Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Kadir- kullanıcısının son zaferi 31 Mayıs 2022

Kadir- en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

Kadir- hakkında

• Doğum günü 05/09/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

28289 profil görütülenme

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Kadir-

1. Siz siz olun, Overlord hayranlarını kızdırmayın :not-listening-onion-head-emoticon: :suicideoniplz:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

@SeNaToR2038 Tek istediğim şu hizmetçilerin biraz dayak yemesi ve gururlarının ezilmesiydi, malum anime hep aynı çizgide gidince baymaya başlıyor. Bunu yazıya dökünce hayranlar direk üşüştü tabi ? hepsine cevap vermeye çalışınca da hal kalmadı :hot1-onion-head-emoticon:

3. SeNaToR2038

SeNaToR2038

? Gerçekten haklısın sürekli aynı çizgide gidince bayıyor bir ara bir birbirleriyle olan bir savaş oldu spo olmasın kim kim demicem izleyen bilir o sezon güzeldi lakin ilerledikçe sürekli aynı hatta gitti ama son 3 yada 4 bölüm asıl bölüm oldu hikaye uzun olunca bütün bölümler karakter tanıtmaya gitti. 

Cevap vermene gerek yok dahada yorma kendini hangi anime olursa olsun illa aşırı bağlı bir saf grup oluşuyor

4. LeornKayn

LeornKayn

adını çok duydum.Çok fazla sahne ve replikli resimlerine denk geldim ve en çokta beyaz giyen bir kadının sahnelerini gördüm :gameaddictplz:enteresan bir hikayesi var ama benim merak ettiğim bu hikayeyi ecchiye dalarak ne kadar berbat ediyorlar.

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.