Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

Hadi yaaa sağ olasın :D Bir arkadaşım var saçlarından kendisi görünmüyor ona diyorum bana saç nakli yapalım senden diye :D Benim saçlarım hiç uzamıyor ve ince telli :( Mezuniyetime bostan korkuluğu gibi gidecem :D

Yaw ben sima olarak değil de... Çoğunuzun resmi sökmüyor beni :D Böyle forum ahalisi olarak toplanıp sohbet edince neler olurdu onu merak ediyorum :)

hah haa arada ben de düşünmüyor değilim biraraya gelinse ne olur diye :) 

arkadaşınla yarışabilirim saç konusunda inan.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık değil :( kızıl... kahve-kızıl hem de ıyyk!! 

kızıl kahve güzel renk ya bende ona boyattım geçenlerde biraz mecburiyetten oldu benimki ama sevdim ben :D 

bu arada yukarılarda bi yerde muko gördüm ben ben miyim merek ettim valla bensem avatarımda zaten kendi resmim var benim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni merak ediyosanız foto atabilirim  ^_^  Gerçi kendimi ifşa etmek istemiyorum ama  :ph34r: 
Ayrıca asosyal ve içine kapanık biriyim benden fazla bi beklentiniz olmasın yani aklınızda canlandıradabilirsiniz, birazcıkta yapılı birini hayal edin  :P  Ve işte ben  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hah haa arada ben de düşünmüyor değilim biraraya gelinse ne olur diye :)

arkadaşınla yarışabilirim saç konusunda inan.. 

Benim kafasına şaplak çakmak istediğim bir kaç kişi var onlarla uğraşırdım :D

Hiç öyle saçım olmadı :( Uzun saç benim için omuzu hafif geçen saç oluyor.. Daha fazla uzatınca kırılıyor :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni merak ediyosanız foto atabilirim ^_^ Gerçi kendimi ifşa etmek istemiyorum ama :ph34r:

Ayrıca asosyal ve içine kapanık biriyim benden fazla bi beklentiniz olmasın yani aklınızda canlandıradabilirsiniz, birazcıkta yapılı birini hayal edin :P Ve işte ben :D

Ben seni bayağı bir merak ediyorum aslında. Bana da foto atsan ne güzel olur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kızıl kahve güzel renk ya bende ona boyattım geçenlerde biraz mecburiyetten oldu benimki ama sevdim ben :D

bu arada yukarılarda bi yerde muko gördüm ben ben miyim merek ettim valla bensem avatarımda zaten kendi resmim var benim :D

ah bebeğim insan onunla doğunca işte şikayet edebiliyor.. insanoğluyuz memnun edilmemiz zor... bir de bayan olunca bu yaklaşık 45 katına çıkıyor... :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni merak ediyosanız foto atabilirim  ^_^  Gerçi kendimi ifşa etmek istemiyorum ama  :ph34r: 

Ayrıca asosyal ve içine kapanık biriyim benden fazla bi beklentiniz olmasın yani aklınızda canlandıradabilirsiniz, birazcıkta yapılı birini hayal edin  :P  Ve işte ben  :D 

bekliyoruzzzzz  :13:  :13:  :22:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım ismim geçmiş  :lol:

Ben daha çok eski üyeleri merak ediyorum. Forumun ilk kurulduğu zamanlarda olan ve sonradan bazı aksiliklerden dolayı üyelikleri silinen kişileri. Eski konulara baktıkça buranın daha bir anime forumuna benzediğini, çok güzel tartışmaların, bilgi alışverişlerinin, tanıtımların olduğunu fark ettim.

Onun dışında ikinci nesil diye tabir ettiğim bir tayfa var, toprakezgi, Snow_Dead, Haruka, Lynx, Pyskhe, R.B Ace, Uchiha_n, pusat vb :lol: .. Gerçi bunlar arasında ezgi ve taylanı görmüşlüğüm var ama muhabbetim yok :D Benim yetiştiğim nesilden de yankı, çığlık, cem, muko, emel, ercan, meltem var merak ettiğim :D 

Ben Ezgi ve Seherden eskiyim bir kere lütfen  B) Aslında baya eskiymişim hatırlıyorum o üyelikleri silinen arkadaşları  :lol: Şu anlık gizliliğimi korumayı planlıyorum ama senide merak etmiyor değilim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.