Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Gintama yerini hak ediyor abi ama sezon sayısı fazla olduğu için birazcık görüntü kirliliği olabilir :rolleyes:

Gantz'ı bilmiyorum ama Claymore'u okurken SnK bazı konularda sanki bu seriden esinlenmiş gibi gelmişti bana.

Evet "uzaklardaki medeniyet" olayı Claymore'a çok çok çok benziyor.

Ne karakterler, ne de konu bakımından orjinalliği yok bence SNK'nin ama tutuyor işte :smile_artiz: Tüketim toplumu hesabı, seinen seri baştan kaybediyor zaten tür olarak :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Manganın çevirisi var mı bilmiyorum, İngilizce okuyabilirim diyorsan (ki çok basit bir dili vardır) yardır gitsin. Zaten su gibi akacak, bir bakmışsın 100-200 derken bitmiş manga. Zamanında bunu güncel okuyan nasıl okumuş diyeceksin hatta, ben son bölümleri güncel okuyordum işkence gibiydi bi dövüşü aylarca okuyorduk :D

Edit: Ben animesini pek önermiyorum, mangada ilerledikten sonra animeyi hızlıca izlemeni öneririm. Ha openingi güzel o ayrı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İngilizce Manga okumuşluğum var ama çok okumadım. Az çok anlarım muhtemelen. Ben Animesini düşünüyordum da madem böyle diyorsunuz direkt Manga'yı okuyacağım o zaman. Teşekkürler bu arada.

Ya mangası cidden bölüm başı 2-3 konuşma balonundan ibaret, resimlere bakıp geçiyorsun bildiğin. Ondan akıyor zaten, farkında olmadan 100 chapter okumuş buluyorsun kendini. Bleach'ten bile daha az konuşma var ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay arkadaş görmeyeli sektör amma ilerlemiş :lol:

2016 Nisan'ı benim için hem Jojo hem de Gyakuten Saiban'ı göğüsleyecek. Arkadaş Mayıs'ta KPSS var, Nisan'da oturup bunları izleyeceksem vay benim halime ;_;

Kolay gelsin :)

Teşekkürler. Sanırım şu sınavlarımı bitirdikden sonra okumaya başlarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakurasou Light Novel'inin sonu nedir öyle arkadaş ya. Animeye çevirsen felaketlere sebep olur valla. Neyse bir kez daha desteklediğim kızın kazanmış olması güzel tabii. Okumak isteyen İngilizce'ye sahip arkadaşlar, Kore dizilerini sevmiyorlarsa okumasınlar. Animede anlatıldığı kadarıyla sevseler yeterli :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.