Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Sakurasou Light Novel'inin sonu nedir öyle arkadaş ya. Animeye çevirsen felaketlere sebep olur valla. Neyse bir kez daha desteklediğim kızın kazanmış olması güzel tabii. Okumak isteyen İngilizce'ye sahip arkadaşlar, Kore dizilerini sevmiyorlarsa okumasınlar. Animede anlatıldığı kadarıyla sevseler yeterli :D

Pet kanojo olan anime mi, o ise izleyeceklerime eklemiştim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Pet kanojo olan anime mi, o ise izleyeceklerime eklemiştim ;)

Aynen. Aslında hiç tarzım değil diye başlamıştım, daha ilk bölümden ecchi kokuyordu. Fakat biraz ilerledikçe konusu sarmaya başladı, o zamanlar tam da üniversite yıllarında olduğumdan etkilendim. Zaman zaman sıktı ilerleterek izledim ama etkileyici bi yolculuktu. Kapanış şarkısı da çok güzel bu arada, insanın çıkıp hayallerini gerçekleştiresi geliyor >__<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün AMV deliliğim tuttu... Ushio to Tora, 7. bölümüne kadar takip edebildiğim ve çok beğendiğim ama takip ettiğim çevirmenin yarıda bırakması ile yasa boğulduğum bir seridir. Ushio'nun Tora'yı uyandırdığı sahne ise "Ben nereden hatırlıyorum bunu acaba?" diyerek kendimi yediğim de sahnedir.. Bugün Hellsing'in AMVsini izlerken o dejavuyu hatırladım. Hehe İntegral de Alucard'ı bu gibi bir yerde bulmuştu. Oh be nihayet kafam rahatladı. Bunu da sizinle paylaşayım istedim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neler var içimde varya neler neler var birçok anime hakkında bu konuda ama böyle zamanlarda aklıma gelmiyor işte sorun orada :D

Konuyu gördüm ve düşündüm sonuç olarak en basit örneğini buldum:

Death Note son bölüm spoiler (gerçi izlemeyen kaldı mı ki :D)

Light niye öldün ki neden öldün ki sebebi neydi ki lanet olsun neydi sebebi anlat!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün AMV deliliğim tuttu... Ushio to Tora, 7. bölümüne kadar takip edebildiğim ve çok beğendiğim ama takip ettiğim çevirmenin yarıda bırakması ile yasa boğulduğum bir seridir. Ushio'nun Tora'yı uyandırdığı sahne ise "Ben nereden hatırlıyorum bunu acaba?" diyerek kendimi yediğim de sahnedir.. Bugün Hellsing'in AMVsini izlerken o dejavuyu hatırladım. Hehe İntegral de Alucard'ı bu gibi bir yerde bulmuştu. Oh be nihayet kafam rahatladı. Bunu da sizinle paylaşayım istedim :) 

Aslında anime 17'nci bölümden sonra bir şeye benziyor ve anlam kazanıyor. İlk 15 bölüm biraz skıcı ve tanıtım havasında geçiyor :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında anime 17'nci bölümden sonra bir şeye benziyor ve anlam kazanıyor. İlk 15 bölüm biraz skıcı ve tanıtım havasında geçiyor :(

Animeyi buldum canım :D Anisekai sağ olsun :D İlk bölümler çok sevimliydi.. Baya baya gülüyordum tabii o işler ciddiye binmeden önceydi o da ayrı mesele :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeyi buldum canım :D Anisekai sağ olsun :D İlk bölümler çok sevimliydi.. Baya baya gülüyordum tabii o işler ciddiye binmeden önceydi o da ayrı mesele :(

Son bölümü bugün izledim. Son 2 bölüm ajitasyon'un verdiler gözüne, bu kadar da insanlar duygu dünyasına çalışmaya gerek yok. Bende mide bulantısı yaptı :P

Hakumen no mono yooo, ikinci sezon daha iyi olacak bence. İlk sezon için 7/10...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dram ve duygusallığın mide bulantısı yapması  :blink:  Komediyi ayarında verdikten sonra çok güldünüz hadi peteçelere sarılma vakti geldi... Yakında zafer nidaları ile gülme ve ağlama arasında kalcaz :P

Başlarda çizimlerinden olsa gerek itici gelmişti millete ama ben itici çizimleri mi seviyom nedir ilk bölümden pek bi sevmiştim.. 2 sezon gelsin hehe izlerik..

Bu arada son üç bölümü izlemedim  :ph34r:  :ph34r: çeviri var elimde onlar bitsin izlerim... Az önce yazdık elimizdekileri yeni sezon için seçim yapcaz da :) Tam 10 tane var çevirdiğim hali hazırda..  :blink:  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dram ve duygusallığın mide bulantısı yapması  :blink:  Komediyi ayarında verdikten sonra çok güldünüz hadi peteçelere sarılma vakti geldi... Yakında zafer nidaları ile gülme ve ağlama arasında kalcaz :P

Başlarda çizimlerinden olsa gerek itici gelmişti millete ama ben itici çizimleri mi seviyom nedir ilk bölümden pek bi sevmiştim.. 2 sezon gelsin hehe izlerik..

Bu arada son üç bölümü izlemedim  :ph34r:  :ph34r: çeviri var elimde onlar bitsin izlerim... Az önce yazdık elimizdekileri yeni sezon için seçim yapcaz da :) Tam 10 tane var çevirdiğim hali hazırda..  :blink:  :ph34r:

Gereksiz ve yersiz duygusallıklarda öyle, sanada olmuyor mu aynı şekilde :P Bunlar dizilerdeki tipik seyirciye oynama yönetemleri, yapacaksan yapacan, gideceksen gideceksin, öleceksen öleceksin. Cılkını çıkartarak yapacaksan değeri kalmıyor. Sahneyi uzattıkça uzatıyorlar gereksizce, bir iki duruş göster ve can alıcı üç beş kelam ediver tamamdır.

Neyse kaptırdım gidiyor, gereksiz serileri alma Janset. Baktın animede iş yok, saçma sapan bırak gitsin. Konusunu, türünü, şirketini ve dünyadaki ilk reaksiyonları gözlemleyecen ona göre çevirecen. Mesela myanimelistte üyelerin fragman ve ilk bölüm ile ilgili yorumlarını ve puanlamalarıns bakacan :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.