Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Barış :)
  2. Beğen
    Barış reacted to Luluna in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bugün doğum günü olan aktif üyelerin doğum günleri kutlu olsun  ^_^
  3. Beğen
    Barış reacted to Lizardon in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nice animeli yıllara :)
  4. Beğen
    Barış reacted to mustafalrsm in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun nice yıllara Barış :)
  5. Beğen
    Barış reacted to quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Barış, nice senelere :)
  6. Beğen
    Barış reacted to Red-King in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu ve mutlulukla dolu olsun barış   :)
    Sevgiler saygılar .  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  7. Beğen
    Barış got a reaction from şamann in Bleach   
    janset abla soruyu yanlış anladın sanırım :). arkadaş yapay ruhları soruyor. ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım. bouncy filler'ında gelen 3'lü filler malzemesi olduğu için zamanla yok oldular. asıl karakterlerden bi tanesi kon en son ichigo shinigami güçlerini kaybettiği zamanlarda kayboldu. ichigonun daha fazla Kon'a ihtiyacı olmadığı ve ichigo'yu normal hayatına dönmesini zorlaştıracağını düşündükleri için SS Kon'u uzaklaştırdı diye tahmin ediyorum. Manga'da görünüyor ilerde mayuri almış deneyler yapıyormuş üstünde. en son nerede diye sorarsan kon 12. takımda deney malzemesi senin anlıcaın. diğer 3'lüyü bilemem ne gibi bişey uydururlar urahara aldı derler herhalde.
  8. Beğen
    Barış got a reaction from AnimeciAdam in One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)   
    izlemeden açma bu konuyu kendi zevkin için açma hatta bitirmeden forumlarda dolaşma hiç bitir sonra gel üzülürsün sonra
  9. Beğen
    Barış got a reaction from Jezebel in One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)   
    sinema filmleri, kısa filmler, dvd özel yapımlar vs gibi ana bölümlerde olmayan görüntüler bolca dolaşıyor internette amv yapanlarda bunların daha çok ilgi çektiğini bildikleri için bolca kullanıyorlar. merak uyandırıyor çünkü.
  10. Beğen
    Barış got a reaction from şamann in Bleach Manga Tartışma   
    Shinigamilerin dayak yediğini görmekten sıkılan bi ben miyim yahu ama helal olsun kyoraku gibi bi karakteri nasıl uaratmış bu adam. Başka bi animede ana karakter olabilir cok rahat iyi calıştı kyorakuya. Hem karakter olarak hem güç olarak.bişey yaptığı yok oyun oynayarak rakiplerini yeniyor adamn savaşıbda reiatsu lafı hiç gecmio ichigo gibi deil hic gücü. Tamamen zekaya dayanıyor.

15 ekim edit; oyş yıllardır görmeyi beklediğimiz şeylerden biri geliyor sıkı durun.
  11. Beğen
    Barış reacted to Barış D. Baryshx in One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)   
    Jodan janai wa yoooo :P
  12. Beğen
    Barış reacted to -Alper- in Naruto vs One Piece   
    karakterlerin işlevleri tamamen farklı
    Naruto eskiden sakuraya aşıktı, luffy hiç aşık olmadı
    Sakura sasukeye aşıktı, Nami aşık olmadı
    Sakura medikal ninja ama narutonun ihtiyacı yok
    Nami rotacı ve herkezin ona ihtiyacı var

