Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 oy

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 208
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Levy ile Gajeel'e bayılıyorum ben :D Çok tatlılar :D Evergreen ile Elfman da çok komikler :D

Bence :D Natsu - Lucy , Gray - Juvia , Elfman - Evagreen , Erza ilede Mystogan

gray ile natsu Kafanız mı güzel la shoenen bu aşk ne arar....

Posted Images

Boşu boşuna kavga etmişsiniz. Seride aşkların üzerinde gayet fazla duruluyor. Shonen diye kestirip atmaya gerek yok. <_<

Ben Gray ve Juvia diyorum.

Öyle diyorsan öyledir bence de boşu boşuna kavga ettik. ^_^ Oyun için sağol . :)

Gray ve Juvia diyorsan kararına saygı duyuyorum. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boşu boşuna kavga etmişsiniz. Seride aşkların üzerinde gayet fazla duruluyor. Shonen diye kestirip atmaya gerek yok. <_<

Ben Gray ve Juvia diyorum.

Aşk dediğin olay her yerde var senin mantığınla shoenen bir seri de erkek ile kız sonuna kadar sevgili olmazlar. Özeliği odur zaten. DB de evlenme durum vardı ki,sadece çocuk göründü başka numara yok...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aşk dediğin olay her yerde var senin mantığınla shoenen bir seri de erkek ile kız sonuna kadar sevgili olmazlar. Özeliği odur zaten. DB de evlenme durum vardı ki,sadece çocuk göründü başka numara yok...

Soru: " Fairy Tail'de en yakışan çift"... "Kim kiminle evlensin" falan değil. Serinin türü shonen olsa da elbette birbirlerine yakışan insanlar olacaktır...

Benim cevabıma gelince Levy ile Gajeel... Erkek tsundereler beni öldürüyor :D Gerçi Levy de tsundere sayılır ama bence çok tatlılar :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soru: " Fairy Tail'de en yakışan çift"... "Kim kiminle evlensin" falan değil. Serinin türü shonen olsa da elbette birbirlerine yakışan insanlar olacaktır...

Benim cevabıma gelince Levy ile Gajeel... Erkek tsundereler beni öldürüyor :D Gerçi Levy de tsundere sayılır ama bence çok tatlılar :wub:

Evet Levy ile Gajeel çok yakışıyorlar kararına saygı duyuyorum ^_^ :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel kardeşim başlığa değil cevabım adama,muhalefet olmak için olmayın. Aşk olmaz bir seri de,ki ft de makara amaçlı çocuksu bir şey var. Aşığım ona öldürürüm muhabeti yok. Cevabım yine tekrarlıyorum başlığa değil direk olarak adama.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Güzel kardeşim başlığa değil cevabım adama,muhalefet olmak için olmayın. Aşk olmaz bir seri de,ki ft de makara amaçlı çocuksu bir şey var. Aşığım ona öldürürüm muhabeti yok. Cevabım yine tekrarlıyorum başlığa değil direk olarak adama.

Açıkçası burada muhalefet olan ben değil sensin... Konuya yazılan iletilere bakınca da bundan başka bir şey görmüyorum... Hoşuna gitmediyse konuya cevap yazmazsın olur biter... Ayrıca konuyu açan arkadaşa verdiğin cevaplardaki üslubu bana karşı kullanmamanı rica ediyorum... Hatta kullanmazsan iyi olur!

Başka bir şey söylemeyeceğim... Nokta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası burada muhalefet olan ben değil sensin... Konuya yazılan iletilere bakınca da bundan başka bir şey görmüyorum... Hoşuna gitmediyse konuya cevap yazmazsın olur biter... Ayrıca konuyu açan arkadaşa verdiğin cevaplardaki üslubu bana karşı kullanmamanı rica ediyorum... Hatta kullanmazsan iyi olur!

Başka bir şey söylemeyeceğim... Nokta.

Meali;

Dediğinin doğru olduğunu fark ettim ama alta kalmamak istiyorum o yüzden senin troleme çabana çamur atıcağım. Sen istediğini de,senin demek istediğini anlamak yerine senin konuyu sebote etme çabalarına yükleneceğim,aslında böylece pasif destek vericeğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.