Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

Tamam da konu oppai istemeden de olsa, kız psikolojisi işte :D

Ben sana söyliyim, kızlar erkeklerle oppai muhabbeti yapmak istemiyor ama ahahasdjkh başta yazsam mı diye tereddüt etmiştim. :lol: Erkek bunlar konoyaro hepsi oppai oppai diye ölen tipler asdjajhsf. İnsan kendinde olmayanı istermiş. :D Neyse kızlar gelsin de vuralım şunları. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

Posted Images

Yok maşallah forumumuzun erkekleri eli yüzü düzgün çocuklar.  :lol:

Böylelikle herkesin zevklerini öğrenmiş olduk.  :lol: Ya istediğinizi sevin de.. böyle yapmalarını desteklemeyin.  :D Siz izliyorsunuz diye böyle oluyor bize yönelik yapıcak değiller.  :ph34r: Hani shojo animelerinde gösterin bana bir tane öyle karakter. Vardır ama tüm karakterleri değildir..  -_-

ben hodri meydan diyorum!

shoujo animelerde de sevmediğim biçok nokta var benim. ana karakter kızın biraz moron olması, erkek karakterlerin dünyanın en mükemmel yaratığı olup 15 yaşında sixpackleri olması, aynı zamanda geçmişten gelen bir yarası kesinlikle vardır erkeğin hatta o yüzden böyle seksi(?) davranışlar falan sergiler. kız da buna kapılır mal gibi, erkek buna gerçek hayatta yapsan taciz olacak hareketler yapar ama bunlar kızın hoşuna gider(wtf). sonra kız buna bi şekilde aşık olur "her şeyini bilmek istiyorum" moduna girer bi süre sonra, o moda girdikten sonra çocuk eski yarasını kıza anlatır sonrası entrikalar vs.

shoujo demişken içimdekileri kusayım dedim :D oppailer varmış yokmuş zaten umrumda değil konu shoujolar olunca :D

OPPAI BANZAI!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shoujo animelerde de sevmediğim biçok nokta var benim. ana karakter kızın biraz moron olması, erkek karakterlerin dünyanın en mükemmel yaratığı olup 15 yaşında sixpackleri olması, aynı zamanda geçmişten gelen bir yarası kesinlikle vardır erkeğin hatta o yüzden böyle seksi(?) davranışlar falan sergiler. kız da buna kapılır mal gibi, erkek buna gerçek hayatta yapsan taciz olacak hareketler yapar ama bunlar kızın hoşuna gider(wtf). sonra kız buna bi şekilde aşık olur "her şeyini bilmek istiyorum" moduna girer bi süre sonra, o moda girdikten sonra çocuk eski yarasını kıza anlatır sonrası entrikalar vs.

shoujo demişken içimdekileri kusayım dedim :D oppailer varmış yokmuş zaten umrumda değil konu shoujolar olunca :D

OPPAI BANZAI!

Shoujolardaki malligin haddi hesabi yok. :D Nerdeyse her kiz karakterinden de tuksinirim. Ama shounen bir animenin shoujo klişeleri yuzunden batirildigini gosterebilir misin? Tek-tuk vardir ama oppai gibi mi? Konunun tum ciddiyetini mahvediyor. One Piece' i alabasta arcindan sonra birakmistim da cizimleri ne hale gelmis oyle? :( Hele OVA lar. Manga-kasina yazik lan. Hadi Fairy Tail'de mangada oyle. Lucy' e bi' duzgun kiyfet giydirilmedi. Animede bastan beri hepsinde mini mini etekler vardi. Bunlar okula giden, sirkette calisan kizlar degil. Savascilar guya. :DSimdi iyice abartildi. :mellow:

Cisai oppai banzai!

Hutsuu oppai banzai!

Edit: Senpai daima yanindayim. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OPPAI BANZAI!

Ama senin dediğin shojolar Diabolik Lovers tarzı Visual Novel tarzı şeyler onlar biraz ecchi kaçıyor şimdi biz sizin echhilerinize laf etmiyoruz.  B) Ayrıca sixpacklerde hepsinde yok çok güldüm yaa.  :lol: Kızların da hiç moron olduğunu düşünmüyorum örneğin Misaki çok aklı başında bir kızdı bence. -_- Var olanlara gelirsek, senin dediklerin benim de gitmiyor fazla hoşuma. Zaten genellikle shojo izleyen kızlar, ana karakterden nefret eder kız biraz salaktır ve şanslıdır ahahah. :lol: Bu arada sen bu işi kapmışsın Kereste. Ahahah. :lol:

Edit: İşte benim Kohai'im. Kohai banzaiii. :lol: :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shoujolardaki malligin haddi hesabi yok. :D Nerdeyse her kiz karakterinden de tuksinirim. Ama shounen bir animenin shoujo klişeleri yuzunden batirildigini gosterebilir misin? Tek-tuk vardir ama oppai gibi mi? Konunun tum ciddiyetini mahvediyor. One Piece' i alabasta arcindan sonra birakmistim da cizimleri ne hale gelmis oyle? :( Hele OVA lar. Manga-kasina yazik lan. Hadi Fairy Tail'de mangada oyle. Lucy' e bi' duzgun kiyfet giydirilmedi. Animede bastan beri hepsinde mini mini etekler vardi. Bunlar okula giden, sirkette calisan kizlar degil. Savascilar guya. :DSimdi iyice abartildi. :mellow:

Cisai oppai banzai!

