Jump to content

Momoi

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Momoi reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Haikyuu!!: To the Top 2nd Season   
    Anime Adı: Haikyuu!!: To the Top 2nd Season
    Anime Türü: Komedi, Spor, Dram, Okul, Shounen
    Bölüm Sayısı: 12 / 12
    Yapım Yılı: 2020
    Çevirmen: Nones
    Düzenleme: Nones
    Özet: Haikyuu!!: To the Top animesinin ikinci yarısıdır.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    Momoi got a reaction from rei_hino in ( 24 / 24 ) Jujutsu Kaisen (TV)   
    teşekkürler
  3. Beğen
    Momoi reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Momoi doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı, mutlu, başarılı senelere inşallah. :) İyi ki doğmuşsun. :)

4. Beğen
    Momoi reacted to Nones in ( 13 / 13 ) Horimiya   
    Anime Adı: Horimiya
    Anime Türü: Yaşamdan Kesitler, Komedi, Romantizm, Okul, Shounen
    Bölüm Sayısı: 13 / 13
    Yapım Yılı: 2021
    Çevirmen: xpector
    Düzenleme: Nones
    Özet: Sevimliliği ve akademik seviyesiyle okulda hayranlık uyandıran biri olan lise öğrencisi Kyouko Hori'nin sakladığı başka bir yanı daha vardır. Ebeveynlerinin sürekli iş sebebiyle evde olmaması sebebiyle Hori, küçük erkek kardeşine bakmak ve ev işleriyle uğraşmak zorundadır. Bu sebeple okul dışında sosyalleşme şansı olmaz. Diğer yandan Izumi Miyamura dışarıdan kasvetli, gözlüklü bir otaku olarak görünür. Ancak gerçekte centilmen ama derslerde iyi olmayan biridir. Daha da fazlası uzun saçlarının arkasında gizli dokuz tane pirsingi ve sırtı ile sol omzunu kapsayan dövmeleri vardır. İkisi tamamen tesadüf eseri okul dışında karşılaşır. İkisi de beklenilenin dışında görünmektedir. Bu çift zıt kutup arkadaş olur ve diğer insanlara göstermedikleri taraflarını paylaşmaya başlarlar.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    Momoi reacted to Barış D. Baryshx in Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!   
    Allen Walker'ın Seiyū'su değişir mi yaa, ana karakter arkadaş...
  6. Beğen
    Momoi reacted to Angriel in Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!   
    bu anime yarım olduğu için izlememiştim umarım bu sefer tamamlarlar :|
  7. Beğen
    Momoi reacted to Barış D. Baryshx in One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi   
    hacım türkçeye çevirdik hiç görmüyorsun ve düzenledik :lol: :P
  8. Beğen
    Momoi reacted to Paprika in One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi   
    Gintama 1. ve 2. bölüm filler mi :o ? 3. bölümde böyle direkt konuya girmek yerine daha iyi bir şeyler yapıyorlar mı? Çünkü 1. bölümü izleyip Gintama'yı bırakmıştım.Eğer 3. bölümde bir şeyler olmaya başlıyorsa anime hep 1. bölümdeki gibi gitmiyorsa başlamayı düşünüyorum -_- Herkes hastası animenin merak ettim :ph34r:
  9. Beğen
    Momoi reacted to ogichi in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Bu kadar basit ve gereksiz bir seri 3. sezona kadar ilerlemeyi başarmışsa anime sektörü çoktan ölmüş demektir.
  10. Beğen
    Momoi reacted to Raffee in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Gelmese daha makbule geçer bence , 2.sezonu 1.si gibi olamayanlardan :/
  11. Beğen
    Momoi reacted to historianWeeb in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Hem sevindim hem linit ilsin havasindayim 
  12. Beğen
    Momoi reacted to SiyahDranza in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Niye geliyor :( Neyse Hayranları zil takıp oynasınlar ne diyelim hayırlı olsun
    Animenin üçüncü sezonu başladığında facebooktaki tüm anime sayfa ve gruplarını takibi bırakacağım Serinin hayranları yüzünden uyuz olduğum bir seridir. Facebook ana duvarımda qameqi'yi görmekten bıktım la
  13. Beğen
    Momoi reacted to Mileydi in Videolar ile ilgili şikayetleriniz için buraya!   
    Sayın üyeler,

Türk Anime sitesinde rastladığınız açılmayan, hatalı yada silinmiş, alt yazı zamanlama sorunu olan videolar ilgili bildirimlerinizi, bu konu altından ilgili serinin sitede ki linki, mümkünse hata ile ilgili ekran görüntüsünü mesajınıza ekleyerek bildirmeniz rica olunur.

