Jump to content

Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 361
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangaka: Hiro Mashima Manga yayın tarihi: 23 Ağustos 2006 Anime yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2009 Tür: Büyü, fantastik, komedi, macera , ecchicik (istek üzerine orta yolu bulayım :D) Büyünün hakim oldu

Eklendiniz :)     Bu arada gençler Fairy Tail FC nin üyelerini TürkAnime.Tv Loncası na davet ediyorum :)   Loncamız şöyle oluşacak... Master, S sınıfı büyücüler, Dragon Slayer'lar, normal büyücül

EDİT:  Bu arada adımı Scream342 den ScReaM  yaptım düzeltirmisin.

Posted Images

• Forum Admin

Benide Eklermisin  :D

ehem,izninizle bende aranıza katılmak isteriim.en sevdiğim anime serisinin fcsine katılmadan olmaz tabii :3

birazcık paylaşım yapalımda gözümüz açılsıın  ^_^ 

tumblr_n3igeyIkIS1txr789o1_500.pngtumblr_n3iktkWKHu1sikpi1o3_r1_500.jpg

tumblr_n3iktkWKHu1sikpi1o1_r4_500.jpg

tumblr_n3iew0vjxx1ryeb0mo2_500.png

tumblr_n3iew0vjxx1ryeb0mo1_r2_500.png

Eklendiniz :)

Bu arada gençler Fairy Tail FC nin üyelerini TürkAnime.Tv Loncası na davet ediyorum :)

Loncamız şöyle oluşacak... Master, S sınıfı büyücüler, Dragon Slayer'lar, normal büyücüler ve aziz büyücüler......

FC nin kurucusu ben Lonca nın Master ı olacam  B)  :P  :D Master Amy assdsfghadgfgdhs

FC mizde en çok faideli paylaşım yapan aktif üyelerimizi S sınıfı büyücüleri ilan edecem

Fairy Tail manga ve animede güncelde olan otaku üyelerimiz Dragon Slayer lar olacak.. Onlar bana bildirsinler...

Gelelim Aziz Büyücülere... Haftalık görev taleplerim olacak: Örneğin: Bir hafta Natsu Gragneel in seiyyusu hakkında bilgi isteyeceğiz.. Bilgiyi ilk kim toplayıp bize iletisinde paylaşırsa onu aziz büyücü ilan edeceğiz ve ilk sayfada duyuracağız :)

Ayrıca ilan edilen büyücülerin özellikleri tanıtılacak.. Nasıl mı? Bana Fairy Tail de yaşasaydı nasıl bir özel büyüsü olmasını istiyorsa onu söyleyecek ben de onu överek ilan edeceğim  :D

Ek olarak : 100. üyemiz loncamızın prensi/prensesi seçilecek.

Bir de bu işleri yürütürken bana yardımcı olacak bir Mirajane istiyorum :D İlla bayan olması şart değil :D 2. Master olarak görev yapmak isteyen benim olamadığım zamanlarda yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Çok eğlenceli sistemmiş :3 Özellikle haftalık görevler  :embarrassed4-onion-head-emotico  Dragon Slayer olmak için hem manga hem animede mi güncel olmalıyız?  :confused-onion-head-emoticon: 

Biraz da paylaşım, son bölümden sahneler;

tumblr_n4najq1A6U1qc5wono1_500.gif

tumblr_n4nd7zmu9q1qc5wono1_250.giftumblr_n4nd7zmu9q1qc5wono2_250.gif

tumblr_n4nd7zmu9q1qc5wono4_250.giftumblr_n4nd7zmu9q1qc5wono3_250.gif

tumblr_n4naq9MBH51qc5wono2_250.giftumblr_n4naq9MBH51qc5wono4_250.gif

tumblr_n4naq9MBH51qc5wono1_250.giftumblr_n4naq9MBH51qc5wono3_250.gif 

tumblr_n4nbrqa6pm1qc5wono4_250.giftumblr_n4nbrqa6pm1qc5wono2_250.gif

tumblr_n4nbrqa6pm1qc5wono1_250.giftumblr_n4nbrqa6pm1qc5wono6_250.gif

tumblr_n4nbxqZucA1qc5wono4_250.giftumblr_n4nbxqZucA1qc5wono1_250.gif

tumblr_n4nbxqZucA1qc5wono3_250.giftumblr_n4nbxqZucA1qc5wono2_250.gif

İkisinden birisi de olabilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada gençler Fairy Tail FC nin üyelerini TürkAnime.Tv Loncası na davet ediyorum :)

Loncamız şöyle oluşacak... Master, S sınıfı büyücüler, Dragon Slayer'lar, normal büyücüler ve aziz büyücüler......

FC nin kurucusu ben Lonca nın Master ı olacam  B)  :P  :D Master Amy assdsfghadgfgdhs

FC mizde en çok faideli paylaşım yapan aktif üyelerimizi S sınıfı büyücüleri ilan edecem

Fairy Tail manga ve animede güncelde olan otaku üyelerimiz Dragon Slayer lar olacak.. Onlar bana bildirsinler...

