Jump to content

Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!

3n4bL3

1 oy

1. 1. Fan-Fiction Oylama Bölümü [Grub 1]

• Night Walk
      19
    • Intersecting Paths
      5
    • Sandcastles: The Collapse
      28
    • Shinigami's Assasin (Lanetli Kızıl Ordu )
      3
    • Güz Savaşları
      14
    • Anothe
      6
    • Zehir (Siyah Kanın Kokusu)
      7
    • Local Sword
      11
    • A Stranger In The Mırror
      23
    • Yeni Nesil
      17
    • ALONES
      8
    • One Piece CP9'un İlk Görevi
      11
    • Survivors to Second World
      5
    • Bleach
      5
    • Karanlıktaki Dünya
      9
    • Pokémon Ultimate
      8
    • Revival: Akatsuki (şafak)
      2
    • Fallen Army
      2
    • Arisa
      8
    • Badlucker
      6
  2. 2. Fan-Fiction Oylama Bölümü [Grub 2]

• Baharin Gizemi
      7
    • Ruh Rüyası
      9
    • Thunder Ninjas
      8
    • Breakson
      3
    • Kitai
      3
    • Beden Katilleri
      4
    • Yaşam Sebebi
      27
    • Paradiso İnferno
      4
    • Efsane Samuray
      10
    • 62 Mira Ga Uirusu No Korekushon
      5
    • A Lifetime Miracle
      7
    • Bhaou
      6
    • Kuklacı ve Katil
      4
    • 4 Seçilmiş
      9
    • Manyofobi
      8
    • Valerianın Ejderi
      8
    • s4League - Kayıp Kılıç
      7
    • Jiyu Kumo
      7

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Sayın Admin ve sayın Moderatör arkadaşlar, oylamayı kontrol ediyor musunuz şu an için bilmiyorum fakat oylamada bir gariplik söz konusu. Örneğin bitmemiş animelerin devamını kurgulamış arkadaşların FF'lerinin kural gereği elenmesi gerekirken yarışmadalar ve kurala aykırı gelmelerine rağmen yanlış saymadıysam eğer kurala aykırı 2 yada 3 FF devam edip en çok oy alanlarda onlardan birisi. Burada ciddi anlamda kural ihlali ve haksızlık söz konusu. Lütfen bu duruma el koyun yada en azından niye devam ettiklerine dair bir açıklama yapın. Saygılar.

Bildiğim iki şey var;

1- Sandcastles: The Collapse bitmemiş bir hikayenin devamı olduğu için yarışmayı kazanamaz.

2- Alınan sahte hesaplar yüzünden ilk üçte olamam. Fakat kişilerin desteklemesi için bir hikayeyi söylemek istiyorum: Local Sword gayet iyi arkadaşlar oylar Local Sword'a

Arkadaşlar bu ilk yarışmamız ve bazi konularda istisna gösterdik. Kimse yaptığı hikayenin yayımlanmaması ile hayel kırıklığı ile çevirmek istemedik. Devam eden serilere farklı bi bakış açısı ile devam ettiren arkadaşlarında hayel güçlerine ve fikirlerini beğenerek yarışmaya dahil edildi. Bu sadece kullanıcılarımızı bilinçlendirmek ve ileride bu işi profesyonel olarak yapacak veya daha iyi hikayeler yazarak kendini geliştirecek arkadaşlarımızın önünü kesmiş olmak tabiki istemiyoruz. Bu sadec bir yarışma kaybetmekte var kazanmakta önemli olan ileriyi görebilmektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. Olan Yarışmacımzı. Sandcastles: The Collapse (28 oy [14.29%]) 2. Olan Yarışmacımzı. Yaşam Sebebi (27 oy [20.00%]) 3. Olan Yarışmacımzı. A Stranger In The Mırror (23 oy [11.73%]) Yarışma

Ne kadar üzücü, herkez kendi FF'sine oy verince , 2. bir FF'ye daha oy hakkı kalmayınca, adaletten eser kalmıyor. Halbuki [ ] şekilinde işaretleme kutuları olsa tık tık diye basarak favorilerimizi se

Güçlü bir rakip'e karşı kaybetmeyi kabullenebilirim ama sırf o seviyeden düşük bir hikaye'nin kazanması , bunu da tanıdık vasıtasıyla sağlamayı başaranlara hiç bir yorumum yok .

