Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

Posted Images

Nasıl bir muhabbettir bu ya ashdasd gülmekten öldüm. :lol:

1240275824279.gif

Pek utandırıcı bi muhabbet olmuş ehehm neyse. :lol: Yani bence abartmalarına gerek yok abartınca güzel durmuyor normal yapsalar çok daha çekici olur bence. :ph34r: Bazen kötü hissediyor insan mesela Fairy Tail özellikle çok yapıyor midem bulanıyor. Savaşıyorlar, çok dramatik bir sahne diyelim, ama o yaptıkları dev şeyler yüzünden izleyesim kaçıyor ve bütün o dramı ciddiyeti yok oluyor. <_< Git onları ecchinde hentainde yap.. ama bu tür animelere yakışmıyor yani..

Edit: Hep siz erkekler yüzünden. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl bir muhabbettir bu ya ashdasd gülmekten öldüm. :lol:

1240275824279.gif

Pek utandırıcı bi muhabbet olmuş ehehm neyse. :lol: Yani bence abartmalarına gerek yok abartınca güzel durmuyor normal yapsalar çok daha çekici olur bence. :ph34r: Bazen kötü hissediyor insan mesela Fairy Tail özellikle çok yapıyor midem bulanıyor. Savaşıyorlar, çok dramatik bir sahne diyelim, ama o yaptıkları dev şeyler yüzünden izleyesim kaçıyor ve bütün o dramı ciddiyeti yok oluyor. <_< Git onları ecchinde hentainde yap.. ama bu tür animelere yakışmıyor yani..

Edit: Hep siz erkekler yüzünden. :lol:

Hayır bizim yüzümüzden değil ! 

Hep bu sapık japon milletinin suçu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

_________+++++2013+NOPE.gif

Ben Büyüklerden Hoşlanmıyorum belki :D

Ben sapıkmıyım sanıyorsun sen :D

Yok maşallah forumumuzun erkekleri eli yüzü düzgün çocuklar. :lol:

Böylelikle herkesin zevklerini öğrenmiş olduk. :lol: Ya istediğinizi sevin de.. böyle yapmalarını desteklemeyin. :D Siz izliyorsunuz diye böyle oluyor bize yönelik yapıcak değiller. :ph34r: Hani shojo animelerinde gösterin bana bir tane öyle karakter. Vardır ama tüm karakterleri değildir.. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.