Jump to content

Burçlar!

SUNA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 115
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Koç burcu(21Mart-!9Nisan) Koçlar zeki ve çabuk kavrayabilen kişilerdir. Organizasyon yetenekleri gelişmiştir. Etraflarındaki insanları, varılması imkansız hedeflere yönelten bir öncüdür. Kuvvetli inan

Şimdi şu tarz birşey söylemek istiyorum ikinizde belirli doğru tarafları alarak tartışıyorsunuz... Evet Astronomi bilimi asla ( Bunun altını çiziyim asla gerçeğe %100 yaklaşamaz ) .Hiçbir veri %100 em

Merak ettiğim bir şey var: Bunları sen mi yazdın bir yerden alıntı mı? Burçlar benim ilgi alanımdadır da.. Özellikle burç uyumları ile ilgilenirim.. Katılmadığım bir kaç nokta var... İlk göz attığımd

çook güldürdün ama balık  burcu kızları esprili erkekleri sever bende balık burcu olduğumdan test edip onaylanmış yorumum :cool-onion-head-emoticon:espriye göre değişir tavlarsın hahahah

hiç işe yaramıyor valla :D çoğu kız arkadaşım tanıdıkları en esprili erkeklerden biri olduğumu söyler ama iş sevgiliye gelince inanmayın beyler nerde öküz var ona gidiyolar xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hiç işe yaramıyor valla :D çoğu kız arkadaşım tanıdıkları en esprili erkeklerden biri olduğumu söyler ama iş sevgiliye gelince inanmayın beyler nerde öküz var ona gidiyolar xD

bak o konuda haklısın genelde esprili erkekleri daha çok arkadaş sınıfına koyuyorlar galiba düşündümde  nese kızlar balık burcu erkekleri tercih etmeli bence :D bir kız olarak tavsiyem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bak o konuda haklısın genelde esprili erkekleri daha çok arkadaş sınıfına koyuyorlar galiba düşündümde  nese kızlar balık burcu erkekleri tercih etmeli bence :D bir kız olarak tavsiyem :D

beni hep arkadaşları olarak gördüler :'( . o yüzden bi kızdan hoşlanıyosam espri yapmam yanında :p yerin dibine sokarım daha etkili oluyor :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boğa: Vee karşınızda aforizma tanrıçası, dolaylı anlatım kraliçesi boğa. Ya arkadaş bir kere de doğrudan seni seviyorum, sana çok bozuğum filan desene, varsa yoksa alıntı. Boğa kadınına; "Hayatım nereye gidiyosun?" diye sorsanız. -Nereye gideceğini bilen için tüm dünya kenara çekilir. diye cevap verir. Yahu eltime gidiyorum desene, net olsana gözünü sevdiğim. Duygusal anlamda kendini net ifade edemese de, iş hayatında ne istediğini bilen ender burçlardandır boğa. Kafasına koyduğu herşeyi yapar, yeter ki istesin ama aşık oldu mu bütün planları şaşar, hemen ev terliklerini, alt aşortmanını giyip dolma sarmaya başlar. Fakaaat, verdiği değeri sizden göremiyorsa Uçan Adam Sabri gibi Alllaaaah diye kaçın, çünkü tersi boktur caarrt diye bırakır sizi.

vayy be :D 

Adamlar seni ne güzel anlatmış. Ne dediği anlaşılmayan insan seni..  <_<  Neyse uzun uğraşlar sonunda çözdüm seni.  -_- 

çook güldürdün ama balık  burcu kızları esprili erkekleri sever bende balık burcu olduğumdan test edip onaylanmış yorumum :cool-onion-head-emoticon:espriye göre değişir tavlarsın hahahah

Ecem bilmiyorum seni kaçıncıya uyarıyorum flood için. Mesajını düzeltiver bir zahmet. 

