Jump to content

2012 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 192
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 TürkAnime forum ödülleri sahipleri aşağıda listelenmektedir. Tüm animeci arkadaşları tebrik ederim, Türk anime olarak bizlerle birlikte oldukları için ayrı bir teşekkür ederiz. Japonyanın gelene

"Aktif Animeci, Eski Kullanıcı" Vay be.. B) Eskiyiz evet. Ama bunda şike var, Haruka şike yaptı. :P Teşekkürler. :D Diğer kazananları da tebrik ediyorum. :D

ha ! imrenmek işte ondan :D

Halil Abi, duygulandırdın beni. Çok teşekkürler. :( Bizim tayfa almış ödülleri hep, hiç şaşırmadım heheh. :D Tebrikler gençler. Seviyorum sizi, biliyorsunuz. :lol:

Bu arada bence en aktif Ezgi ve Haruka, en eski Snowy, en çok mesaj atan ben ve Hitsu, en iyi mod yine Pyshkhe, en beğenilen yine Nurcan olmalıydı. Hı bir de en çok özlenen Ace olabilirdi. B) :P Valla aşırı duygulandım ve güldüm. ^_^ Elinize sağlık Halil Abi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Halil Abi, duygulandırdın beni. Çok teşekkürler. :( Bizim tayfa almış ödülleri hep, hiç şaşırmadım heheh. :D Tebrikler gençler. Seviyorum sizi, biliyorsunuz. :lol:

Bu arada bence en aktif Ezgi ve Haruka, en eski Snowy, en çok mesaj atan ben ve Hitsu, en iyi mod yine Pyshkhe, en beğenilen yine Nurcan olmalıydı. Hı bir de en çok özlenen Ace olabilirdi. B) :P Valla aşırı duygulandım ve güldüm. ^_^ Elinize sağlık Halil Abi..

En çok özlenen sensin bence . :P :D

Sonunda geldiniz ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka kayıt tarihine göre en eskiniz benim, ondan kaynaklanıyor. :D Bu arada ben Hitsu'yu geçmişim. :o Onu en aşık yapabiliriz. :D

Bu arada Halil abi mesaj attım ama büyük ihtimalle çok geç göreceksin, ben de admin olmak istiyorum. Zaten her dakika buradayım. Ama belirli bir bölümün moderatörü olmam şart mı ? Genel olmuyor mu ? :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Kanka kayıt tarihine göre en eskiniz benim, ondan kaynaklanıyor. :D Bu arada ben Hitsu'yu geçmişim. :o Onu en aşık yapabiliriz. :D

Bu arada Halil abi mesaj attım ama büyük ihtimalle çok geç göreceksin, ben de admin olmak istiyorum. Zaten her dakika buradayım. Ama belirli bir bölümün moderatörü olmam şart mı ? Genel olmuyor mu ? :huh:

Tamam, Mesajını aldım detaylı konuşuruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.