Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

Hmm, dünden beri gözetliyorum uzaktan bu başlığı, bazı sorularım var. Atlamadan önce sorularıma cevap bulsam tatliş olur  ^_^

• Sadece FC üyeleri mi katılabiliyor? (Hoş sıkıntı değil Bleach severim)
  • Takvimin belirli bir şablonu var mı?
  • Üstteki maddeye ek olarak, yani tamamen sıfırdan bir arkaplan oluşturup üzerine Render ekleyerek mi yapıyoruz? Yoksa hazır bi wallpaper üzerinde ufak oynamalarla takvim haline dönüştürmek de geçerli mi? :D
  • Üzerinde "Türk Anime Tv" yazısı/logosu falan olması gerekiyor mu?
  • Sadece tek bir karakter olmak zorunda mı? Mesela SoiFon-Yoruichi ikilisini yapmayı düşünüyordum ben.
  • Son teslim tarihi ne zaman? Yılbaşına mı yetiştiriyoruz?

Tüm mesajları tek tek tarayamadım, sorularımın cevabını göremediysem kusuruma bakmayın.^^

-Evet FC üyeleri ile kendi aramızda takvim oluşturuyoruz. Fc'ye katılabilirsen sende bu etkinliğe takılabilirsin.

- Şablon yok. Sadece seçtiğin ay için oluşturacaksın. O da sana kalmış.

- İster arka planı kendin oluştur, ister hazır wallpaper kullan, ister seçtiğin karakteri tekrar çizip yeni bir görsel oluştur. Tamamen sana kalmış bir şey.

- Aslında Türk anime Tv yazması iyi olurdu hiç aklımıza gelmedi :D Yazısı olabilir ancak logosunu eklersek belki görsele uyum sağlamayabilir.

- İkili karakter de olabilir. Tek karakter olmak zorunda değil. Hele ki ayrılmaz ikiler :P

- Teslim tarihi hakkında konuşmadık. Ama yılbaşının ilk haftası gibi olabilir.

Soruların iyi oldu. Bazı gözden kaçırdığımız noktalar varmış :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

Yapma abi biliyorsun ki o çocuk ana karakter. Ana karakter ne kadar ezik olursa olsun her türlü kazanan olur :P Aizen de bankai açmadan Shinsui + 7 kaptan (ki içlerinden biri de 2 kaptan seviyesine denk Yamamoto vardı) ve vizardları tek başına halletti :P Manga da adam oturduğu yerden shinigamilerin yapamadığını reiatsusu ile hallediyor. Üstelik tam gücünü kullanamayıp mühürlü olduğu halde ;)

Quincy'leri görmezden geliyorsun, o ana karakter dediğine çöp muamelesi yaptılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Evet FC üyeleri ile kendi aramızda takvim oluşturuyoruz. Fc'ye katılabilirsen sende bu etkinliğe takılabilirsin.

- İster arka planı kendin oluştur, ister hazır wallpaper kullan, ister seçtiğin karakteri tekrar çizip yeni bir görsel oluştur. Tamamen sana kalmış bir şey.

- Aslında Türk anime Tv yazması iyi olurdu hiç aklımıza gelmedi :D Yazısı olabilir ancak logosunu eklersek belki görsele uyum sağlamayabilir.

- İkili karakter de olabilir. Tek karakter olmak zorunda değil. Hele ki ayrılmaz ikiler :P

Rica ederim, o halde FC'ye katılıp Kasım ayını alabilir miyim? :D Soi-Fon - Yoruichi ikilisi yazabiliriz yanına.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Quincy'leri görmezden geliyorsun, o ana karakter dediğine çöp muamelesi yaptılar.

Quincylerin sonu ne olacak? yine Aizen gibi :) Ayrıca İchigo animede de çöp muamelesi gördü alışık yani o duruma :) Grimmjowdan dayak yiyip triplere girmeler, Ulquiorra'dan dayak yiyip p-up'lar almalar :P Aslında Renjiden daha fazla şamar oğlan oluyor İchigo :D

Rica ederim, o halde FC'ye katılıp Kasım ayını alabilir miyim? :D Soi-Fon - Yoruichi ikilisi yazabiliriz yanına.

Tamamdır :)

Son durum bu. Kai, sen kimi seçiyorsun karakter olarak?

Ocak- Kai - Zaraki Kenpachi

Şubat-

Mart- Sabah Sisi - Urahara Kisuke

Nisan-

Mayıs- I'm Quincy - Aizen Sousuke

Haziran- Jans09 - Abarai Renji

Temmuz-

Ağustos-

Eylül-

Ekim- Papillon - Grimmjow Jaegerjaquez

Kasım- UnderminE - Soi Fon&Yoruichi

Aralık- Dj Morphosis - Kurosaki İchigo

Düzenlenme: I'm Quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakikaten keşke önce belirleseymişiz... Renji & Shuhei yapardım  :wub:  ya da Renji & Byakuya  :blush:

Ben Türkanime de Bleach FC de jans09 da yazdım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok kötü olmadılar, iyide olmadılar. :P Gerçi daha vakit var, daha iyisini yapmayı denerim belki.  

dkjyz7.png

bJ8z80.jpg

Edit: 800x500' e göre düzenledim. Diğerini düzeltmek biraz sıkıntılı zaten bir ara yenisi yapmak istiyorum, olur da yapamazsam boş kalmasın diye bunu bırakayım. :P

TPVkLiN.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız  sabit bir boyut belirlense daha hoş olacaktır.

Örnek 800x500 boyutu ideal gibi 

Bunu ben de yazacaktım ama fikri ortaya atan admin arkadaşımız önce 12 kişinin belirenmesini, sonra da boyutları falan ortaklaşa karar vermemizi önermiş. 12 kişi oluşsun da bir, o kısma da sonra geçeriz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.