Jump to content

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir de böyle bir konu olsun yaw :D şimdi sıralayamadım ama aklıma ilk gelenler bunlar: Babacığımız Namikaze Minato :D Usui Takumi tabi ki de :D Hakuouki'den Saito :D Ve Seba

Ohoo çok var hepsini yazamayacağım malesef :D İlk olarak Pain yani Yahiko :D Sonra valla Kuroko no Basket'deki tüm erkekler diyim :lol: Ama özellikle Kise ve Aomine :D Death Note Matt

,bunlar erkek miy miş ?? :o

Posted Images

Gintoki'nin gözü Nurcan'dan başkasını görmez. -_- Senin için üzüldüm ne kadar uğraşırsan uğraş her şey boşuna olacak. :D

ay kanka cidden öyle.. :D shinsukeye sasukeye bile bakamıyorum nan :D ben sadık bir eşim plz .. -_-

Şaka yapıyorum zaten gintoki benim kardeşim gibidir bir kere :D Benim sevdiğim shotero ile kyohei zaten <3 :wub:

dünya ahiret bacımsın :lol: shotero'yu yanlış mı yazdın kimdir o bulamadım :P kyohei de iyiymiş sarı sarı :D nasıl animesi başlayayım mı?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir RoseOfHeaveN

Benim için en yakışıklısı ve karizması Sebastian Michaelis :wub: en karizma olarak Gintoki Sakata ^_^ en havalı yakışıklı Usui Takumi :D En güzel gülümseyen Gin İchimaru En espirili yakışıklısı Okita Souji :wub: Hisoka animesinde en karizma ve her sahnesinde harika biri diyim :D

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.