Jump to content

Çizimlerim Felix_

Felix

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir kaç kişinin çizimini görünce benim neyim eksik deyip atladığım bir konu olacak :) Öncelikle ben  :ahaaah-onion-head-emoticon:  Not : Son halim eski bir resim değil :) Square Enix - Yeni gr

Eline sağlık kardeşim güzel çizmişsin. Puan olarak 10/7 veriyorum.Çizimlerini bekliyorum. 

Ben de Fan Art çizmeye böyle başlamıştım.  :D   Tüm forumu çizime başlatma planlarıma katılır mısın?  :ph34r:  Şaka bir yana hoş çizimler.  :lol: Gölgelendirmede pratik yapmanı tavsiye ediyorum. :) Bi

Tamam o zaman puanlıyorum. Çizimle acemi olarak uğraştığını varsayarak 90/100 veriyorum. Aslında biraz da renk vermemenden (gri-siyah arası tonlar) kıracaktım ama son Fan Artı çizerken vermişsin bu yüzden kırmadım. 

Bu arada post kasmak için ileti atmam ben, şaka yapıyordum  :( Uzun zaman önce çok gereksiz bir iş olduğunu fark etmiştim post kasmanın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam o zaman puanlıyorum. Çizimle acemi olarak uğraştığını varsayarak 90/100 veriyorum. Aslında biraz da renk vermemenden (gri-siyah arası tonlar) kıracaktım ama son Fan Artı çizerken vermişsin bu yüzden kırmadım. 

Bu arada post kasmak için ileti atmam ben, şaka yapıyordum  :( Uzun zaman önce çok gereksiz bir iş olduğunu fark etmiştim post kasmanın.

Rahatlıkla kırabilirsin hatalarımı görmek beni mutlu eder bir sonrakine aynı hata çıkmaz tabi :)  Post kasma yapmayacağını tahmin ediyordum zaten  ^_^ Puanlama için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.