Hutsuu oppai banzai!

Edit: Senpai daima yanindayim. B)

ben zaten Fairy Tail'e karşı olduğumu söylemiştim daha önce :D ahanda burda: http://forum.turkanime.tv/topic/13691-oppailerin-sa%C3%A7mal%C4%B1%C4%9F%C4%B1/page-3#entry258212

Ama senin dediğin shojolar Diabolik Lovers tarzı Visual Novel tarzı şeyler onlar biraz ecchi kaçıyor şimdi biz sizin echhilerinize laf etmiyoruz.  B) Ayrıca sixpacklerde hepsinde yok çok güldüm yaa.  :lol: Kızların da hiç moron olduğunu düşünmüyorum örneğin Misaki çok aklı başında bir kızdı bence. -_- Var olanlara gelirsek, senin dediklerin benim de gitmiyor fazla hoşuma. Zaten genellikle shojo izleyen kızlar, ana karakterden nefret eder kız biraz salaktır ve şanslıdır ahahah. :lol: Bu arada sen bu işi kapmışsın Kereste. Ahahah. :lol:

Edit: İşte benim Kohai'im. Kohai banzaiii. : :lol::lol: 

ben ecchi de sevmem :D alayının hikayesi tek düze berbat oluyor, izlencek bi tarafı yok. benim sevdiğim Tengen Toppa Gurren Lagann gibi Kill la Kill gibi fan servisi hikayeyi gölgelemeyen animelerdeki oppailer. TTGL'de de Yoko biraz abartıydı gerçi ama TTGL'nin her tarafı abartı olduğu için gözüme batmamıştı. Kill la Kill de aynı şekilde.

valla shoujo novel yazsam baya tutar galiba huehue

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben zaten Fairy Tail'e karşı olduğumu söylemiştim daha önce :D ahanda burda: http://forum.turkanime.tv/topic/13691-oppailerin-saçmalığı/page-3#entry258212

ben ecchi de sevmem :D alayının hikayesi tek düze berbat oluyor, izlencek bi tarafı yok. benim sevdiğim Tengen Toppa Gurren Lagann gibi Kill la Kill gibi fan servisi hikayeyi gölgelemeyen animelerdeki oppailer. TTGL'de de Yoko biraz abartıydı gerçi ama TTGL'nin her tarafı abartı olduğu için gözüme batmamıştı. Kill la Kill de aynı şekilde.

Yok, onu biliyorum zaten. Boyle dusunenleri gorunce rahatladim hatta. Benim kizdigim cogu shoujo bos, kiz karakteri yamuk, oglani da tipik mikimmil olsa da diger ciddi animelere yansimamasi. Ama ecchilerde durum o degil. Cok fazla klişe yansiyor shounenlere son yillarda. Zaten Japon kizlari genel olarak yamuk, bir de bu cikti basimiza. :( Kiz karakterlere sahip cikalim. Sevilesi kiz karakter sayisi cok degil. Hepsi birbirine benziyo. :(

Konuyu toparlamak adına bence birazda absürtlüğüne yapıyorlar, gerçi Japon bu belli de olmaz ama -_-

Absurtlukten degil de gormemislikten yapiyorlar bence. :D Sonucta gercekteki Japon kizlari belli. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben zaten Fairy Tail'e karşı olduğumu söylemiştim daha önce :D ahanda burda: http://forum.turkanime.tv/topic/13691-oppailerin-sa%C3%A7mal%C4%B1%C4%9F%C4%B1/page-3#entry258212

Kohai'me laf yok teme. :angry:

Valla tutar baktım herşeyi çözmüş anlatıyorsun. :lol: Sen ne fenasın sen bizden çok shojo izlemiş. :lol: Ya ecchinin gerçekten izlenecek bir tarafı yok ne konusu güzel ne kızları aklı başında böğ ben ecchiye böyle kusarım.

tumblr_inline_nj7vwoux2c1rui2px_zpsfwvhq

Sen bile bak ecchi izlemiyorsun shojo izliyorsun master olmuşsun. :lol: Ayrıca şimdi sen sixpackler ile oppaileri bir tutma. Oppai cidden mide bulandırıcı. Valla daha önce de demiştim Toradora, Lovely Complex kadar iyi shojolar henüz görülmedi. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shoujolara karşı genel bir sitem olmuş ama şöyle bir durum varki shoujo olan ve animeleştirilen mangaların sayısı acayip derecede az ve onlarda genel kitle tarafından çok sevilen geneli bad boy tiplemesi etrafında dönen klasik seriler. Animeler olarak shoujolar sinir bozucu kızlar ve bad boy tiplemesi erkekler etrafında dönen sıradan hikayeler ile işlenen sıradan seriler ama asıl güzel shoujolar manga olup animeleştirilme fırsatı olmamış shoujolardır bence, onlara laf ettirmem. Gerçekten harika shoujo mangalar bulabilirsin aradığında. Ayrıca denildiği gibi shounen türü bir animede gerçekten ecchinin işkali shoujonunkinden katbekat fazla diye düşünüyorum. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.