Admin haklısın ancak şöyle bir durum var hikayeyi, bütün karakterleri yaratmak gerçekten uğraş vermek, bide hazır olan karakterlerin üstüne yazılmış bir hikaye, ne kadar güzel olursa olsun burada ufak bir haksızlık durumu mevcut madem böyle bir karar alacaktınız kuralları yazarken ona göre davranmalıydınız fakat bir konuda haklısınız herkesin bunu tecrübe edinmesini iyi bir gelişme olarak görüyorum. Ayrıca birden fazla hesabı olan birisinin bu yarışmada üst sıralara çıkması çok kolay bir durum + diğer başka etkenlerle (arkadaşları vs.) adil olması için gerekli önlemler daha sağlıklı alınabilirdi.

Yanlış anlaşılmasın amacım tartışma ortamı yaratmak değil sadece bu konu hakkında birçok kişinin şikayeti var sürekli gözüme çarptığı için bu yazıyı yazmak geldi içimden yinede yapılabilecek doğru şeyleri yaptığınıza inanıyorum yönetim olarak. Teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erdem arkadaşın söylediklerine katılıyorum

Admin sizde haklısınız ama bitmemiş bir animenin FF sinin hemde forumda ilgi bile görmemiş bir FF nin bu kadar açık ara önde olması oylamada hile yaptıklarının bir göstergesidir bence

Arkadaşların kırılmaması için böyle bir şey yapmanız çok güzel ama açılan sahte hesaplarla yada başka bir şekilde bu FF lerin sıralamada olması Ben ve benim gibi emek veren arkadaşların kırılmasına neden oluyor.

Yanlış anlaşılmasını istemem. Düzenlediğiniz etkinlik çok güzel ve yönetimi sorgulamak gibi bir amacımız yok.

Tek istediğimiz böyle olan FF lerin yarışmadan ayıklanması.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayın Admin ve sayın Moderatör arkadaşlar, oylamayı kontrol ediyor musunuz şu an için bilmiyorum fakat oylamada bir gariplik söz konusu. Örneğin bitmemiş animelerin devamını kurgulamış arkadaşların FF'lerinin kural gereği elenmesi gerekirken yarışmadalar ve kurala aykırı gelmelerine rağmen yanlış saymadıysam eğer kurala aykırı 2 yada 3 FF devam edip en çok oy alanlarda onlardan birisi. Burada ciddi anlamda kural ihlali ve haksızlık söz konusu. Lütfen bu duruma el koyun yada en azından niye devam ettiklerine dair bir açıklama yapın. Saygılar.

aslında bitmemiş bir anime için yazılan fanfic neden fanfic olmuyor o apayrı bir tartışma konusu bence. Hatta yarışmadan sonra bu konu hakkındaki görüşler için bir konu açmayı düşünüyorum çünkü bence mantıksız. fanfiction fa=hayran fiction=kurgusu olduğu için ortada hayranı olunan bir şey olmalı yani

neyse şimdilik kısa geçecem zaten adminin verdiği cevaba göre yanlış düşünüyorda olsam bir istisna yapılmış ilerde konuyu açınca fanfic nedir ne değildir herkes düşüncelerini söyler :)

Açıkcası sırf yarışmada ödül var diye FF yazmadım . Ödül içinde öyle bir hazırlığım yoktu insanların okuyup beğenmesi benim için daha önemli . Onun dışında eksik yanlarım olabilir eleştiri olabilir bunların hepsine saygı duyarım . 1 ay önce başladığım FF'yi yayınlamaktan bile çekinmiştim . Neyseki böyle bir forum ortamında hikayemi paylaştığım için mutluyum :) umarım kendimi geliştirip daha iyi hikayeler yazarım . Yarışmayı kazanan hikaye'de umarım diğerlerinin altında kalmaz .

bence yazmalıydın bir daha kim ne zaman girip okuyacak ki şahsen ben bu düşünceyle yarışmaya katılmasada hazır olan bütün fanficlerimi yayınladım :D kalanınıda yazdıkça paylaşacam -son hava bükücü, fairy tail için 1naruto ve one piece için birer tane daha fanficim var :D- gerçi yaıkn zamanda olmayacak ama olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sanırım ilk üçe giremmeyeceğim.sadece iki oyum var diğerlerine nazaran çok az.PUFFFF...neyse bende birdahaki yarışmaya katılırım... :D :D :D

ilk başta bende 1 oyum var diye üzülüyodum ama bir baktım 3 oyum olmuş :D 21 ekim e kadar nolucağı belli olmaz :)

Edit: oylayan herkese çok teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 4 seçilmişle katılıorum eğer oylamada 10'u geçersem devam edeceğim

hımm :) devam etmeni isterim açıkçası güzel bi ff :)

Edit:

açıkçası ben de ilk başta devam edicem diyodum ama yarışma sununa kadar 3-5 oyda kalırsam ff mi tamamlıycam ama foruma yazmayı düşünmüyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.