Narutonun ilk serisinde Namiden farklı olsada Sakura, platonik  aşk işlevi görüyordu
    Shippudende buda yok.Sakurayı çıkarsan hikayede bir şey farkedermi? Aklıma gelen bir şey yok.
    Bitek şu akatsukideki kuklacıyı başkasının yenmesi gerekicek oda sorun olmaz
  13. Beğen
    Barış got a reaction from Meroe in Naruto vs One Piece   
    birader sen hiç üşenmiyon mu ya :D roman yazmışın gene kimse okumuyodur bunu ben sana söyliyim.
  14. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in Naruto vs One Piece   
    nesini uzatyor one piece pardon? naruto one piece karşılaştırmasında narutonun fillerlarını grmezden gelip one piecedeki hikayenin akışını anlatırken ayrıntıya girmesini uzatma olarak görmek enteresan gerçekten. mangalar içinde esas uzatan bleach'in mangakasıdır. one piece'in mangasının bi bölümünden bi anime bölümü çı0kar ama bleach'in anca üç manga böölümünden bi bölüm çıkarabiliyorlar. o kadar boş oluyor bölümleri. one piece gayet güzeldir. etrafta bir dünya kral varken hepsini yenmek asıl saçma olandır. osmanlı imparatorluğu bile 10 yılda bütün dünyaya korku salmadı en güçlü olmak zaman gerektirir.
  15. Beğen
    Barış got a reaction from Momoi in God Eater'ın 9. Bölümü Final Bölümü Olacak..   
    ben bitmeden güzel üç boyutlu bi seks sahnesi koyarlar diyordum tek görebildiğimiz underboobs oldu
  16. Beğen
    Barış got a reaction from OneAutmnLeaf in God Eater'ın 9. Bölümü Final Bölümü Olacak..   
    ben bitmeden güzel üç boyutlu bi seks sahnesi koyarlar diyordum tek görebildiğimiz underboobs oldu
  17. Beğen
    Barış got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Rokka no Yuusha   
    otsukaresama deshita
  18. Beğen
    Barış got a reaction from Kadir- in Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter-Charapedia Anketi   
    bunlar hiç korkunç değil overlord daki şeytan hatunların sinirli halleri mikasanın sinirli haline 5 basar :D
  19. Beğen
    Barış got a reaction from anes in One Piece Neden Sevilmez?   
    ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü güçlenmiyor falan, one piece öyle değil ki 50 bölümde bağlıyor kendine, ondan sonrası zaten kendiliğinden geliyor, naruto ne ya, yemin ediyorum element dönüşümünü öğrenene kadar naruto animesinin gözümde beş kuruş değeri yoktu.
  20. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in One Piece Neden Sevilmez?   
    ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü güçlenmiyor falan, one piece öyle değil ki 50 bölümde bağlıyor kendine, ondan sonrası zaten kendiliğinden geliyor, naruto ne ya, yemin ediyorum element dönüşümünü öğrenene kadar naruto animesinin gözümde beş kuruş değeri yoktu.
  21. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in Yaoi Fc (+15)   
    tühh provokasyonlarım boşa gitti :(  :D 
  22. Beğen
    Barış got a reaction from LucisTenebris in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    charlotte 10. bölüm anime spoiler

ya bu şimdi abisinin gücünü alıp geçmişe gitti ya geçmişteki abisinde de zamanda yolculuk gücü duruyor. geçmişe gidip kardeşini kurtardığı zaman abisinde de kendisindede zamanda yolculuk gücü olmuş olcak, bu diğer güçler içinde geçerli, beyaz saçlının gücünü alsa, geçmişe dönse hem kendisinde hem beyaz saçlıda seçtiği bir kişiye görünmeme gücü olmuş olcak, off daha diğer güçleride hesaba katarsan bizim elemanın yağmalama gücü hakikatende çok güçlü, kız kardeşinin yok etme gücüde baya sağlam şimdi onuda aldı kimse duramaz valla karşısında.
  23. Beğen
    Barış got a reaction from Strix. in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    shokugeki no soma'daki yemekleri gerçek hayatta yapan bi youtuber var. bi kaç videoyu atıyorum baya baya yapıyor adam.

24. Beğen
    Barış got a reaction from Strix. in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    naruto manga final spoiler

25. Beğen
    Barış got a reaction from LucisTenebris in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    gözün aydın :D eğer bu son bölümü izlediysen baya mutlusundur :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.