Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki reacted to _phantom_ in Vampire Knight~FC   
    2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok. 

Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

2. Beğen
    ecem_yuki reacted to İnori0 in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Ehem ehem.. Açıkçası izlediğim heeeer animeden var. Aşık olduğum demeyeyimde, fazla sevdiğim :3  *aşık olmakla aynı çatkırmayın >.>*

1. Ouma Shuu : *yorum yapamadan burun kanamasından öldü*

2. Gray FullBaster  : Yerim *-* Yerim *-* Yerim *-* Yerim *-* :3

3. Kurosaki İchigo ve Ogichi : İkisininde karizması yetiyor *-*

4. Kiryuu Zero : Tek kelime ile gözleer *-*

5. Tomoe : kulaklara bak yaağğ *-*

6. Haru  : Çocuk senin tipini yerim beeen *-*

7. Okumura Rin : *öldü*

8. Ayato-Raito-Kanato : *-*

9 : Yato ve Yukine : Oyş *-*

Bunlar aklıma gelenlerdi :3 Hmm daha Kirito, Akashi Seijuro, hatsune Mikuo, Eren Jeager, Levi Heicho ... *uzun bir süre susmadı*

Ehehehe :3 Neyse benim aşklarım bunlar >.>
  3. Beğen
    ecem_yuki reacted to Barış D. Baryshx in Türkçe - Japonca Anime ve Manga Terimleri Sözlüğü   
    "Kisama" kötü anlama gelen bir kelime ama, açıklamaya dikkat edersen, karşındaki kişiye karşı son derece düşmanca ve kabaca seslenmek için kullanılıyor, "sen" veya "siz" manasında    ;) aynı şey "Temee" kelimesi içinde geçerli -_-
  4. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from NaokoTe in En Çok Sevdiğiniz Film   
    bende çok film izledim en çok sevdiğimfilm ise Şafak VAKTİ  idi :D
  5. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Youtube Kanalı
  6. Beğen
    ecem_yuki reacted to Residenttt in Unity Fansub   
    Merhaba arkadaşlar. Unity Fansub kimdir, kimlerdendir, nedir ne değildir diye soracak olursanız; biz 3 ay önce kurulmuş bir fansubuz. Manga serilerimizle daha çok ön plandayız ama aynı zamanda anime olarak da çevirilerimiz bulunmakta. Eğer çevirilerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linkten sitemize girebilirsiniz. Herkese iyi forumlar.

Site Adresimiz : http://unityfansub.com/
  7. Beğen
    ecem_yuki reacted to goldangel in ( 13 / 13 ) Neo Angelique Abyss   
    Karizmatik karakterlerle dolu bir  animeydi   :admire-onion-head-emoticon: konusu da güzeldi çizimleri de fena sayılmazdı  :embarrassed3-onion-head-emotico
  8. Beğen
    ecem_yuki reacted to yusufakyurt in OtakuSekai Fansub   
    Merhaba arkadaşlar fansubumuzu açmış bulunuyoruz, öncelikle en başta manga olarak çevirilerimizi yapmaktaydık ama artık anime üzerine yoğunlaştık, manga projelerimizi durdurduk

Devam Eden Çevirilerimiz

• Mahou Shoujo Taisen - Niklaus

• Soul Eater Not! - CrownClown

• Diamond no Ace  - Yorumbaz

Planlanan Çeviriler

• Gun Gale Online - Yorumbaz

Çevirmenlerimiz

- Niklaus => ING > TR

- CrownClown => JP  > TR

- Yorumbaz => JP > TR

- runawaytoheaven => ING > TR

Fansub Adresimiz --> fansub.otakusekai.net

9. Beğen
    ecem_yuki reacted to _phantom_ in Merhaba , buralarda daha yeniyim ...   
    Hoşgeldinn  :hi-onion-head-emoticon:  Önerebileceğim animeler:
    Clannad
    Kaichou wa maid sama
    Lovely complex
    Toradora
    bunları izlemelisin bence gerçekten iyi animeler  :good-job-onion-head-emoticon:
  10. Beğen
    ecem_yuki reacted to Yumchi in Merhaba forum halkı!! +.+   
    Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor....  Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh  :embarrassed3-onion-head-emotico

Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım !  :cheer3-onion-head-emoticon:

