Jump to content

Selamlar

Tayphoon

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır burayı takip ediyorum üyelik için geç kaldım aslında çevremizde anime sever çok yok burada aynı dili konuşan ve aynı şeylerden hoşlanan keyif alan insanlarla iç içe olmak muhabbet etmek gülüp eğlenmek güzel vakit geçirmek için sabırsızlanıyorum herkese iyi forumlar.

Kısaca kendimi tanıtayım

İsmim Tayfun

24 yaşındayım

Öğrenim görevlisiyim:)

Şuan İstanbulda ikamet ediyorum aslen Ankara

Anime-manga serüveni 7-8 sene önce başladı nette gördüğüm bi amv sayesinde yabancı dizilerden anime dünyasına kaydım :)

Tür olarak çok ayrım yapmam ama gizem,gerilim,bilim kurgu daha çok hoşuma gider seinen,komedi,ecchi her türe aşina sayılırım.

Sevdiğim anime-mangaları liste yapsam baya uzun olur birbirinden ayrım yapıp en tepeye koyabileceğin bi seri yok çoğunun değeri aynıdır gözümde.

Anime alemi dışında satranç ve kart oyunlarını severim eskiden futbol oynardım bol bol ve yüzmeye giderdim ama akciğer rahatsızlığı yaşamıştım artık futbol ve yüzme yasak daha doğrusu efor gerektiren her aktivite o yüzen biraz ev kuşu oldum sayılır :)

Kitaplarla aram iyidir sürekli olmasa da sevdiğim bir kitabı alıp 1-2 günde bitirmeyi severim.

Şuan hem çalışıp hem üniversitede kalan derslerimi veriyorum 4 sene diye başladım 6. senem :)  Gerçi şikayetim yok öğrenci olmayı seviyorum.

Vay be amma yazmışım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İsim Tayfun o belli  :smile_oleyo:

Hoş geldin FT ci kardeşim [emoji1]

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.