Gelelim Aziz Büyücülere... Haftalık görev taleplerim olacak: Örneğin: Bir hafta Natsu Gragneel in seiyyusu hakkında bilgi isteyeceğiz.. Bilgiyi ilk kim toplayıp bize iletisinde paylaşırsa onu aziz büyücü ilan edeceğiz ve ilk sayfada duyuracağız :)

Ayrıca ilan edilen büyücülerin özellikleri tanıtılacak.. Nasıl mı? Bana Fairy Tail de yaşasaydı nasıl bir özel büyüsü olmasını istiyorsa onu söyleyecek ben de onu överek ilan edeceğim  :D

Bir de bu işleri yürütürken bana yardımcı olacak bir Mirajane istiyorum :D İlla bayan olması şart değil :D 2. Master olarak görev yapmak isteyen benim olamadığım zamanlarda yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim  ^_^

gaza geldim elimde kalan 10 bölümüde izleyip güncele geleceğim gelir gelmez saat başı paylaşım asdfg :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tebrik ederim çok iyi düşünmüşsün, çok güzel bir sistem olmuş :)

Bu arada ben günceldeyim ve. grubun aktif olması içinde paylaşımlar yapabilirim :)

Ne kadar çok aktif olursak o kadar kişi katılır ve yardımcı olur diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hmm fikir olarak çok güzel gerçekten aklınıza sağlık.elimden geldiğince fc için paylaşım yaparım ama şu sıralar hiç dragon slayer ve ya mirajane olacak göz yok bende maalesef ,yoksa yardımcı olmayı çok isterdim.malum sınavım yaklaşıyor. ^_^ ama fcyi böyle hareketli hale getirmek eğlenceli olacaktır.neyse bir kaç paylaşımda bendeen :)

ehem meşhuur çiftlerimiz  :wub:

tumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o1_500.jpg

tumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o2_500.jpgtumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o3_r2_500.jpg

tumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o1_250.pngtumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o2_250.png

tumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o3_250.pngtumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o4_250.png

tumblr_mw0s39n82I1rbzd35o1_500.gif

tumblr_mw0s39n82I1rbzd35o2_500.gif

ahahh bu sahnede ne gülmüştüm. :D

tumblr_n37d1ul5Uh1t2ddeao1_500.png

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o1_500.gif

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o2_500.gif

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o3_500.gif

tumblr_n304chJzJ61t1jd1po1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hmm fikir olarak çok güzel gerçekten aklınıza sağlık.elimden geldiğince fc için paylaşım yaparım ama şu sıralar hiç dragon slayer ve ya mirajane olacak göz yok bende maalesef ,yoksa yardımcı olmayı çok isterdim.malum sınavım yaklaşıyor. ^_^ ama fcyi böyle hareketli hale getirmek eğlenceli olacaktır.neyse bir kaç paylaşımda bendeen :)

ehem meşhuur çiftlerimiz  :wub:

tumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o1_500.jpg

tumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o2_500.jpgtumblr_n2neq0V8Lh1sikpi1o3_r2_500.jpg

tumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o1_250.pngtumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o2_250.png

tumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o3_250.pngtumblr_n3dgzdkkpJ1qfwb05o4_250.png

tumblr_mw0s39n82I1rbzd35o1_500.gif

tumblr_mw0s39n82I1rbzd35o2_500.gif

ahahh bu sahnede ne gülmüştüm. :D

tumblr_n37d1ul5Uh1t2ddeao1_500.png

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o1_500.gif

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o2_500.gif

tumblr_n32pjz7PHZ1s8s6j1o3_500.gif

tumblr_n304chJzJ61t1jd1po1_500.jpg

Aziz büyücüyü her hafta isteyen olacak zaten :)

Mirajane konusunda da zorlamıyorum kimseyi.. Yardım etmek isteyen olmazsa da kendi kendime bir şeylar yapmaya çalışırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aziz büyücüyü her hafta isteyen olacak zaten :)

Mirajane konusunda da zorlamıyorum kimseyi.. Yardım etmek isteyen olmazsa da kendi kendime bir şeylar yapmaya çalışırım :)

yok zaten zorladığını düşünmedim sadece elimde olsa daha aktif olmak istediğimi belirttim sadece. :) uzun zamandır seriyi takip ediyorum animeleri bana sevdiren seri o  fairy tail bu yüzden fcsi içinde uğraşmayı çok isterim.yaz gelince zaten bayağı aktif olacağımı düşünüyorum ama. ^_^ 

tumblr_n2lv70HXtO1rtr9j6o1_250.jpgtumblr_n2lv70HXtO1rtr9j6o2_250.jpg

tumblr_n2lv70HXtO1rtr9j6o3_250.jpgtumblr_n2lv70HXtO1rtr9j6o4_250.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.