11. Beğen
    ecem_yuki reacted to O.O in Merhaba , buralarda daha yeniyim ...   
    Merhabalar arkadaşlar . Animeye başlayalı fazla olmadı ama aşırı bağımlısı oldum . Tanışmak maksatlı bu konuyu açtım . İsteyenler skype aracılığıyla benimle irtibata geçebilirler . Twitter'dan takip etmek isteyenleri de beklerim , kapım herkese açık (^-^) Tür olarak daha çok ; Romantik , dram ve komedi izliyorum . Önerebileceğiniz anime varsa söyleyin . Şimdiden teşekkür ederim :3 
      Edit : skype --> oktay_music
  12. Beğen
    ecem_yuki reacted to sanzu in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    iş animede olmak varsa  skip beat te koyoko olur shotoru ya yaptıkları için ona  daha çok işkence ederdim :angry: .Ren i elde etmek için daha çok uğraşırdım.  :P
    sailormoon da aysvaşçısı olup dünyayı kurtamak isterdim ve başım dertteyken smokinli sovalyenin bi gül ile beni kurtarmasını isterdim. :wub:
    saiyuki de genzo ve arkadaşlarının yanında olup onlarla bende gitmek isterdim  B)
    shogo charada olsaydım ikotoyu kimseye bırakmazdım :wub:
    kamisama hajımamete  nanami olmak isterdim tomoe yanımda olmak şartıyla.
    toradora olup canımı sıkan herkesi haklamak isterdim.
  13. Beğen
    ecem_yuki reacted to sanzu in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    sanakatılıyorum bende   vampir knight ta olsaydım  iki arada kalabilirdim.Ama  yinede zeroyu tercih ederdim.
  14. Beğen
    ecem_yuki reacted to Özay in Vampire Knight~FC   
    yeni seri başlayana kadar yıllar da geçse mangasını okumam. Kaname'nin o cool davranışlarını izleyemezsem ve Zero'nun sesini duymazsam olmaz. 

Bunlar da benden olsun :)

15. Beğen
    ecem_yuki reacted to _phantom_ in Vampire Knight~FC   
    Her anime için katılmasam da evet vampir knightın mangasındansa animesini tercih ederim. Umarım destiny çıkar. Uzun zamandır bekliyoruz ama hadi hayırlısı =)
  16. Beğen
    ecem_yuki reacted to Sullen in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    Çok sağol.
    Buddy compex çeviriliyor sanırım.
    Herkes elinden geldiği hızda çeviriyordur, ben de bu hafta vakit bulabildiğim için böyle hızlı çevirebildim.
    Bir aksilik olmazsa haftaya da yeni bir animeye başlayacağım.
  17. Beğen
    ecem_yuki reacted to Sullen in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    Hafta sonu bir aksilik çıkmazsa seriyi bitirmeyi planlıyorum.
    Elimden geldiğince çevirdim, hatam olduysa affola :D
    İzleyenlere teşekkür ederim.
  18. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in ( 25 / 25 ) Spiral: Suiri no Kizuna   
    Anime Adı : Spiral: Suiri no Kizuna
    Anime Türü : Dedektif Aksiyon Macera
    Bölüm Sayısı : 25 / 25
    Yapım Yılı : 2002
    Çevirmen : Ays_Drl
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet;
    Ayumu Narumi’nin abisi Kiyotaka evlendikten bir süre sonra iz bırakmadan ortadan kaybolur. Arkasında tek bir ipucu bırakır: “Blade Children”. Dedektif yengesi Madoka ile yaşamaya devam eden Ayumu sürekli abisinin izini araştırmaktadır. Çevresinde bir çok cinayetin işlenmesi ve bu cinayetlerin gizliden gizliye “Blade Children”la alakalı olması Ayumu’yu daha da derine inmeye ikna eder. Okul gazetesi muhabiri arkadaşı Yuizaki Hoyono ile “Blade Children” hakkında daha fazla bilgi toplamaya çalışıp abisine ne olduğunu bulmaya çalışacaktır.
        Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
    TAÇE Discord Sunucusu

19. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from sanzu in Vampire Knight~FC   
    yok bence benzemiyorlar açıkçası  benzdiği tek taraf var iki erkeğin insan kıza aşık olması açıkçası vampir günlükleri uzadıkça saçmalamaya başladı Vampir Knight ın eline su dökemez bence :D
  20. Beğen
    ecem_yuki reacted to Çevirmen-J in "Saint Seiya: Tapınağın Efsanesi" CG Filminin Posteri Yayınlandı   
    "Saint Seiya: Tapınağın Efsanesi" CG Filminin Posteri Yayınlandı

Seslendirme kadrosunun açıklığa kavuşmasının hemen ardından, Saint Seiya: Tapınağın Efsanesi filmi Seiya evreninin baş karakterinin Altın Yay zırhı giydiği yeni bir poster yayınlandı. Posterin üzerinde yazanlar ise "Yak, Cosmo" Hatırladığınız kadarıyla orjinal seride de bazı sıkışık noktalarda altın zırh kullandığını görmüştük karakterimizin. Site aynı zamanda filme ait tam kapsamlı bir fragmanı da "Film" sekmesinde yayınladı.

