Jump to content

Ana karakterleri kötü olan animeler

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında tam olarak bu kategoride değil,hatta acınası derecede zarar ziyan bir insan WataMote'nin manyak Kuroki'si, ama yine de yazmak istedim  :D  Sürekli içinden insanları kötüleyip pis pis şeyler sö

Aahah şimdi ben bunu yazıp ayrılıyorum diyordum. :D 

Direk aklıma Lelouch vi Britannia  geldi. :D

Aslında tam olarak bu kategoride değil,hatta acınası derecede zarar ziyan bir insan WataMote'nin manyak Kuroki'si, ama yine de yazmak istedim  :D  Sürekli içinden insanları kötüleyip pis pis şeyler söyleyip aşağılaması beni benden alıyo  :lol2-onion-head-emoticon:

Asıl konuya dönersek hmm aslında lulu'yu ben çok severim ama Zero olarak biraz kötü bir yanı vardı bence, yirimm o kötülüğü binn  :admire-onion-head-emoticon:

Mirai Nikki -sonunu saymazsak- ana karakteri Yuno psiko işte  :blink:  (Higurashi no naku koro ni'yi de sayabiliriz aynı sebeplerden ötürü)

Sonra bi bakıma Black Lagoon'un ana karakterleri bildiğin modern korsanlar, yer altı dünyası adamları, kötü işler yapıyorlar -sempati duyuyorsun evet hasta olduğum karakterlerdendir Revy- ama suçlular  :blink:

Sonra Haruhi Suzumiya, bildiğin ağzına ağzına vur gitsin...  <_<

Sonra Elfen Lied'da da Lucy var.

Jigoku Shoujo , şeytanlar kötüler akumalar  -_-

Hatta Hellsing bile bu kategoride olabilir, Alucard saf kötü bee  :D

Yani düşününce var aslında epeyce -şu an aklıma başka gelmese de- ,ama çoğunu seviyoruz ondan hiç biri bize kötü gibi gelmiyo, Kira hariç  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.