Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Haikyuu'nun mangasının finali geldi çattı kapıya. Hatta artık final yapmış bulunmakta. Şu anda Tweeterda #thankyouhaikyuu tagı ile Haikyuu final sezonu anılıyor. Bir animenin ülkemizde Tweeter  gündemine girmesi ayrı bir onur verici, Haikyuu'nun girmesi ayrı bir gurur ve onur. Haberdar olmayanlar göz atabilir. 19. sıradaydi en son 185 bin tweet ile. Şoktayım ve de çok mutluyum.

MuraTika, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Survivor'ın her gün birinci olduğu listede on dokuzuncu olmak üzücü olsada güzel ve mutlu edici bir olay.

Aynen o yüzden gözlerim yaşardı zaten trendden de kalkmış :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Kısa bir süreliğine olsa da güzel bir anıydı. Hep ss aldım kaybedemem anıyı :embarrassed4-onion-head-emoticon:

lntegral, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk olan birşey değil ama bu neden şaşırdınız ki :sigh-onion-head-emoticon:

İlk kez haikyuu girmiş olabilir ama onu hiç görmemiştim doğruya doğru

Uzun zaman sonra bir animenin Türkiye de gündeme girmesi benim için şaşırtıcı oldu. Ve de Haikyuu olması ayrı bir mutluluk. 

Mikaa... görmemiştim ben bunun tt olduğunu. Gerçi twitter takip ettiğimiz mi var ya... Türkiye gündemi boş beleş tiplerle dolu. Yarışma oluyor biri şampiyon oluyor onu kutlayanlar, ikinci olanın tayfası hak yendi atışmaları. Merve Boluğurun giydiği mayoyu yanlış mı doğru mu giydiği muhabbetleri yani. Ne bekliyorsun ki?! :meh-onion-head-emoticon: Gözlerimi yaşarttı bu bilgi 

AraharaFox, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Mikaa... görmemiştim ben bunun tt olduğunu. Gerçi twitter takip ettiğimiz mi var ya... Türkiye gündemi boş beleş tiplerle dolu. Yarışma oluyor biri şampiyon oluyor onu kutlayanlar, ikinci olanın tayfası hak yendi atışmaları. Merve Boluğurun giydiği mayoyu yanlış mı doğru mu giydiği muhabbetleri yani. Ne bekliyorsun ki?! :meh-onion-head-emoticon: Gözlerimi yaşarttı bu bilgi 

Tarihte bir anı artık benim için. Ss bile aldım bugünü asla unutamam :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By exedrasghoul
      Erratic Simian (Haikyuu!! Fanfiction)

Hayatta yapacak pek bir şeyi kalmamış olmasına rağmen neşeli kişiliğinden ödün vermeyen Lena, anne ve babasının ayrılmasından sonra annesiye birlikte Japonya'ya gelir. Farklı bir ülkeye alışmanın zorluklarıyla baş ederken aynı zamanda kendine düzgün arkadaşlar bulma amacıyla yanıp tutuşuyordur. Bu amacını gerçekleştirmek onun için biraz zor olacaktır çünkü kontrol altına alınamayan kişiliği sağ olsun, onunla takılmak isteyen kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordur. Aynı sınıfta olduğu "uzaklaştırma alan öğrenci" ile kurduğu yakınlık, Lena'yı onun kişiliğini olduğu gibi kabul eden insanların yanına götürecektir.

Birinci Bölüm: Karasuno

İkinci Bölüm: Noya

Üçüncü Bölüm: Teras

Dördüncü Bölüm: Kulüp

Beşinci Bölüm: Yıldız

Altıncı Bölüm: Senpai

Yedinci Bölüm: Ders

Sekizinci Bölüm: Pasör

Dokuzuncu Bölüm: Seijoh

Onuncu Bölüm: Maç

• By Mert1
      Merhabalar Arkadaşlar Ben Mert... Yaptığım AMVler'i buraya koyacağım umarım beğenirsiniz :)
      Yeni AMV'lerden haberdar olmak için konuyu takip edebilirsiniz. İyi günler...

Charlotte:

Kuroko No Basket:

One Piece Luffy Red Hawk Kısa AMV's,

One Punch Man -Leave İt All Behind- [YENİ]

• By hunkokefendi
      İlk Haikyu!! Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Japon haber sitesi CinemaToday, Haikyu!!’nun hazırlanan iki derleme filminden ilki olan  the Movie: Ending and Beginning’in fragmanını yayınladı. Pazar günü yayınlanan videoya, televizyon animesinin açılış müziği “Imagination” eşlik ediyor. Öncelikle sizi yayınlanan video ile baş başa bırakalım.

Filmin resmi internet sayfası ise Mart ayında filmin ilk tanıtım videosunu yayınlamıştı. Duyurulan Haikyu!! filmlerinin ilki 3 Temmuz’da seyirci ile buluşacak; ikincisi ise 18 Eylül’de ekranlarda olacak. Birinci derleme filmin ana görseli, Mart ayında AnimeJapan 2015 etkinliği sırasında açıklamnmıştı. Açıklanan görsele aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlk sezonu büyük beğeni toplayan serinin hayranları uzunca bir süredir ikinci sezonun başlangıcını beklemekteydi. Daha önce sabırsızlıkla beklenen ikinci sezounun başlangıç tarihi olarak Kasım 2015 duyurulmuştu. Serinin hayranları iki adet filmin ardından gelecek ikinci sezon ile Haikyu!! macerasına doyacak gibi görünüyor.

Alıntı : hunkokefendi.com
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.