Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Neyse, Jojo Part 4 ile ilgili şu fragmanı gördüm bugün:

Josuke'nin suratı nedense garip duruyor. Ama "efektler" muazzam olmuş arkadaş. Müziklerden de "gangster" havasını sezebiliyorum, opening nasıl olacak acaba.

Josuke'nin saç itici, eski animelerde gideri var ama yeni serilerde :( Yine bi havalar, eller cepte gezmeler, Jojo'nun konseptlerinden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Josuke'nin saç itici, eski animelerde gideri var ama yeni serilerde :( Yine bi havalar, eller cepte gezmeler, Jojo'nun konseptlerinden :D

Spoiler'lık bi durum yok, mesaj büyük resim içeriyor:

2c1935dce1.png

Bu repliği her duyduğunda o yorumunu hatırlarsın artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tavsiye niteliğindeki bu cümleden sonra izleyeyim dedim sitede 6 bölüm var ama 24 bölüm varmış gibi duruyor ?

Türkçe altyazıları burada var, altyazı indirip raw video ile izlemiştim = http://altyazi.org/sub/m/41331/Baki-the-Grappler.html

Gerçi online türkçe yayını var, bir türk sitesinde, google'dan bakarsan ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olacak iş mi, bütün hit serileri geçmiş :smile_oleyo: Fanlarının yüklenmelerinden oluyor bunlar hep, Gintama'da bu sayede myanimelist to animelerde ilk 10'a 3-4 tane girmiş :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SnK hakkında spoiler :/ Dikkat fena halde bir animeseverin dramını içerir...

8-6 ay arası önce başladı başıma gelenler. SnK izlemeye karar verdim. İlk bölümler öyle güzeldi ki... Hele opening. Eren'in amaçları Mikasa'nın sürekli Eren diye delirmesi ... Sonlara doğru biraz sıkıldım... Sıra mangaya gelmişti 56 manga serisini laptop başına oturup 1 gün de okuyuverdim. Birde araya Christa girdi. Gerçek hikayesi, adı felan. Üstüne üstünlük bir ara Eren kaçırıldı bir de. Artık o kadar bölüm okudum ki aklım karışmaya başladı. Hah birde yerden göklere kadar çıkardıkları Levi'yi bir ara bende severdim. Yabancı sitelerde Levi'den uzunum/kısayım muhabbetleri yüzünden iyice sıkıldım. Artık herkesin ağızından daha Levi adını söyleyemiyorken fangirl oldu herkes. Hah bir de Eren'in babası yaşıyormuş. Onu bırak Hajime İsayama yeni weapon buldu. Bitir işte mangayı. Tadı kalsın azıcık.  

Herkes bilir SnK'nin 2. sezonunu bekliyoruz ama daha 12. sezon bile gelecekmiş gibi artık mübarek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SnK hakkında spoiler :/ Dikkat fena halde bir animeseverin dramını içerir...

8-6 ay arası önce başladı başıma gelenler. SnK izlemeye karar verdim. İlk bölümler öyle güzeldi ki... Hele opening. Eren'in amaçları Mikasa'nın sürekli Eren diye delirmesi ... Sonlara doğru biraz sıkıldım... Sıra mangaya gelmişti 56 manga serisini laptop başına oturup 1 gün de okuyuverdim. Birde araya Christa girdi. Gerçek hikayesi, adı felan. Üstüne üstünlük bir ara Eren kaçırıldı bir de. Artık o kadar bölüm okudum ki aklım karışmaya başladı. Hah birde yerden göklere kadar çıkardıkları Levi'yi bir ara bende severdim. Yabancı sitelerde Levi'den uzunum/kısayım muhabbetleri yüzünden iyice sıkıldım. Artık herkesin ağızından daha Levi adını söyleyemiyorken fangirl oldu herkes. Hah bir de Eren'in babası yaşıyormuş. Onu bırak Hajime İsayama yeni weapon buldu. Bitir işte mangayı. Tadı kalsın azıcık.  

Herkes bilir SnK'nin 2. sezonunu bekliyoruz ama daha 12. sezon bile gelecekmiş gibi artık mübarek...

Animenin sonlara doğru başarısızlığından sonra senin gibi ben de mangayı maraton yapmıştım. Manga o kadar popüler oldu ki, hatırlarsın bi ara manga-ka ara vermek zorunda kalmıştı. Sürekli soru işaretleri yaratmaktan öteye gidemiyor, elimize 1 cevap geçiyorsa 10 tane soru geçiyor. Bu soru işaretlerini de sürekli sırtımızda taşıyoruz, değeri büyüdükçe büyüyor. Hepsini cevapladığında artık "bu muymuş" diyeceğiz eminim. Milking de yapılır tamam da, bari önce ana hikayeyi bitir sonra ne kadar spin-off yazıyorsan yaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin sonlara doğru başarısızlığından sonra senin gibi ben de mangayı maraton yapmıştım. Manga o kadar popüler oldu ki, hatırlarsın bi ara manga-ka ara vermek zorunda kalmıştı. Sürekli soru işaretleri yaratmaktan öteye gidemiyor, elimize 1 cevap geçiyorsa 10 tane soru geçiyor. Bu soru işaretlerini de sürekli sırtımızda taşıyoruz, değeri büyüdükçe büyüyor. Hepsini cevapladığında artık "bu muymuş" diyeceğiz eminim. Milking de yapılır tamam da, bari önce ana hikayeyi bitir sonra ne kadar spin-off yazıyorsan yaz.

Hatırlıyorum. Ben şu Lost Girls filan onları da okudum. Sorunları arasıra kafamda belli bir süre yürütüp farklı farklı cevaplar buluyordum. Muhtemelen yapmak istediği de buydu zaten. Doğru cevabı sadece kendisi bilebilirdi. Soruları da o sorardı. Bazı manga sayılarını çıkartmasa da olurdu. Neyse hala takip ediyorum sayılarını. 

Bir ara şöyle bir söylenti çıktı

Bütün karakterleri öldürecekmiş. Hele şu aralar listenin başında Levi olacağını bile yazan var. Doğru mu bilemiyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.