Jump to content

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Hitsugaya

Önerilen İletiler

Kururugi Suzaku(Code Geass)

yok abi adamı resmen izleyenleri çıldırtsın diye koymuşlar, yaptığı her hareket ofsayt(Lelouch'u dinlemediği sürece yaptığı her şey yani).

ekleme:

Amano Yukiteru(Mirai Nikki)

Tamadate Souta(Guilty Crown)

Kizaru(One Piece) o kaypaklığına kıl oluyorum böyle ne zaman görsem

daha çok ekleyesim var da neyse bi tane sorulmuş 3 tane fazladan yazdım tutamadım kendimi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 187
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Rozen Maiden, kendini Rozen'miş (Father) gibi tanıtan adam.. School Days, tüm karatkerler.. Kimseye önerilmez. 8)

Sasuke Artist mi evet gicik mi evet kabul  :Dama karşisina dogru durust biri cikti mi ki aşik olsun sakura demeyin lutfen hayat amaci olmayan biri sasukenin bir amaci var bence tabii

Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye d

Posted Images

Skip beat severleri şaşırtacak bir haber,sonradan kararımı değiştirdim Tsuruga Ren'den nefret ediyorum.

Nedeni : (manga spoiler)

Tam sho kyokoya onu sevdiğini söyleyecekken bilerek araya girmesi ve tüm o ortamı mahvettiği yetmemiş gibi shonun zavallı sarışınımın üstüne gitmesi..! O bölümden sonra vay çakal diyerek baya bir sövmüşümdür ona..

Lyon ( !!! )

Nedeni:

Grayla juvianın arasına girip durması.Ve tam juvia ile gray yemeğe gidecekken onun araya gelip juviaya harika fikir mükemmel bir restoran biliyorum diyip grayın elinden alması.(tabi ondan sonra grayın verdiği kızgın tepki çok iyiydi :D )

Ama en nefret ettiğim karakter yıllarca yerini başka birine vermeyen Sakuradır.

Bu kadar gereksiz bir karakter görmedim.Neyse kishimotonun onu hikayeye koyuş amacını okuyunca biraz yumuşasamda hala nefret ediyor ve kishiye sövüyorumdur..

Sasuke.Normalde naruto ile arkadaş olmasalardı ben sasukeyi zerre sevmezdim,sakuradan daha çok nefret ederdim kendisinden.Narutoya şükür etsin o yoksa parça pinçik yapardım onu :D

Sonra Aizen ve high school DxD'den ıseı gelir listeye.Birde nadeshiko shichi hengeden kyoheiye yanıp tutuşan tüm hayranlarına nefretlerimi iletirim.Kyohei x sunako !!

Birde daha bitmedi,sekainin şu kotonohadan nefret eden bıcırık bir arkadaşı vardır.İşte onu doğramak isterim.Kotonahaya yapmadığını bırakmadığı gibi sekaiyide satarak yılın ........ ödülünü almıştır.

Sword art onlinede hikayeyi shojoya dönüştüren asunadanda nefret ederim tabiki..

Yanodan nefret ederim birde.Hangi animedeydi unuttum,önüne gelen her kıza sarkması beni kendinden tiksindirmiştir..

Sonra sekai school daysın makato falanı filanı hepsi benim düşmanımdır.Kotonohadanda nefret ederim..Bir insan bu kadar saf olamaz ki ! O kadar aldatıldıktan sonra hala makato diye sürün peşinde.Aman akıllanmadın da noldu,sonu kötü oldu..

Sonracıma orochimarudanda nefret ederim,kabutodanda.Sasuke ile narutoyu ayıran o haysiyetsizlerin adını bile duymak istemiyorum,hıh -_-

Hmmm ettooo..Başka başka..Gintamadan otoe.Sakura gibi bağırıp duran ve vuran kıran bir karakter.Popüler anime yapımcılarının illa böyle karakterler barındırma huyumu var ne,hiç sevmemişimdir onu.Gintamada nefret ettiğim tek karakterdir,yoksa yorozuyada gintokinin yanından geçen,bayan çocuk erkek adam ne varsa bir kele bile görünse aşklarımdır.Gintama ayrıdır..

Lucy.Normalde severim ama bazıları gray x lucy yaptıklarından sevmemişimdir.Onun natsusu var bir kere grayında juviası,hıh !

Mirai nikkiden yuukide var listemde.Sonlara doğru oda artık canileşmeye başlasada ilk başta ağlayıp durduğundan umurumda değildir.

Code geass kururugi suzaku,böyle iğrenç bir karakter görmedim.Daha ne diyebilirim ki? Leleocha haksız yere bağırmaları olsun,arkadaş oldukları halde ona karşı savaiması olsun,onu engellemeye çalışması olsun çoğubölümde defolsun şu karakter yeter ya! Diye düşündüğüm olmuştur.

Akainu sakazuki.One piecede en nefret ettiğim karakterdir,pislik .. ! Birde kizaru..

İno.Sakuradan bile daha işe yaramaz aptal bir karakter..

Şeker kız candyde eliza annesi ve kardeşi animenin içine girip onları boğmak için neler vermezdim.Candy ile birlikte bende ağlardım her bölüm ... :'(

Şimdilik bu kadar iyi seyirler herkese :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir RoseOfHeaveN

Yuuki Cross

Suzaku Kururugi

İnoue Orihime

nefret değilde izlerken bazı sahnelerinde beni çok sinirlendirdiler hele Yuuki'yi çok severdim mangadaki halleri ve davranışlarını görünce soğudum ondan <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.