Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

On 02.01.2017 at 01:22, slimjack yazdı:

http://www.turkanime.tv/anime/rakudai-kishi-no-cavalry

İzle kesin ama ön yargılı davranma başta harem ve biraz ecchi gibi gelebilir. İlerleyen bölümlerde durumlar farklılaşıyor. Seveceksin merak etme ;)

acaba kullanıcı adım ve alttaki imzam dikkatini cekmedi mi İkki Kurogane hayranı olduğumun farkında değil misin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
On 09.01.2017 at 01:44, Never4Ever yazdı:

Terra Formars gibi gerilim dolu bir şekilde ilerleyen ve  komedisi yok denecek kadar az olan aksiyon anime önerilerinize açığım...

Psycho Pass izlemiş miydin? 

Ergo Proxy? Bunda aksiyon daha geri planda ama gayet ciddi seridir.

Darker Than Black

On 02.01.2017 at 00:35, İkki Kurogane yazdı:

Banada Anime Önerir misiniz. İçinde aşk da olabilir sorun değil ama fantastik olsun. Yani kılıçlar havada uçuşur iken bile olacak seyi düşünmeliyim. bir sonra ki bölümü izlemeden yatmamak istetsin. Bununla ilgili bir cok anime izledim.  ANİME ismi verir iken mümkün ise çok az bi açıklama yapın ki konuya uygunları araştırı tek tek izleyeyim. Örnek olarak herkesin izlediği Blach Naruto Atack on titan tokyo ghoul vs. bunlar ilgimi çeken animeler

Claymore - İzlemediğini sanmıyorum ama gene de şansımı deneyeyim. Gayet akıcı ve karakter kadrosu iyi bir seridir. Dram fantastik tarzda... Tabii mangasını okumanı daha çok öneririm. Bleach teki gibi her kılıçta bir özellik falan seviyorsan o konuda gayet benzemekte.

Akatsuki no Yona - Aksiyon romantizm tarzı bir seri. Fantastik bir dünyada geçiyor. Aksiyonu akıcıdır hemen izlettirir kendisini.

Akame ga Kill - Doğrusunu söylemek gerekirse bu seriyi izlemedim ama tam istediğin tarza uyduğunu düşünüyorum.

Berserk - animede popüler çizim arıyorsan izleme. Ama çizim benim için önemli değil diyorsan şiddetle tavsiye ederim.

Basilisk - tarihi dram fantastik türünde... Karanlık bir teması var ama içine çeken bir seri. 

İçinde kılıç yok.. Ama fantastik dünyanın dibidir: HunterxHunter 2011 izlemediysen şiddetle tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dice'ı bilen vardır aranızda. Bir webtoon. Benzer konulu bir anime aradım. Ama bulamıyorum :( Baya bir benzeri olan Nerve adlı bir film buldum. Ama anime? Hayır.

Dice'ın konusu aşağıya yazıyorum, umarım yardımcı olursunuz:bitter-pink-cat-emoticon:

Dongtae sınıfa transfer olan bir öğrenci yüzünden zarcı olmuştur.

Peki Dicer dediğimiz kişiler ne yapıyor diye bakacak olursak kısaca bahsetmek gerekirse telefonuna ”X” adlı bir kişiden gelen mesajlarla görevlerin belirleniyor ve görevin seviyesine göre zar adedi kazanıyorsun ki bu sayede kazanılan zar adediyle kendine fiziksel olarak veya zihinsel olarak değişiklikler yapabiliyor ya da çok daha fazlası, özel ”yetenekler” kazanabiliyorsun. İrade, zeka  (idrak edebilme), güç, hız, popülarite, görünüş, ve daha fazlası…

Açıkçası, Nerve'ün daha bir çabuk bulabilir bir konusu var. Ortak konuları herkesin oynadığı bir cesaret oyunu olması. Nerve'de görevler karşılığında para veriliyor. Dice'ta ise özellik. Şu cesaret oyunu kısmı ile ilgili anime arıyorum. Çünkü bu genellikle telefona gelen küçük görevlerle başlıyor. Kedinin patisini tut gibi. Daha sonra vinçten sallanmaya kadar ilerliyor ve ölümler gerçekleşiyor. Böyle bir anime arıyorum. Bileniniz varsa lütfen söylesin:admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
3 dakika önce, Eireni yazdı:

Dice'ı bilen vardır aranızda. Bir webtoon. Benzer konulu bir anime aradım. Ama bulamıyorum :( Baya bir benzeri olan Nerve adlı bir film buldum. Ama anime? Hayır.

Dice'ın konusu aşağıya yazıyorum, umarım yardımcı olursunuz:bitter-pink-cat-emoticon:

Dongtae sınıfa transfer olan bir öğrenci yüzünden zarcı olmuştur.

Peki Dicer dediğimiz kişiler ne yapıyor diye bakacak olursak kısaca bahsetmek gerekirse telefonuna ”X” adlı bir kişiden gelen mesajlarla görevlerin belirleniyor ve görevin seviyesine göre zar adedi kazanıyorsun ki bu sayede kazanılan zar adediyle kendine fiziksel olarak veya zihinsel olarak değişiklikler yapabiliyor ya da çok daha fazlası, özel ”yetenekler” kazanabiliyorsun. İrade, zeka  (idrak edebilme), güç, hız, popülarite, görünüş, ve daha fazlası…

Açıkçası, Nerve'ün daha bir çabuk bulabilir bir konusu var. Ortak konuları herkesin oynadığı bir cesaret oyunu olması. Nerve'de görevler karşılığında para veriliyor. Dice'ta ise özellik. Şu cesaret oyunu kısmı ile ilgili anime arıyorum. Çünkü bu genellikle telefona gelen küçük görevlerle başlıyor. Kedinin patisini tut gibi. Daha sonra vinçten sallanmaya kadar ilerliyor ve ölümler gerçekleşiyor. Böyle bir anime arıyorum. Bileniniz varsa lütfen söylesin:admire2-onion-head-emoticon:

Dice yi biliyorum çizimlerini beğenmesem de konusu sağlamdır. 

Kaiji bak derim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.