Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Ne kaynatıyonuz nan yine. :lol: Of valla kankilerim sayenizde ağlarken susup, oturup, güldüm yorumlara. ^_^ Seherim, Muratcım. İkinizi de özlemişim, uzun süredir konuşamadık, yoksunuz ortalarda. Taylan da öyle. Ne kadar gıcık olsam da özledim keratayı. :D Nurcan da yoktur günlerdir.. Diğer Ezgi'den haber bile yok.. Abdullah hiç yok zaten. Kaç gündür depresyondayım, hüngür hüngür ağlıyorum kabuslar falan görüp. Valla siz de olmasanız nasıl gülerdim bilmiyorum. :( Halbuki koskoca Beti-samayım.. B) :unsure:

Evet arada kayboluyoruz, senin gibi ayrıca siz ne kadar ağlıyorsunuz öyle Sama'lar ağlamaz. :D

Evet Nurcan yok :( Gelsin dövücem. :angry: Bu arada kankam birileri durdursun ağlamaları. Benimkini de babam durdurdu. Bayağı bir takıldık kendi çapımızda öyle kendime geldim. Mal mal ağlıyordum yoksa doğum günümde.

Orti 18'ine girdin diye ağlıyorsan biz ne yapalım o zaman ölelim mi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Evet arada kayboluyoruz, senin gibi ayrıca siz ne kadar ağlıyorsunuz öyle Sama'lar ağlamaz.

Orti 18'ine girdin diye ağlıyorsan biz ne yapalım o zaman ölelim mi.

Hayır ben uğruyorum hep. :mellow: Asıl sizi gören cennetlik. -_-

Ağlamaz da işte ağlatıyorlar kanka ne yaparsın.. :( Bak sırf moralim bozuk olduğundan gitmedim bugün okula. Belki gitsem açılırdım ama hiç içimden gelmedi o kadar devamsızlığa rağmen gitmedim. :D Biraz dinlenmezsem Sama'lık taslayamıyorum kölelerime. :lol: Mal mal dolaşıyorum sonra. Şimdi evde bol bol forumda takılıp, anime izleyip keyfimi yerine getiricem kimse yokken. B) Sayenizde güldüm azıcık. İşte sadık köleler böyle oluyor. :*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır ben uğruyorum hep. :mellow: Asıl sizi gören cennetlik. -_-

Ağlamaz da işte ağlatıyorlar kanka ne yaparsın.. :( Bak sırf moralim bozuk olduğundan gitmedim bugün okula. Belki gitsem açılırdım ama hiç içimden gelmedi o kadar devamsızlığa rağmen gitmedim. :D Biraz dinlenmezsem Sama'lık taslayamıyorum kölelerime. :lol: Mal mal dolaşıyorum sonra. Şimdi evde bol bol forumda takılıp, anime izleyip keyfimi yerine getiricem kimse yokken. B) Sayenizde güldüm azıcık. İşte sadık köleler böyle oluyor. :*

Demek morali bozuk olan birtek ben değilmişim forumda. Hayırdır Lynx senin nen var :) Söyle hemen güldürelim seni ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demek morali bozuk olan birtek ben değilmişim forumda. Hayırdır Lynx senin nen var Söyle hemen güldürelim seni

Vay, sevgili kölem. :D Valla hiç sormayın kanka.. birkaç şey üstüste gelince böyle duygu patlaması yaşadım bir an. :( Geldim forumda güldüm valla. Sormanız yeter, sağolun. :lol: Koskoca Beti-sama'yım ben. Olsun arada dertlerim de.

Asıl sana ne oldu? :mellow: Nen var Zeze? Anlat da dertleşip gülelim beraber sonra. ^_^ :ph34r: Ehem, malum Beti-sama olaraktan halkımın mutluluğu, benim mutluluğum. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay, sevgili kölem. :D Valla hiç sormayın kanka.. birkaç şey üstüste gelince böyle duygu patlaması yaşadım bir an. :( Geldim forumda güldüm valla. Sormanız yeter, sağolun. :lol: Koskoca Beti-sama'yım ben. Olsun arada dertlerim de.

Asıl sana ne oldu? :mellow: Nen var Zeze? Anlat da dertleşip gülelim beraber sonra. ^_^ :ph34r: Ehem, malum Beti-sama olaraktan halkımın mutluluğu, benim mutluluğum. B)

Valla neden Beti-sama olduğunu anlıyorum şimdi şu konuşman bile beni güldürdü :D Neyse sorunuma gelince pek yapacak birşey yok çalıştığım yerdeki insan vasvında görünen bir mahlukat var canımı çok sıkıyor okadar bir gün tenhada kıstırıp patalıycam çok fena :angry: neyse sabrediyorum şimdilik ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla neden Beti-sama olduğunu anlıyorum şimdi şu konuşman bile beni güldürdü :D Neyse sorunuma gelince pek yapacak birşey yok çalıştığım yerdeki insan vasvında görünen bir mahlukat var canımı çok sıkıyor okadar bir gün tenhada kıstırıp patalıycam çok fena :angry: neyse sabrediyorum şimdilik ^_^

Döv kanka saldır. :lol: Forumca gelelim çalıştığın yere. Sıkıştıralım köşeye. :D :ph34r: Hemen hazırlıyorum ordularımı. :P

Hep çalışılan yerlerde, ya da okulda vs olur öyle tipler ya. <_< Takılsın kendi kafasına göre sabret sen. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yahu şımartmayın şu kızı sama diyerek. :D Ben demedim, demiyorum valla. :D Ama mutluluğu da hak ediyor. Ben de bugün okula gittim bizim şapşalları görünce keyiflendim egomu tavan yaptım eve döndüm. :D

Valla neden Beti-sama olduğunu anlıyorum şimdi şu konuşman bile beni güldürdü Neyse sorunuma gelince pek yapacak birşey yok çalıştığım yerdeki insan vasvında görünen bir mahlukat var canımı çok sıkıyor okadar bir gün tenhada kıstırıp patalıycam çok fena neyse sabrediyorum şimdilik

Benim de dershanede var öyle bir "arkadaşım" Bir gün geberteceğim. Bir de yanımda oturmaz mı ?? Öf ya neyse.

Ezgi knk Doğum günü kutlu olsun , Nice mutlu ve güzel yıllara

edit: 40 dk gecikti ama

Sen facebooktan kutlamamış mıydın kankam ? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Kutlamadıysan da düşünmen yeter gülüm. :D Teşekkür ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Döv kanka saldır. :lol: Forumca gelelim çalıştığın yere. Sıkıştıralım köşeye. :D :ph34r: Hemen hazırlıyorum ordularımı. :P

Hep çalışılan yerlerde, ya da okulda vs olur öyle tipler ya. <_< Takılsın kendi kafasına göre sabret sen. -_-

Arigatooo Beti-sama tavsiyene kesinlikle uyucam..

Resmi ekleyen

Benim de dershanede var öyle bir "arkadaşım" Bir gün geberteceğim. Bir de yanımda oturmaz mı ?? Öf ya neyse.

Döviyimmi ?

Resmi ekleyen

Ölümcül sağ kroşemle muhaha :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.