonra uyuyakalmışım :D

Teşekkür ederim, evet uzun yazmayı severim :D -abartmış mıyım O.o :P-

Hoşgeldin, Tekrar Keyifli forumlar :)

Edit : o kadar uzun yazmışsınki okumaya üşendim "Merhabalar :D" kısmından sonra okumadım :)

Teşekkür ederim Tolga :D Allah razı olsun xD 

Hoş geldin tekrardan

Teşekkürler ^-^ Hoşbuldum tekrardan 

Şuanda duygu seli yaşıyorum, ses kaydı değil, kısa metrajlı video kaydı istiyorum veya resim olsun ama elinde ben pelinim diye kağıt olsun.

Barış admin artık eminsinizdir herhalde :D -gerçi hep tükürerek konuşmuşum gibi ama.p- onu da ilerleyen zamanlarda İnşallah :) ben aklınızda şüphe kalmasın diye sesimi kaydedip yolluyorum siz dalga geçin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Animeler veya mangalar ile uzaktan yakından ilgin ve alakan olduğunu sanmıyorum  <_< hatta birçok şeyle ilgin yok sadece dikkat çekmek maksadın  :mellow: Hoş geldin yerine niye geldin  <_< Lafı uzatmaya gerek yok aklımdan geçen şeyi söyleyeyim yine abuk sabuk saçmalama durum yazıları ile duvarı işgal edersen seni banlama zevkine ben erişeceğim ilkini kaçırdım ama 2.kaçırmam umarım  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin  :happy-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim :D :4:

Hoş Geldin. (Tekrrardan) :D

Teşekkürler, hoş buldum :D (tekrardan.p) Edit: iletini beğenemedim kotam dolmuş T-T

Animeler veya mangalar ile uzaktan yakından ilgin ve alakan olduğunu sanmıyorum  <_< hatta birçok şeyle ilgin yok sadece dikkat çekmek maksadın  :mellow: Hoş geldin yerine niye geldin  <_< Lafı uzatmaya gerek yok aklımdan geçen şeyi söyleyeyim yine abuk sabuk saçmalama durum yazıları ile duvarı işgal edersen seni banlama zevkine ben erişeceğim ilkini kaçırdım ama 2.kaçırmam umarım  -_-

Neden bana karşı bu kadar ön yargılısınız ki ben animelere de mangalara da ilgiliyimdir sadece yeni başladım sayılır cidden bu düşünceleriniz beni üzüyor kendim gibi davranmam neden bu kadar zor olmalı ben anlamıyorum :'( hayır maksadım dikkat çekmek filan da değil gerçekten bu düşünceniz yanlış Allah biliyor içimi keşke sizde beni anlayabilseniz ve bu kadar düşündüğünüz gibi biri olmadığımı görseniz mutlu olurdum beni tanımadığınız için bu düşünceleriniz olduğunu varsayıyorum abuk sabuktan kastınız eğer duygularımı dökmemse orada zaten ne düşünüyorsun diyor ki ben daha ne düşündüğümü tam olarak yazmıyorum bile :ph34r:  ben beni olduğum gibi kabul edeceğinizi umuyorum insanları olduğundan başka kimseye dönüştüremeyiz umarım gerçek beni anlayabilirsiniz zamanla tanıdıkça, size ne kötülüğüm oldu ki yani ben bunu anlamıyorum her ne ise teşekkürler.

İnsanlar sıkıntı yaşayabilir gayet normaldir. hatta o an başkasına patlayabilir hatta kalbini kırabilirler. hatta animelerde çokça gördüğümüz, "onunla kavga ettim sonra öldü bir daha özür dileyemedim" durumu da gerçek hayatta yok değil. Geçmiş olsun hoşgeldin.^^

Öncelikle beni anlayabildiğin için Teşekkürler ^-^ haklısın ben çoğu zaman hata yaparım zaten.p tekrar teşekkür ederim :D 

Kaydı dinlerken eğlendim. :P

Hoş geldin tekrar.

*-* sesim kötüdür ama eğlendiğine sevindim beni sıcak basmıştı ya çok heycan yaptım cidden :D Teşekkür ederim

Hoş buldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Neden bana karşı bu kadar ön yargılısınız ki ben animelere de mangalara da ilgiliyimdir sadece yeni başladım sayılır cidden bu düşünceleriniz beni üzüyor kendim gibi davranmam neden bu kadar zor olmalı ben anlamıyorum :'( hayır maksadım dikkat çekmek filan da değil gerçekten bu düşünceniz yanlış Allah biliyor içimi keşke sizde beni anlayabilseniz ve bu kadar düşündüğünüz gibi biri olmadığımı görseniz mutlu olurdum beni tanımadığınız için bu düşünceleriniz olduğunu varsayıyorum abuk sabuktan kastınız eğer duygularımı dökmemse orada zaten ne düşünüyorsun diyor ki ben daha ne düşündüğümü tam olarak yazmıyorum bile :ph34r:  ben beni olduğum gibi kabul edeceğinizi umuyorum insanları olduğundan başka kimseye dönüştüremeyiz umarım gerçek beni anlayabilirsiniz zamanla tanıdıkça, size ne kötülüğüm oldu ki yani ben bunu anlamıyorum her ne ise teşekkürler.

Öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmek düşüncesine inanmam bana uymuyorsa hayatımda yeri yoktur  -_- Herkes içinde bu böyledir inkar etseler bile :ph34r: Forumumuzun duvarı twitter değil hala böyle düşünüyorsan bence oraya takıl eminim daha çok takipçin olur  <_< İnsanların gerçekten seni tanımasını istiyorsan bunun değişik ve daha güvenli yolları mevcut işin içinden çıkamıyorsan profesyonel bir elin yardımı olur  -_- Sorun o anlayamadığın nokta zaten neyse bu saatten sonra konuşmamanın pek yararı yok herşeyi zamanla anlarız zaten  :mellow: Mümkünse yazıma cevap verme -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.