Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

inuyasha cok güzel seridir ama cevirisi yok 74e kadar var ingiliizce ögrenirsem ilk cevircem seri

eyeshield-21 cocuk animesi 0-12yaş arası icin yapmışlar inazuma eleven go mu ne vardı bu ikisinin yazarları büyük ihtimal aynıdır ikiside 0-12 yaş arası icin

toriko fena degildi ama bir tane eleman vardı aşcı olan nefret ettirdi kendinden seriyi bıraktım hic bir anime karekterinden onun kadar nefret etmiyorum

one outs fena degildir

sao ben sevmedim oyun bagımlısı arkadaş vardı oda delisi heralde onl. oyun oynayanlar seviyor bu animeyi,konusu fena deil mantık iyide karekterler filan olmamış sarmadı

tirigun beş para etmez desem yeridir uzak durmanız tavsiye olunur

Kaichou Wa Maid-Sama cok süper seri genelde başroldeki karekterleri sevmemde usui manyaktı

Fruits Basket mangası cok güzel seridir animesi o şekilde deil zaten animeye uyulmamış

beelzebub mangası okuncak serilerden

zıppy zıgy animesi yok ama mangası cok harika acayip komedi bir seri

şimdilik aklıma gelenler bunlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ve tebrik ediyorum orjinal ve hoş bir konu olmuş :)

nazo no kanojo x = ünlü mü ünlü değil mi pek bilmiyorum ama çoğu insanın ''iğrenç'' diye nitelendirdiğini biliyorum.Oysaki aslında hiç de iğrenç olmayıp aksine çok ''saf'' bir aşk hikayesidir.Tavsiye ederim.

Bir ara shoujo anime arayıp duruyordum o kadar övülüp de beğenmediğim o kadar fazlaydı ki..Bu biraz da ''gerçekçi'' bir hikaye aramamdan kaynaklanıyor olsa idi..

kaichou wa maid sama, kimi ni todoke, special a, bokura ga ita falan hiç sevmemiştim..

ünlü olup da bayağı beğendiğim lovely complex vardı mesela..

sayanora zetsubou sensei=acayip ince bir anime..dehşettir tavsiye ederim.

yugioh duel monsters=herkes bilir bunu ama ben pek tutkunu olunduğunu düşünmüyorum oysaki benim en sevdiğim animedir.genellikle sadece ilk sezonuyla bilir aslında asıl macera ve kurgu ileriki sezonlarda kendini gösterecektir..

aklıma geldikçe devam ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ve tebrik ediyorum orjinal ve hoş bir konu olmuş :)

nazo no kanojo x = ünlü mü ünlü değil mi pek bilmiyorum ama çoğu insanın ''iğrenç'' diye nitelendirdiğini biliyorum.Oysaki aslında hiç de iğrenç olmayıp aksine çok ''saf'' bir aşk hikayesidir.Tavsiye ederim.

Bir ara shoujo anime arayıp duruyordum o kadar övülüp de beğenmediğim o kadar fazlaydı ki..Bu biraz da ''gerçekçi'' bir hikaye aramamdan kaynaklanıyor olsa idi..

kaichou wa maid sama, kimi ni todoke, special a, bokura ga ita falan hiç sevmemiştim..

ünlü olup da bayağı beğendiğim lovely complex vardı mesela..

sayanora zetsubou sensei=acayip ince bir anime..dehşettir tavsiye ederim.

yugioh duel monsters=herkes bilir bunu ama ben pek tutkunu olunduğunu düşünmüyorum oysaki benim en sevdiğim animedir.genellikle sadece ilk sezonuyla bilir aslında asıl macera ve kurgu ileriki sezonlarda kendini gösterecektir..

aklıma geldikçe devam ederim :)

Shoujo.... Nana yı izlemiş miydin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zetman: az bilinir ama tavsiye ederim güzeldir :D

tengen toppa gurren lagann: o kadar çok izleyen yoktur ama inanın sizi salya sümük ağlatır. :(

senran kagura: ecchi seven kişilere tavsiyem ama sakın anime de iyi bir konu aramaya kalkmayın yada erkek

campione: ecchisi ve kızları ile harika bir anime

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Nana'ya karşı bir antipatim var çizimlerinden mi yoksa baş karakter olan kısa saçlı hatundan ötürü mü bilemiyorum :D ama senin için bir gün izleyeceğim ;)

Valla animeye bir başla bence sadece o uzun hatun için izlersin :D :D bnm izlediğim en iyi shoujo animelerden birisidir o yüzden şeettim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.