Çift-taraflı temiz dosya barındıran (Bronz ver. ya da Altın ver.) avantajlı biletler Japon sinemalarında Martın 8'inden beridir satıştalar. Tamamen CG animasyonlardan oluşacak olan film Masami Kurumada'nın popüler manga serisinden uyarlanacak ve yönetmeni ise Keiichi Sato (Tiger & Bunny, Asura) olacak olan film, Japonya'da 21 Haziranda gösterime girecek.

Avantajlı Biletler'le Gelen Çift-Taraflı Temiz Dosyalar

Fragman Posteri

21. Beğen
    ecem_yuki reacted to Mantus in Fatality Fansub   
    Fatality Fansub adıyla yeni bir fansub kurmuş bulunmaktayız. Amacımız, kaliteyi ilke edinerek çalışmalarımızı en iyi şekilde sizlere sunmaktır. Özellikle yönetim ekibimiz ve şu anki çekirdek kadromuz, bilgi ve deneyimleri belirli seviyenin üstünde olan arkadaşlardan oluşmaktadır. Eğer siz de çalışmalarımızdan memnun kalıyor ve projelerin devamını bekliyorsanız ekibimize katılabilirsiniz.
    Ayrıca Fatality Fansub olarak önemli bir karar aldık. Anime ve manganın ayrı alanlar olduğunu ve bunların aynı sitede yürütülmemesi gerektiğini düşündük. Bu yüzden Manga Niva ile anlaşarak bu alanı tamamen onlara bıraktık. Kısacası projelerin anime kolunu biz, manga kolunuysa Manga Niva oluşturacak.

Sitemiz hakkında öneri ve düşüncelerinizi lütfen esirgemeyin. Çalışmalarımızı beğeniyor veya takip ediyorsanız, güzel yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz. Tüm fansublarda olduğu gibi, emeği geçen arkadaşların çalışmalarına vereceğiniz destekler bizler için önemli moral kaynağıdır.
    Fatality Fansub Yönetimi

-Yönetim Kadromuz-
    Mantus , ankaraege , seane , Alucard

-Şuanki Çevirmen Kadromuz-
    awelan , Leraikha , omer584 , Acedia , martiyan

-Şuanki Encoder Kadromuz-
    Alucard , Mantus

-Devam Etmekte Olduğumuz Projeler-

Golden Time
    Witch Carft Works
    Nourin
    Mahou Sensou
    Kyoukai Senjou no Horizon II
    Phi-Brain : Kami no Puzzle 3.Sezon
    Little Busters : EX
    Highschool of the Dead (Blu-ray / 1080p)

-Bitirdiğimiz Projeler-
    Neppuu Kairiku Bushi Road (Movie)
    To Love Ru : Trouble Darkness OVA - 04
    Kiss x Sis OVA - 09 (10.OVA)

İlerde daha bir çok projeyi sizlere sunacağız beklemede kalın :)
    ENCODER , ÇEVİRMEN VE UPLOADER ALIMLARIMIZ VARDIR SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.
    ALIM KONUMUZ
    FANSUB SAYFAMIZ

**
    Manga Niva - Başvuru Sayfası
  22. Beğen
    ecem_yuki reacted to 3n4bL3 in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    7-8. Bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  23. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from sanzu in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    bende vampir knighta olsaydım yuki gibi zeroyu bırakmazdım ve ona derdim ki ben vampir de olsam aynıyım değişmedim derdim ayrıca kanameyide okuluda bırakmazdım kanameye gitmeyelim falan derdim ne bilim ikisi arasında seçim yapmam zor ya :D yazık zeroda yalnız kaldı garibim eee kanamede yakışıklı o da bırakılmazki canım ayy ben bende karar veremedim ha yorumumda biraz karışıkmı oldu nee :D
  24. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ilona in ( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch   
    aman unutulmasında  :D Tokyo Mew Mew de gerçi izliyorum peki takip etmeye devam ediyorum bilgilendirdiniz için ayrıca tşk.ler :D 
  25. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from GüLFi in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    çok tşk ederiz yeni bölümde gelmiş emeğinize sağlık bu animede emeği geçen herkese gerçekten tşk ederim heyecanlı  yerinde bitmişti:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.