Jump to content

Bazı Çizim Teknikleri

NaokoTe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Öncelikle merhaba. Burada yeni başlayanların ya da zaten resim yapıp da geliştirmek isteyebileceği teknikleri paylaşacağım. Umarım işinize yarar :) İsteyenler ekleme-çıkartma yapıp kendi çizim tekni

Alıntı yaptın sanırsam ama verdiğin çizim teknikleri için teşekkürler :)

Benimde katkim olsun istedim ve bu yuzden sizin için birazcik arastirma yaptim. Nereden basliyacagimi gercekten bilmiyorum :D Ilk olarak manga çizerken gerekli olan araç gereçler;    - kursun kale

Yanliz aklima birsey takildi çiziyorken kediyi bayiltiyormuyuz aslinda ben kendimde kediye benziyorum kendimi kagidin ustune koyup cizzem olurmu? seltportrait olur herhalde o zaman

Fark etmez baygın olsada olur olmasada olur 

At çizme için şuan rezimleri ayarlayamadım ama önce bir at alıyorsunuz kağıda yerleştiriyorsunuz kalem ile etrafında dolaşıyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz çizilmiş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fark etmez baygın olsada olur olmasada olur 

At çizme için şuan rezimleri ayarlayamadım ama önce bir at alıyorsunuz kağıda yerleştiriyorsunuz kalem ile etrafında dolaşıyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz çizilmiş

Lutfen benim resim ogretmenim ol senden cok seyler ogrenebilirmisim gibime geliyor *_* 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.