Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2022

Kaxell en beğenilen içeriğe sahiptir

Kaxell hakkında

• Doğum günü 11/01/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

343997 profil görütülenme

Kaxell üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Kaxell

1. Şuna bir açıklık getirelim. Fanfiction: Hayran Kurgusu. Yani izlediğiniz bir dizinin, animenin ya da okuduğunuz bir mangadan esinlenerek yazdığınız bir hikayedir. Eğer tamamen bağımsız ise bu bir FF değildir! Aynı fan artta olduğu gibi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Çok güzel oldu valla bu sohbet yazar klübü gibi :D Benim yazdığım bu hikaye profilimi ziyaret etmiş olanlar görür orada kopuk kopuk hikayeler sözler oradaki bazı muhabetlerin geçmişini anlatıyor 2.hikayem kısacası defterin tekine yazdığım bir hikaye var...Bu hikayede Milanya üzerinden hem farklı hikaye çıkartıp hemde bi kaç olaya ışık tutayım hemde azda olsa gelişirim diye yazıyorum açıkçası sendende bekliyorum bir hikaye ben Zeynep abla...bende okuyacağım ffleride işte şu Lysmuhabeti kafamı...

3. LeornKayn

LeornKayn

Lys muhabeti kafamı çok meşgul ediyor bu kafayla zor okumam ancak şu nefret edilisi sınavları verdikten sonra okuyabilirim sonuçlar gelmeden :))

4. Mileydi

Mileydi

senin sınavlar vardı dimi yaaa umarım istediğin gibi olur (: hayal gücüne hastayım LEOOOOO :D kafan rahat olunca kim bilir neler çıkar ortaya o_o ben yazma özürlüyüm yawf çabuk sıkılıyorum benim yazarken sıkıldığım bir şeyi insanlar okurken neden sıkılmasınlar diyip bırakıyorum okumak daha kolayıma geliyor bende yazma üşengeciyim galiba :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.