Ayrı ayrı konu açılması yasak olup, link adresi bulunmayan bildirimler dikkate alınmayacağı gibi ilgili iletiler silinecektir. 

Yardımlarınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler  :) 

*Mesaj atmadan önce lütfen bu konuyu inceleyip aynı hatayı veya hataları alıyorsanız geri dönüş yapmanız rica olunur.

**Hatalı videolar ile ilgili mesajlar videolar düzeltildiğinde silinecektir. 
  14. Beğen
    Momoi reacted to Mileydi in Yowamushi Pedal 3. Sezon Duyuruldu!   
    :what-crazy-rabbit-emoticon:  Ufak çaplı bir şok yaşadıktan sonra tamamen sakin bir şekilde bu güzel bir haber işte diyorum ^_^ 

15. Beğen
    Momoi reacted to Rindo in Shingeki no Kyojin Bu Sefer Çizgi Roman Tarzında!   
    Sıktı yemin ediyorum ya :D o kadar Naruto ya kızıyordum para kazanma şeysi diye yemin ediyorum SNK onu geçti nedir bu ? Yakında pembe dizi yaparlar.
  16. Beğen
    Momoi reacted to historianWeeb in Shingeki no Kyojin Bu Sefer Çizgi Roman Tarzında!   
    SNK ile ilgili bir şey görünce 

17. Beğen
    Momoi reacted to Witch in Sword Art Online Film Projesi Açıklandı!   
    H-hayırr...  :imo: Kanser yayılıyor... :lol2-onion-head-emoticon:  
  18. Beğen
    Momoi reacted to Strix. in Accel World'e Yeni Sezon Geliyor!(Tanıtım Videosu Eklendi)   
    1. sezounu izledim ama ana karakter geliştirmeli diye düşünüyorum özellikle kilosu 

19. Beğen
    Momoi reacted to Kaxell in Manglobe’un İflası Animatörleri İşsiz Bıraktı   
    İşte bu yüzden anime sektörünün değişmesi gerek. Artık Japonların gözünü para o kadar kötü boyamış ki sanat değerleri şu an milyon dolarlara satılan saçma sapan resimlerden çok daha yüksek olan animeler ve bunların yaratıcıları işsiz kalabiliyor. 
  20. Beğen
    Momoi reacted to asci in Comet Lucifer Animesi Genel Tanıtım ve Fragmanlar   
    Comet Lucifer Animesi Genel Bilgiler

Yeni sezonun animelerinden Comet Lucifer.O kadar çok var ki bu sezonda aklınıza gelir de izler misiniz bilmem ama izleyecekleriniz arasında belki bulunabilir diye düşünerek bu anime ve karakterleri ile ilgili kısa kısa bilgiler vereceğim.

Öncelikle hikayemize bakalım.Hikayemiz toprakta Giftjium adlı kristallerin gömülü olduğu Gift adlı gezegende geçiyor.Sōgo isimli genç kahramanımız ise Indigo Bahçesi adlı zengin bir maden kasabasında yaşamaktadır.Sōgo'nun ilgili alanı ise nadir bullunan değerli kristalleri bulmaya çalışmaktır.Birgün kendi arkadaşlarından Otto,Roma ve Kaon'un sebep olduğu bir ayaklanma ile etrafı sarılır ve çareyi kaçmakta bulur.Kaçarken maden harabesinde yolunu kaybeder ve yer altında bir gölet bulur.Gölette mavi saçlı ve kırmızı gözlü bir kızla karşılaşır.Macera da bu karşılaşmadan sonrasını anlatıyor.

