Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Beyler ben bi anime biliyordum da adını unuttum şimdi.Hani böyle bakışı kötü olan bi adam  vardıya herkez korkuyordu o animenin adı neydi

Dediğin gibi bir manga biliyorum ama animesi var mı bilmiyorum. D:D:D:D: Ben bi bakayım animesi var ise aklımdakini yazarım. Ama aynen biraz daha bilgi lütfen...

------------------------------

Baktım yok sanırım ya da ben bulamadım. :( Ama gene de yazayım belki hoşuna gider. :D ''Kimi ni Koishite Ii desu ka'' güzeldir oku, manga seviyor isen. ^-^

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Devlet Tarafından Zorla Evlendirilen Bir Erkek Liseye Gidiyordu Sanırım 1 Kız Kardeşiyle  Yaşıyordu. Rizelmine Animesine Benziyor Fakat Farklı Devlet Tarafından Test Gibi Bir Şey Olması Lazımdı Fakat Hatırlayamadım. Yardımcı Olanlara Şimdiden Teşekkürler...

Bu sanırım: http://myanimelist.net/anime/119/Final_Approach

Myanimelist'in recommendations kısmı gerçekten faydalı oluyor bu gibi durumlarda bakabilirsin :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sevgili arkadaşlar ben bu animeyi yaklaşık 2007 2005 tarihleri arasında izledim

Şimdi bir ablanın başından geçiyordu olaylar anime açılışında uzay gamileri falan bir yere iniyolardı her yer günlük güneşlikti sonra bu abla ilerleyen dakikalarda birileri ile kapışıyordu gelişmiş teknoloji gibi bir şey di bu anime görüntüsü falan gayet iyiydi ablada beyaz gri karışımlı giyiniyordu aksiyon macera türüydü hatırlayanınız var mı?

Tam emin değilim ama galiba kız kardeşi ve ya kızı vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese iyi günler.Benim aradığım bi "anime film" var dı.televizyonda 90'ların sonuna doğru çıkmıştı.Konusu hatırladığım kadarıyla geleceğin yozlaşmış , tükenmiş , doğası yok edilmiş dünyasında insanlar , robotlar ve yarı makine olan insanlar hayatta kalmak için rahatlıkla birbirlerini öldürüyorlardı.O zamanın dünyasın da değerli bir maden vardı.herkes o madenin peşindeydi.O madeni de yerin metrelerce altında robotları kullanarak çıkartıyorlardı daha doğrusu yeryüzündekiler öyle biliyorlardı.Ama asıl gerçek yasaya aykırı olmasına rağmen kazma işlerinde insanları kullanılmasıdır.İnsanlarıda kullananlar yapay zekaya sahip robotlardır.Orda ki insanların çoğu yeryüzünü hiç görmemişlerdir.Yani bilmem kaç kuşak yeraltında yaşamışlardır.Anne baba çocuk sahibi oluyorlar , anne baba yaşlılıktan veya aşırı çalışmaktan ölünce çocukları devam ediyordu çalışmaya.Yani beşikten mezara yeraltında köle olarak hayat sürüyorlardı.Bir genç kazmasını toprağa vurunca topraktan bir kılıcın sapı çıkıyordu geri kalanı yok sadece sapı var.Eline aldığında aniden kendini başka bir diyarda buluverdi.Orda bizim mantığımıza göre ermişler kulübü gibi yaşlılar vardı.Gence insanlarını kurtarmak istiyorsan yeryüzüne çıkıp dışarıdan yardım toplamalısın sana bu yolda o elinde ki kılıç sapının yardımı çok dokunacak diyordu yada buna benzer bişeydi.genç artık yeryüzüne çıkabilmek için yukarıya doğru kazmaya başlar  günlerce.Yeryüzüne çıkınca hiç bilmediği geleceğin kötü dünyasında kendini bulur.Dünyada kendisine yardım edecek bir adam bulur.Adam kanun kaçağı , kelle avcısı bir korsandır.Bi de seksi bir kadın robot vardı.Filmin sonunda genç geldiği yeraltına gizlice girip kendilerini köle yapan robotlarla sihirli kılıçla savaşıyor ve kötü adamı yani robotu yok ediyor halkını kölelikten kurtarıyor topluca yeryüzüne özgür insanlar olarak çıkıyorlar ve en sonun da ermişler olan yaşlılar geliyor ve gence testi geçtin artık aramıza gelebilirsin diyorlar ama gencimiz ailesiyle kalmayı tercih ediyordu...Şimdi biraz şansım yok gibi ama belki içinizden biri veya birileri bu tek bölümlük anime filmi izleyip ve adını hatırlıyorsa rica etsem söyleyebilir mi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla anime izleyen birisi değilim ancak seneler önce gece geç bi saatte televizyonda çocukken izlediğim bir anime film vardı. Dizi olmadığına eminim diyebilirim. Tek tük hatırlıyorum şöyle bişeydi. SteamPunk türüydü. Teknoloji gelişmiş ama hala buharlı araçlar kullanılıyordu. Bi tane ev gibi bişey vardı bu evin ayakları vardı dağdan taştan tırmanıyordu. İçinde çocuk olduğunu hatırladığım (yanlış olabilir) bir kaç karakter vardı. Bi süre sonra şehre iniyorlardı.burda hatırlamakta zorlanıyorum ya Kötü adamlarla uğraşıyorlardı ya da siyah vıcık vıcık bi sıvı gibi bişeyden kaçıyorlardı. Biliyorum fazla söylemedim ama Hatırladıklarım bu kadar. ismini bulabilecek var mıdır? :D şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.