Jump to content

Naruto vs One Piece

Meroe

34 oy

1. 1. Hangisi?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Keşke hiçbiri diye bir şık da olsaymış :D

Koydum   :D

Tabiki de Nami. Farklı animelerde , farklı dünyalarda karakterlerin güç olarak karşılaştırılması daha çok fanlık durumuna kayar  kanımca ...    Her türlü OP <3 

Ana karakterin yaninda olan bi kadin karakter oldugu dogru benzerlik bu yonde. Yoksa Sakura'yi ben de sevmem.

karakterlerin işlevleri tamamen farklı

Naruto eskiden sakuraya aşıktı, luffy hiç aşık olmadı

Sakura sasukeye aşıktı, Nami aşık olmadı

Sakura medikal ninja ama narutonun ihtiyacı yok

Nami rotacı ve herkezin ona ihtiyacı var

Narutonun ilk serisinde Namiden farklı olsada Sakura, platonik  aşk işlevi görüyordu

Shippudende buda yok.Sakurayı çıkarsan hikayede bir şey farkedermi? Aklıma gelen bir şey yok.

Bitek şu akatsukideki kuklacıyı başkasının yenmesi gerekicek oda sorun olmaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karakterlerin işlevleri tamamen farklı

Naruto eskiden sakuraya aşıktı, luffy hiç aşık olmadı

Sakura sasukeye aşıktı, Nami aşık olmadı

Sakura medikal ninja ama narutonun ihtiyacı yok

Nami rotacı ve herkezin ona ihtiyacı var

Karakterlerin yaptiklari isler farkli olabilir normal -,- ben hala aralarindaki benzerligi anlatamadim mi ya da siz mi anlamadiniz '_' Nami daha kullanisli ve ihtiyaci hissedilen biri heralde
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak orda ne söylemişim her ana kadın karakterle, yan kadın karakter aynı değildir.

Öyle olsaydı bütün ana kadın karakterlere eşitir ifadesi kulanırdık. Shoenen olupta ana bayan karakter olmayan hangi seriyi gördünüz ben anlamıyorum ki. Beni anlamadınız demeden önce yazılanı anlamış mıyım diye düşünürsen 1 sayfa boşuna kirlenmez. Alıntaladığın yazının ilk kısmını bir daha oku güzel kardeşim. En sevmediğim olaydır birinin yazısında açık açık yazan şeyi yazılmamış gibi davranılması. Ayrıca nami tam olarak ana bayan karakter konumundan çıktı, 2 bayan karakter bulunuyor ve sahne oranları eşit. O yüzden aralarında ki bu genelik bile ters.

Düşün yüzlerce shoenen serisinin ortak noktası olan şeyde bile tam olarak aynı değillerken eşitir demek. 

Edit=Son yazdığından opu izlmeden konuyu açıp, değişik bir bilgi alma çabasında olduğunu veya ilginç bir kıstas çabasında olduğunu düşünmeye de başlamadım değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterlerin yaptiklari isler farkli olabilir normal -,- ben hala aralarindaki benzerligi anlatamadim mi ya da siz mi anlamadiniz '_' Nami daha kullanisli ve ihtiyaci hissedilen biri heralde

Ikisinin tek benzerligi kadin olmalari lutfen. :p

Edit:

Yazdiktan sonra bi garipsedim ya, Sakura kadindi di mii? :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ikisinin tek benzerligi kadin olmalari lutfen. :p

Edit:

Yazdiktan sonra bi garipsedim ya, Sakura kadindi di mii? :huh:

Tek benzerlikleri kadin ve ana karakterin yaninda olmalari da anlatamadim sanirim :P ama siz hic o animeyi izlemeye usenmediniz mi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Eskiden narutoyu daha çok severdim ama fillerinden bıktım.yeter tam bitti derken bi daha başlattılar.

oku tsunade biraz daha oku jiraiyanin öyküsünü hem bu adam sapık degil miydi ne ara byakuganla ilgili hikaye yazdı .hyugalar bunu arasına nasil dahil etti.etmese bile bu kadar şeyi nasil biliyor

Kısaca one piece hem konuya sabit hem mükemmel dövüşler .ikisindede aktifim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece'nin sevdiğim yanları ana fillerin az,ana karakterin kendisine oldukça güvenen bir karakter,kız karakterleri Naruto'ya göre daha güzel,komedisi çok en hoşuma giden yanı da devamlılığı oldukça yüksek bir anime olmasıdır.Sevmediğim yanları:usopp ve chopper gibi iki uyuz karakteri var sürekli ağlayıp zırlamalarına sinir oluyorum.Kaç bölüm geçti hala korsanlığın ne olduğunu öğrenemediler hala.

Naruto'nun sevdğim yanları karakter gelişimi olarak en iyi animedir, Naruto - Sasuke ilişkisi hoşuma gitti, Naruto'nun en sevdiğim yanı karakterlerin çoğunu evlendirdi mangaka.Bu yönü de bayağı hoşuma gitti. Sevmediğim yanları filler bölümlerinin oldukça fazla olması ve Sakura  :D

Sonuç olarak One Piece bir adım daha önde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.