Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

Bence Saske artık çok seviyor Sakurayı ama görücez. -_- Benim karım çok güçlüdür dedi orda bi :bled1-onion-head-emoticon: oldum. :lol: Saradaya çok üzüldüm ama ben cidden ya. Ah o Saske yok mu. :angry: Sakuram benim canım. :wub:  Ohh diyor ya inanmıyorum sana. :angry:

gomen bet chan sakura dai kirai.  narutonun mutluluğunu bi göresim var. hinata ile olan evlilikleri aile hayatını bi görelim yakın zamanda inşallah :D yanılıyosun sasuke hala aynı ruhsuz sasuke. seven adam az ilgi gösterir çocuğunun yüzünü unutur mu bi insan ya fotoğraf motoğraf bişey istersin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Aslında karine baya bir benzediği doğru sakuranın kızıysa sakura az benzeseymiş be ama yinede wiki ye de ööle yalan haber o kadar kolay konulamazki

Aynen öyle yalan haber koyamazlar ya wiki gibi önemli bilgi veren sitelere. Yani bilemicem ben de ama. :ph34r:

Benim bildiğim 2 wiki var biri ansiklopedi olanı orayı da kolay kolay trolleyemezsin.

Bir de wikia var genelde fanlar tarafından açılıyorlar -bazıları da bırakıp gidiyor-

Her ne kadar adminleri kontrol etseler bile bu kafalarını bir türlü anlayamadığım troller bütün sayfaları silip yeniden saçma bir şekilde düzenleyebiliyorlar. (Örn: Bir ara sakuranın sayfasını full düzenlemişlerdi.) Unutmayalım ki wikiler de fanlarca düzenleniyor ve fanların tiplerini bilemiyoruz.

Hem manganın devamı da gelmedi ne diye düzenliyorlar ki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gomen bet chan sakura dai kirai.  narutonun mutluluğunu bi göresim var. hinata ile olan evlilikleri aile hayatını bi görelim yakın zamanda inşallah :D yanılıyosun sasuke hala aynı ruhsuz sasuke. seven adam az ilgi gösterir çocuğunun yüzünü unutur mu bi insan ya fotoğraf motoğraf bişey istersin.

Yaaa Naruto Hinataya çok mu baktı kızcağız öldü Naruto Naruto diye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaaa Naruto Hinataya çok mu baktı kızcağız öldü Naruto Naruto diye.

sende haklısın :D ama sonuç olarak hinata muradına erdi. animedeki kızların ikiside aşık olduğu kişiye sahip olabildi ama erkekler o yönden pek şanslı değildi. şu narutonun hinataya aşık olduğu filmi hala izleyemedim o yüzden aralarında ne olduda naruto sakuradan vazgeçti bilmiyorum da naruto sakuraya aşıktı sahip olamadı o yüzden your argument is invalid. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sende haklısın :D ama sonuç olarak hinata muradına erdi. animedeki kızların ikiside aşık olduğu kişiye sahip olabildi ama erkekler o yönden pek şanslı değildi. şu narutonun hinataya aşık olduğu filmi hala izleyemedim o yüzden aralarında ne olduda naruto sakuradan vazgeçti bilmiyorum da naruto sakuraya aşıktı sahip olamadı o yüzden your argument is invalid. :P

Aynen ben de izleyemedim henüz. :lol: Korecesi var Korece izlemem ben. <_< Hinata aşık olunmayacak kız değil zaten de Naruto geri kafalı. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hinataya aşık olmayan bi narutoydu zaten ben dahil bütün izleyiciler hinata delisiydi :D

Ben başlarda sevmiyordum Hinatayı. Çok sinir bozucuydu bişi yapamıyordu, aynı Sakura gibi Naruto-kun Naruto-kun diye dolanıyordu. İkinci sezonda Pain ile olan savaştan sonra helal be kızım  yürü dedim ahahah. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben başlarda sevmiyordum Hinatayı. Çok sinir bozucuydu bişi yapamıyordu, aynı Sakura gibi Naruto-kun Naruto-kun diye dolanıyordu. İkinci sezonda Pain ile olan savaştan sonra helal be kızım  yürü dedim ahahah. : :lol:

ilk başlarda çocuktular canım orda hinatanın değerini bende fark edemedim. büyüyüp açıldıktan sonra kalbimizi çaldı :D sakura nefretimde doruklarına ulaştı :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk başlarda çocuktular canım orda hinatanın değerini bende fark edemedim. büyüyüp açıldıktan sonra kalbimizi çaldı :D sakura nefretimde doruklarına ulaştı :/

Haayır ya Sakura başından beri iyiydi bence siz göremiyordunuz boşa mı Tsunade öğrenci olarak aldı kendine. :lol: Evet gereksizdi biraz ama iyi ki Sakura var dediğim yer de çok oldu. İkinci sezonda zaten kalbimi çaldı. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.