Kısa Kısa Karakter Tanıtımları-Görselleri: (Seiyuu-Karakter)

Yūsuke Kobayashi : Sōgo Amagi

Indigo bahçesinde yaşayan genç kahramanımız.Do Mon ile birlikte yaşıyor,annesi de babası da ölmüş.Annesi Giftjium araştırmacısı olarak çalışmıştı.Bu sebeple kendisi de bu kristallere ilgi duyuyor.

Ayaka Ohashi : Felia

Indigo bahçesinin dibindeyken Sōgo ile karşılaşan esrarengiz kız.

Rie Takahashi : Kaon Lanchester

Sōgo'nun sınıf arkadaşı.Neşeli,hayat dolu ve rahat birisi.Ailesi ise bölgenin en ünlü tüccarlarından.

Takuma Terashima : Roman Valoff

Sōgo ile aynı yaşta olan,Indigo bahçesini yöneten ünlü Valoff ailesinin genç varisi.Okulunun da en yakışıklı ve "kuul" u olur kendisi.

Ayaka Suwa : Otto Motō

Roman'ın sınıf arkadaşıdır.Ailesi de Valoff ailesinin hizmetçileri olarak çalışmakta.Bu yüzden ikisi sık sık birlikte görülür.

Inori Minase : Mo Litika Sheshes Ura

Sōgo'nun tanıştığı garip yaratık.Tüm vücudu Giftjium'dan yapılmıştır.Bu yüzden Sōgo'nun ilgisini çekiyor.

Şimdi de tanıtım videolarına geçelim:

Bu videoda da açılışı yapan gruptan bir parça bulunmakta:

https://www.youtube.com/watch?v=wUiO9ODrA2A
  21. Beğen
    Momoi reacted to AlucardHell in Death Note Mangakalarından Yeni Manga!   
    Bu ikili yapıyosa kötü olmasına imkan yok zaten bekleyip görelim ne kadar iyi olacağını .
  22. Beğen
    Momoi reacted to veritas in Death Note Mangakalarından Yeni Manga!   
    Çıta çok yüksek ama güven zedeleyecek bir şey yapmadılar neyseki :) Kalitelerini düşürmemeleri dileğiyle
  23. Beğen
    Momoi reacted to asci in Death Note Mangakalarından Yeni Manga!   
    Death Note Mangakalarından Yeni Manga: Platinum End

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata ikilisi(Death Note-Bakuman) bu pazartesi günü yeni mangaları olan Platinum End ile ilgili bir görsel yayınladı.Ohba ve Obata aynı zamanda mangaları ile ilgili ufak açıklamalarda da bulundu.Hikaye hayatında umuda yer vermeyen Mirai Kakehashi ve bir melek etrafında geçiyor.

Hikaye Shueisha’nın Jump SQ dergisinde 4 Kasımda başlayacak.Ancak tanıtım amacıyla Shonen Jump dergisinde de 5 Ekimde ilk 8 sayfası yayınlanacak.Takipçileri bu ikilinin yeni hikayelerini de sabırsızlıkla bekleyecek gibi görünüyor.

Ohba-Obata ikilisi asıl ünlerini Death Note ile kazanmıştı.Death Note’u 2003-2006 yılları arasında yapmışlardı ve 30 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşmışlardı. Ardından 37 bölümlük anime,3 live-action film ile başarılarını sağlamlaştırdılar.

Diğer hikayeleri ise Bakuman.Kendilerinin mangaka olma yolundaki maceralarını anlatan eğlenceli bir seri.Bakuman ise 2008-2012 arasında yayınlanmıştı.15 milyon’dan fazla kopya satmıştı.Ardından da 3 sezonluk anime serisi gelmişti.

//Daha fazlası için:Anime Haber
  24. Beğen
    Momoi reacted to Barış in God Eater'ın 9. Bölümü Final Bölümü Olacak..   
    ben bitmeden güzel üç boyutlu bi seks sahnesi koyarlar diyordum tek görebildiğimiz underboobs oldu
  25. Beğen
    Momoi reacted to Witch in Death Note 2016 Filmi Duyuruldu   
    Yapmasinlar yeter ayooool. Valla gina geldi. Durun bi durun. 6 defter... :| Bunu da izlemeyecegim tabi ki. D:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.