Oğlak: İçinde bir Güngör Bayrak yaşar, york düşesi, buckingham kontesidir adeta. Temkinli ve kuşkucudur, siz birşey anlatırken gözlerini kısarak bakmasının sebebi budur. Oğlak kadını asildir ölçülüdür, senin benim gibi ağzından salya saçarak gülmez, insan gibi güler ve hemen toparlanır. İş hayatında dikkatlidir, kolay kolay yanlış yapmaz. Herkesle samimi olmaz, çabuk ısınıp, soğumaz ama hayatına aldığı insanları da yarı yolda bırakmaz. Bu burcun insanı genç yaşlarda kimlik bunalımına girer, sonra çıkar. Bazen insana cinnet geçirtecek kadar gerçekçidir. 10 yıl sonra seninle Toskanada ki bağımızda şarap yudumlıycaz deseniz, önce Beylikdüzündeki evin taksidini bitir de sonra içeriz şarabı diyip, tokadı çarpar. VII. Henry'nin torunu olduğu için, sinirlenince salon kadını çizgisini bozmaz, sümüğünü çeke çeke bi kenarda ağlar. Cahille sohbeti en hızlı kesen burçtur, ağlatmayın, gebertirim.

Gözlerini kısarak bakma olayını Ebru anlayana kadar iki üç yıl geçmişti. Yine ne düşünüyorsun diye sormaya başladı en sonunda. :D 

İnsan gibi gülmem aslında. Bayağı anırırım. :D Neyse bu da yavaş yavaş değişir belki. :D "Bu burcun insanı genç yaşlarda kimlik bunalımına girer, sonra çıkar. " sabırla ikinci kısmın gerçekleşmesini bekliyorum. Bayağı yorucu bir süreç.  -_- 

Ağlatmayın beni.  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adamlar seni ne güzel anlatmış. Ne dediği anlaşılmayan insan seni..  <_<  Neyse uzun uğraşlar sonunda çözdüm seni.  -_- 

Ecem bilmiyorum seni kaçıncıya uyarıyorum flood için. Mesajını düzeltiver bir zahmet. 

Gözlerini kısarak bakma olayını Ebru anlayana kadar iki üç yıl geçmişti. Yine ne düşünüyorsun diye sormaya başladı en sonunda. :D 

İnsan gibi gülmem aslında. Bayağı anırırım. :D Neyse bu da yavaş yavaş değişir belki. :D "Bu burcun insanı genç yaşlarda kimlik bunalımına girer, sonra çıkar. " sabırla ikinci kısmın gerçekleşmesini bekliyorum. Bayağı yorucu bir süreç.  -_- 

Dimi la beni anlatıyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TERAZİ(23 Eylül-23 Ekim)
Zarif, ince düşünceli, insancıl ve romantiktir. Sanata, güzelliğe ve estetiğe düşkündür. En önem verdiği şey ilişkilerdir ama özgürlüğüne de bağlıdır. Yalnızlığı sevmediğinden daima bir yakın arkadaşı, duygusal partneri ya da iş ortağı olur. Hayata “ben” olarak değil de “biz” olarak bakmayı sever. İşbirliğine her zaman açıktır. Dengeyi aradığı için sık sık iki uç noktayı da deneyimlemek durumunda kalabilir. Seçim yapıp bir şeyden vazgeçmek zor geldiği için kararsız olduğu izlenimini uyandırır.
Arası çok iyi: Boğa, Başak
İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay
Kötü: Koç, Yengeç, Terazi
Ne iyi ne kötü: İkizler, Aslan

...diyorsun? hmm bana bir boğa ve başak ile ikizler ve aslan bulun deneyecem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TERAZİ(23 Eylül-23 Ekim)

Zarif, ince düşünceli, insancıl ve romantiktir. Sanata, güzelliğe ve estetiğe düşkündür. En önem verdiği şey ilişkilerdir ama özgürlüğüne de bağlıdır. Yalnızlığı sevmediğinden daima bir yakın arkadaşı, duygusal partneri ya da iş ortağı olur. Hayata “ben” olarak değil de “biz” olarak bakmayı sever. İşbirliğine her zaman açıktır. Dengeyi aradığı için sık sık iki uç noktayı da deneyimlemek durumunda kalabilir. Seçim yapıp bir şeyden vazgeçmek zor geldiği için kararsız olduğu izlenimini uyandırır.

Arası çok iyi: Boğa, Başak

İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay

Kötü: Koç, Yengeç, Terazi

Ne iyi ne kötü: İkizler, Aslan

...diyorsun? hmm bana bir boğa ve başak ile ikizler ve aslan bulun deneyecem :D

Annem terazi bende boğa yani annem kankam gibidir cidden iyi anlaşıyoruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

senle kötüymüşüz biz :D

Annem terazi bende boğa yani annem kankam gibidir cidden iyi anlaşıyoruz :D 

boğa demek...burçlara değil ama sana güveniyorum o zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.