Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

yoo minna  B) oyasuminasaiiiiii  :rolleyes: pehhh bildiğim iki kelime Japonca ile çok havalıyım  :D 

duyuru zamanı  -_-

imzamızı yenilemiş bulunmaktayız tüm üyelerimize duyurulur lütfen yeni imzamızı kullanmaya başlayalım  ;) ana sayfada da yeniledim buradan da bir kopyasını paylaşıyorum 

9UG47Vk.jpg

hazır gelmişken bir iki resimde paylaşayım  ^_^

Kon her yerde  :D kuB06o1.jpg

bu pullardan istiyorumm :( 

VYVK5hm.jpg

aaqngjc.jpg

Bende değiştirdim.Eskisine oranla yüzler daha net ve gözüküyor :D

Bu arada pullardan Shusui ( Ki o şapkalı işde ismini tam hatırlayamadım :( ) çok hoş :ph34r: Matsumotoda çok tatlı :D

PS: Bunlarda benden...

bleach_506__bankai__zanka_no_tachi_by_na5828.jpgbleach_542___dual_zangetsu_by_inec_dve-d   

large.giflarge.gif

İphone delisi ichigo :P

tumblr_lq1a2rS5WW1ql5wzmo1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

çok varsayımsal olmuş ya favori karakterim mayuri sama nın o kadar aşağıda ne işi var!! alayını alır götürür adam kendi çapında ölümsüz bi kere :D

Bunu karakterlerin güç sırasına göre yapmamışlar.Sadece Bleach te bulunan bütün karakterlerin sadece güçlü 50'sini almışlar.Mesela teğmenler ve Chad da yok aralarında :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.