Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

Naruto olabilir ilk bölümlerde sarar :D sonra animeci olur

Aman Tanrim DxD demedin :') ahh hayallerim yikildi. :D

Soruya gelirsek daha once DN, SAO demis olabilirim sanirim hatirlamiyorum. Su anki fikrim hhh, eglenceli komedi turunde bir anime iyi olabilir. WataMote diyebilirim sanirim. :P Bir de kisinin farkli bakis acilarindan bakabilmesi icin kendi ozelliklerine zit animeler onermeyi severim. Shoujo seviyorsa shounen onermek gibi. Ya da romantizm - dovus gibi vs vs. Bunu yapmayi seviyorum bazen ise yariyor denemeye deger. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kişiyi animeden soğutmayacak şeyler önerilmeli bence. Bir de çok parodi yapılan komedi serilerini önermem ben. Ya da anime terimlerinin çok fazla kullanıldığı. Lucky Star mesela. Anlamaz sıkılır.

Ben genelde kızlara AnoHana öneriyorum, shingeki öneriyorum death note'u önermeme gerek bile yok zira etrafımda bilmeyen insan yok.

Ama Corpse partiyi önermem ilk başlayacaklara ya da çok ecchi falan. Yeminle korkutur kaçırır yani... <- Tecrübe

edit: Ayrıca uzun seriler değil de 12-25 bölümlük kısa animeler tercih etmek daha iyi. Naruto 700 bölüm kapı gibi dikiliyor. Üşenir izlemez. Ama K project dersin, bir güne biter, hem güzel de anime. Sonra da filmini izler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gintamayı ilk izleyen birisi ... Aslında çok mantıklı :D aynı anda en az 10 anime izlemiş gibi olur :D

Şaka tabi ki Gintama belli başlı serileri izledikten sonra izlenmeli ki parodileri tat versin...

Bu konuya ilk izlenmesi gereken klasikleri yazmıştım ancak anime ve manganın önemini bu işte insanlar nasıl emek harcıyor anlatmak için ( anime bebe işi diyenlere özellikle) anime ve mangaların yapım aşamaları ile ilgili olan seriler izletilebilir neydi o seri Bakuman mıydı onun gibi ya da son zamanlarda seiyyu işi ile ilgili mangalar görüyorum o tarz bir şey olabilir...

Tabi ki animeye başlattığımız kişinin özellikleri en büyük rolü oynuyor... Mesela akranım bir bayanı başlatacaksam shoujo ve ilk tercihim Skip Beattir ( Zeynep abladan yediğin spoiler geldi aklıma bohöhöhö :( ) eğer küçük kuzense Naruto , ya da bilindik güzel shounen olabilir...

Eşşek kadar kızsın bırak bu bebe işini diyen birisine sinirlenip hentai göstermişliğim var... Oldukça geri püskürtücü bir yöntem :D Onun dışında kafa göz burun bacakların uçuştuğu sahneler de süper caydırıcı :D ve ciddi replikler ... Çok işe yarıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.