Jump to content

Küçükken Oynamayı En Sevdiğimiz Oyuncak

Meroe

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Benim de babyladeim vardı bi tane herkesi yenebiliyordum onunla yanlış hatırlamıyorsam. 4 TL'ye mi ne almıştım. 2 yıla yakın gitti açık ara en sevdiğim oyuncağımdı sonra dayanamadı tabii nerdeyse her

Mandallarla oynamayı çok severdim hatta annem saklayana kadar devam etmiştim başka zamanlarda bir iki kere daha oynayıp bırakmıştım :D Ne zaman mandal görsem aklıma gelir. :/ 

En sevdiğiniz oyuncağınız neydi? Benimki bakım isteyen plastik bir bebek her çocuk gibi gece onla uyurdum. Şimdiyse bu forum ve anime var *-*

Benim de babyladeim vardı bi tane herkesi yenebiliyordum onunla yanlış hatırlamıyorsam. 4 TL'ye mi ne almıştım. 2 yıla yakın gitti açık ara en sevdiğim oyuncağımdı sonra dayanamadı tabii nerdeyse her gün deli gibi oynardık. Herhalde üretim hatası falandı kaliteli üretmişler :D

P.S: Bütün çocukluğum boyunca annem ve babamdan 1 otobüs istedim sadece 1 tane. Hayalimdi gerçekten anlatamam o kadar istiyordum ki kaliteli bir oyuncak otobüsüm olsun. Şöyle küçük demir arabalar gibi olanlardan. Ama gel gör ki babam 17 yaşımda aldı bana böyle büyük plastik bi tane o da :D Aklıma o geldi şimdi. 

Benim de babyladeim vardı bi tane herkesi yenebiliyordum onunla yanlış hatırlamıyorsam. 4 TL'ye mi ne almıştım. 2 yıla yakın gitti açık ara en sevdiğim oyuncağımdı sonra dayanamadı tabii nerdeyse her gün deli gibi oynardık. Herhalde üretim hatası falandı kaliteli üretmişler :D

P.S: Bütün çocukluğum boyunca annem ve babamdan 1 otobüs istedim sadece 1 tane. Hayalimdi gerçekten anlatamam o kadar istiyordum ki kaliteli bir oyuncak otobüsüm olsun. Şöyle küçük demir arabalar gibi olanlardan. Ama gel gör ki babam 17 yaşımda aldı bana böyle büyük plastik bi tane o da :D Aklıma o geldi şimdi. 

Aynen benim de bir aralar beybladem olmustu aynı ben de 4 TL'ye almıştım iyi hatırlıyom, arkadaşınki de 1.5 TL'lik miydi neydi.İlk vs atışımızda onunkinin bir kanadını kırmıştım ve o maçtan sonra sevincimden havalara uçmuştum (çocukluk işte :D), sonraları kaybettim sanırım oyuncağımı, hey gidi günler hey :) Beyblade sahasını da kuponla biriktirip aldıydım :)

ilk 3 yıl yumoş ayım vardı. Annemden çok severdim onu D:aSD.aD . Sonra nedense kayboldu  :ph34r:

sonra kırmızı power ranger'ım vardı. Basınca kafası değişiyordu :'( 

Ana sınıfında oyuncak dersinde hep ahtapotla oynardım. Başkası onla oynamaya kalkarsa döverdim. Çok tehlikeliydim  B)

Ondan sonra da mandallarla robot yaptık oynadık falan işte. Böyle gereksiz bir konu başlığı bulup beni geçmişe gönderen arkadaşı buradan öpüyorum. Böyle konu dışılarla gelin işte ya :D