Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Maşallah ama fotoğraflarını görüyorum hiç değişmiyorsun yılların yaşlandıramadığı insan... :D

hi hi hi tişikirlir :)

Efendim doğum gününüz kutlu olsun. Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşlar dilerim :) Hem forumun saygı değer bir üyesisiniz hem değerli bir çevirmenimizsiniz gerçekten hediye olarak kalkıp bleach ın anime yapıldığı stüdyoyu yada Tite Kubo'nun orjinal Bleach taslaklarını Japonya'dan getirsek az kalır. :D   ( Ben moderatör olduğumdan forum beni dışlıyor. Herkeste olan güncel konular kısmı bende yok bu olayları hep kaçırıyorum :( doğum gününü görmediğim kutlamadığım arkadaşlardanda özür diliyorum kusura bakmayın :( )

çook teşekkür ederim.... şuan ne Bleach taslaklarını ne de stüdyoyu isterim zaten güzel dilekleriniz içimden taşıyor :)

Doğum günün kutlu olsun, mutlu, sağlıklı nice seneleree ^_^

sağol çok çok sağol.. hepimiz için hepimiz wew-onion-head-emoticon.gif?1292862524

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Nice senelere.  :lol:

Renji ve İchigo'yla ne çektim bi' bilsen... :(

Doğum gününü unutmuşlar. Ben de Skype'den görüp bugün olduğunu dedim. Daha önce haber vermediğim için kızdılar bir de.Eşek sıpaları.  : :D

Biz hediye seçerken bir türlü anlaşamadılar. Onlar bu haldeyken aklımıza bir şey gelmedi. <_<

W2JvE4.gif

Bir saat sonra renji  geldi.tumblr_mijv45Tkcs1qcuwqmo1_500.jpg

Pasta yapmaya çalışmış tüm beceriksizliğiyle. Kendini nasıl bu hale getirdiğini çözemedik. :D 

Baktım ki İchigo bir şeyler düşünüyor.

tumblr_lyxxo22Ovl1ro1948o1_500.gif tumblr_m1z058MvUS1r7k4g2o1_500.gif

Renji durdurmaya çalıştı ama gitti sonra. :mellow: tumblr_mlmtz4sfW71qcuwqmo5_250.gif

Bu sefer de Renji'nin aklına bir şeyler gelmiş. Beni çağırdı sürprizimiz için. :Ptumblr_static_bby.jpg

ve renji senin için hazırlandı. :D Soul Socety'de iki saat doktor aradık yaraları iyileşsin diye.  :D  

İchigo'yu çağırdık sonra. REnji'ye attığı bakışlardan korktum. LP9z7j.jpg    Bi' süree sonra Renji de aynı bakışları İchigo'ya attı. Allah'ım doğum günü kutluycaz diye kan çıkıcak . :(   Bleach'den TürkAnime'ye geçiş bileti aldım bunlara. Foruma bir şey olmasa bari. :D aqkv45.jpg

Sonra ne mi oldu? Devamını biliyorsun aslında. :P  

Düzenlenme: Civciv tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün de Janset ablamızın doğum günü :) Nice senelere

QXbyRZ.jpg

Böyle bir kutlama yapmak isterdik ama maalesef

krV0jD.jpg

Ve pastanıda bu şekilde hazırlamak :P

1Pz7yj.png

Oha o Ichigo tamamen ciplak mi? Mundar etmis pastayi. Agajgauajs

Dogum gunun kutlu olsun Janseet. :D Ne pastam var ne cikolatam var ne sekerim var. En onemlisi de yakisikli bir karakterim yok. Sor bakalim neden? Cunku yine telefondayim. Buradan bu isleri yapacak olsam aylarca kutlayamam... O yuzden sadece icten gelen iyi dileklerimi kabul et. :D Nice mutlu senelere. :*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nice senelere.  :lol:

Renji ve İchigo'yla ne çektim bi' bilsen... :(

Doğum gününü unutmuşlar. Ben de Skype'den görüp bugün olduğunu dedim. Daha önce haber vermediğim için kızdılar bir de.Eşek sıpaları.  : :D

Biz hediye seçerken bir türlü anlaşamadılar. Onlar bu haldeyken aklımıza bir şey gelmedi. <_<

W2JvE4.gif

Bir saat sonra renji  geldi.tumblr_mijv45Tkcs1qcuwqmo1_500.jpg

Pasta yapmaya çalışmış tüm beceriksizliğiyle. Kendini nasıl bu hale getirdiğini çözemedik. :D 

Baktım ki İchigo bir şeyler düşünüyor.

tumblr_lyxxo22Ovl1ro1948o1_500.gif tumblr_m1z058MvUS1r7k4g2o1_500.gif

Renji durdurmaya çalıştı ama gitti sonra. :mellow: tumblr_mlmtz4sfW71qcuwqmo5_250.gif

Bu sefer de Renji'nin aklına bir şeyler gelmiş. Beni çağırdı sürprizimiz için. :Ptumblr_static_bby.jpg

ve renji senin için hazırlandı. :D Soul Socety'de iki saat doktor aradık yaraları iyileşsin diye.  :D  

İchigo'yu çağırdık sonra. REnji'ye attığı bakışlardan korktum. LP9z7j.jpg    Bi' süree sonra Renji de aynı bakışları İchigo'ya attı. Allah'ım doğum günü kutluycaz diye kan çıkıcak . :(   Bleach'den TürkAnime'ye geçiş bileti aldım bunlara. Foruma bir şey olmasa bari. :D aqkv45.jpg

Sonra ne mi oldu? Devamını biliyorsun aslında. :P  

offf coşmuşsun woa-onion-head-emoticon.gif?1292862526 :) sen burda ben ekran başında kyaaaaaaaaaaaaaaa love-onion-head-emoticon.gif?1292862512

Oha o Ichigo tamamen ciplak mi? Mundar etmis pastayi. Agajgauajs

Dogum gunun kutlu olsun Janseet. :D Ne pastam var ne cikolatam var ne sekerim var. En onemlisi de yakisikli bir karakterim yok. Sor bakalim neden? Cunku yine telefondayim. Buradan bu isleri yapacak olsam aylarca kutlayamam... O yuzden sadece icten gelen iyi dileklerimi kabul et. :D Nice mutlu senelere. :*

ahh şekerim çok çok teşekkür ederim :) tüm yakılışlılar hepimizcin minna (kızları kastediyorum burda relax1-onion-head-emoticon.gif?129286251) valla İchigo'nun tamamını görmek kısmet olmadı shy-onion-head-emoticon.gif?1292862519 ama kim bilebilir ki?! wow1-onion-head-emoticon.gif?1292862527

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.