Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının son zaferi 18 Ocak 2020

bluegrass en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

bluegrass hakkında

• Doğum günü 09/07/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://jubiesta.deviantart.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Lilith.

Son profil ziyaretçileri

50489 profil görütülenme

bluegrass üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: bluegrass

1. Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :( 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

nem varsa genelde rüzgar olur ya. ben istanbula alışığım biz maltepede rüzgardan cam açamazdık. orda rüzgar hiç eksik olmaz. tabi kentleşmenin kötü olduğu yerde yada bodrum katı gibi rüzgarın ulaşmadığı yerde oturuyorsan istanbul hakkaten cehenneme dönebiliyor. ben denizlideyim şuan burda nem yok ama rüzgar da yok. ya vantilatörü üstüne sabitlicen oturcan yada sürekli koyu gölge olan bi yerde oturcan yada en temizi klima taktırcan :D 

3. Perfectum

Perfectum

Aklıma vantilatör monteli eğlenceli bir şapka geldi şapka gölgeliyor vantilatördense serinlik böyle oh miss :cool-onion-head-emoticon:

4. bluegrass

bluegrass

@Perfectum  Sen öyle deyince benim de aklıma pislik içindeki Ganj nehri geldi :(  Hayır orada olsam serinlemek için gene girmezdim bak gene sıcak bastı. skdfhasda insana niye böyle şeyler düşündürtüyorsunuz efendim :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

Haydi şimdiki vantilatörler neyse de eskilerin tavana asılı vantilatörleri var ya kashdaskdas hani hep bakınca kafana düşücekmiş gibi izlenim veren ve de sıcak sıcak esen vantilatörler. İşlevsizlik resmen jsadhada

Neyse Londrayı hayal edelim sürekli yağmurlu, ayda yılda bir iki kere güneş gören yazın bile havası çoğunlukla hapalı mis gibi Londra var. Püfür püfür esiyordur oralar şimdi vay :( 

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.