Jump to content

one piece vs karayip korsanları

apex7predator

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşün

Cık cık cık insan bardak mısır alırken karşılağıp ruh eşi sandığı kıza nasıl böyle şeyler söyler 

Shanks'ın kızıl saçı ve sakalı, kesik kolu Barbaros Oruç Reis'tendir. Beyaz Sakal da aynı şekilde Barbaros'tandır. Tayfanın ona baba demesi falan.

Emel bak admin oldun, daha tazesin, atarlısın anlıyorum, ama bana da buralarda "Admin Slayer" derler. Ezgi bilir... Canımsın :D

<_<  <_< 

Lan o mısırlı ruh eşini ben de hatırlıyorum. Hey gidi günler hey. Bu arada insanın yalan söylemeyeni makbuldür zaten. Yalan söyleyenle arkadaş falan da olunmaz ki ayol. 

Konuyu dağıtmadım sayın.  :P Devam gençler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Shanks'ın kızıl saçı ve sakalı, kesik kolu Barbaros Oruç Reis'tendir. Beyaz Sakal da aynı şekilde Barbaros'tandır. Tayfanın ona baba demesi falan.

Bilmiyordum demek türk denizcilerden iyiymiş. Bence One Piece daha iyi sebepse belli konu daha geniş eğlenceli renkli karakter daha bol. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Desene bir uyarın eksik  :P  :P

Kural ihlali yaparsan uyarı vermek durumunda kalırım.. 

Eee korsan her yerde korsandır kesin bir şey söylemek doğru değil bence..

Sen bir dakika hayırdır? Admin olan bir değişiyor arkadaş. Kendime site açacağım admini de ben olacağım....

ps: :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.