Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

anime izlemeye lise 1'de başladım son sınıfta da az da olsa bir kaç seri izledim buna rağmen istediğim yeri kazanabildim çok şükür :) kendini bu kadar kasmana gerek yok bence ;)

bir de bence üniversitede izlerim gibi bir düşünceniz olmasın arkadaşlar :o hele tıp hukuk gibi ciddi bölümler düşünüyorsanız lisede vakit bulamıyorsanız üniversitede hiç bulamazsınız. Ör: Bleach'i dört ayda bitiremedim :(

Animeye orta ikide başladım günde 35 bölüm anime izlediğim günleri hatırlıyorum.Hatta yarı yıl tatilinde anime izleyeceğim derken sadece 2 saat uyuyup ve öyle dershaneye gittiğimi hatırlıyorum.Bende istediğim gibi bir yerdeyim fen lisesine gidiyorum.Ukala mı denir her neyse kötü görünmek istemiyorum ama üniversite ve ilerisi için hedeflerim benim için çok ciddi eğer onlar olmaz ise hayatı boşa yaşayacakmışım gibi hissediyorum o nedenle 3 sene animeden ve bazı şeylerden vazgeçebilirim.Varsın anime izlemeyeyim anime internette duruyor :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeye orta ikide başladım günde 35 bölüm anime izlediğim günleri hatırlıyorum.Hatta yarı yıl tatilinde anime izleyeceğim derken sadece 2 saat uyuyup ve öyle dershaneye gittiğimi hatırlıyorum.Bende istediğim gibi bir yerdeyim fen lisesine gidiyorum.Ukala mı denir her neyse kötü görünmek istemiyorum ama üniversite ve ilerisi için hedeflerim benim için çok ciddi eğer onlar olmaz ise hayatı boşa yaşayacakmışım gibi hissediyorum o nedenle 3 sene animeden ve bazı şeylerden vazgeçebilirim.Varsın anime izlemeyeyim anime internette duruyor :D

bu kendine hakim olmakla da alakalı.mesela ben de kendimi tutamayıp tüm günümü anime veya manga başında geçirebiliyorum.çünkü çok heyecanlı bir yerde bitiyor mesela devam ediyorum.ya da bir mangayı bitiriyorum diğerine başlıyorum.yani benim iki bölüm anime izleyip ya da bir cilt manga okuyup kalkmam pek mümkün değil o yüzden ders çalıştıktan sonraya almayı düşünüyorum bu işleri :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kendine hakim olmakla da alakalı.mesela ben de kendimi tutamayıp tüm günümü anime veya manga başında geçirebiliyorum.çünkü çok heyecanlı bir yerde bitiyor mesela devam ediyorum.ya da bir mangayı bitiriyorum diğerine başlıyorum.yani benim iki bölüm anime izleyip ya da bir cilt manga okuyup kalkmam pek mümkün değil o yüzden ders çalıştıktan sonraya almayı düşünüyorum bu işleri :D

Aynen kanka ben günde 30-35 bölüm Naruto izlediğimi hatırlıyorum :D Artık aynı koltukta oturmaktan kalçamın ağrıdığını bilirim anime izlerken oturabiliyim diye başka zamanlar ayakta geçiriyordum.Sigara gibi bir şey bu bağımlısı olmuştum bir nevi :D Ama bu yaz değiştim animede bitti artık :D Artık anime yerine kitap okuyorum gayette zevkli kitap okumak.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

1-) Cosplay yapmak.

2-) Sevdiğim animelerin ürünlerini almak, (Alucard'ın eldivenleri, Death Note gibi.)

3-) Otaku buluşması yapmak.

4-) Benim gibi anime izleyen, saatlerce muhabbetini yapabileceğim çok yakın arkadaş (Yani elbet var öyleleri, ama okuldan falan da olsa hoş olurdu.) ve benim gibi anime delisi bir erkek arkadaş. Beraber oturur izler, hakkında konuşurduk negzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef ben Bu anime dünyasında yenilerden sayılırım.Üniversiteyi kazandıktan sonra bahsettiler başla diye.Yaz tatilinde Death note başladım ( Başlayış o başlayış ) 1 seneyi geçti şimdi animelerle düzeyli bir ilişkimiz var :) Kendinizi düzene sokunca derste çalışılıyor ,animede seyrediliyor.Animeyi seven kız arkadaşda bulunuyor merak etmeyin :D

Konuyla ilgili olarak olarak Son teknolojiler gelişsin ve animeler Haftalık değil Günlük yayınlansın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.