Jump to content

Yeni Soul Eater Animesi

Guest Leffwn
 Share

Recommended Posts

Birkaç yıl sonra yeni Soul Eater animesi…

2008 – 2009 yıllarında yayınlanan anime serisi ile birlikte oldukça popüler bir isim olmuştu. Soul Eater. Serideki ana karakterlerden Maka Albarn’ın seiyuusu Chiaki Omigawa katıldığı bir radyo programında yeni bir Soul Eater animesinin yolda olduğunu söyledi. Yeni anime, Soul Eater Not!mangasının uyarlaması olacak. 2011′de başlayan Soul Eater Not! mangası, Soul Eater’ın öncesindeki olayları işliyor.

Resmi ekleyen

Bütün bunlarla birlikte yeni Soul Eater animesinin ne zaman geleceği henüz belli değil.

Kaynak: AnimeFantastica

ben öncesi olayını sevmiyom ya sonunun nasıl bittiğini bildikten sonra başının bi heycanı kalmıyo çünki <_< aşk filminde kimin kimle evlenceni bilip acaba hangisini seççek diye heycanlanamaski insan -_- verdiğim örneklere hastayım ya :D

Ulan bende ne sevinmiştim beeee yeniden çekiyorlar sanmıştım. Neyse inşallah bundan sonra yeniden çekerler ilk seriyi de sağlam bir finalle bitiririz seriyi. (sen ve bütün ekip o kadar vur vur bişe olmasın sonra tek yumrukta ... ) . Ha tabi shinigamiyi iş başında görmek bayağı hoş olacak

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.