Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kingdom çevirisini yapan anikeyfdekiler acaba çeviri işini bıraktılar mı merak ediyorum. Umarım bırakmışlardır. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hatırladığım kadar yosun'un çevirdiği bölümler iyiydi. Ondan öncekiler ise kötüydü.

2. Leffwn

Leffwn

büyük ihtimal 27 ile başladı çünkü diğerleri gibi bariz hatalar yok. (2. sezon 27. bölüm)

3. Lizardon

Lizardon

Animede çevirinin bir kısmı kötüydü cidden. Neyse ki mangayı çeviren ekip bayağı sağlam. 

2. Sabah 7'de Kingdom anime bitti ve şu an itibari ile manga günceline geldim. Gerçekten müthiş bir eser. 

1. Lizardon

Lizardon

Myanimelistte 10 üzerinden 10 verdiğim ender serilerden. Günceli çok merak ediyorum, spoiler yememek için zor tutuyorum kendimi. 

2. Leffwn

Leffwn

Ben biriktirme kararı aldım. Her cilt bittiğinde okuyacağım. Tek tek hayatta dayanamam. 

3. Lizardon

Lizardon

Güzel fikir. Ben de mi denesem acaba

3. Yes! Spidey! spidey! Spidey!

1. Leffwn
    2. Barış

Barış

500 kez cast değişmez ki bi seride yahu. beynim döndü. kesin bu herif mi şimdi spider man. rayına oturdu mu? marvel dünyasının spider man'i bu dimi öncekileri siliyor muyuz?

3. Leffwn

Leffwn

Bu marvel evrenine bagli Sony bir tane daha ayri yapacak diye biliyorum emin degilim. Oncekileri sil. 

4. Vay be Luffy nereden nereye... Arc çok kötüydü, Odayı da sevmem ama iyi geldi buralara.

Spoiler

m0060_uNXry84dH74.jpg

1. Gallardo

Gallardo

Fairplay çerçevesinde bir yorum :)

2. veritas

veritas

Tam siteye gelip one piece hype'ı görmezsem kalan umut kırıntılarınıda atacaktımki bu yorumu gördüm iyi oldu.

3. Barış

Barış

nedense bende çok hoşlanmadım bu arc'dan. genel olarak kaçak dövüştüler kafa kafaya girmediler belki ondandır. ödül artışı beklediğimden fazla oldu bu sefer. o seviyeye geldiklerini düşünmüyorum daha.

5. Sag gozume vuran agri umarim uykumla alakalıdır. Hic hasta olasim yok. :/

1. Gallardo

Gallardo

Gözünü sağa döndürünce ağrı artıyorsa, gözünü yastığa gömdüğün için ağrımış olabilir. Bana da oldu geçen.

2. Leffwn

Leffwn

Sanirim oyle bir durum var umarim oyledir. :/

3. Leffwn

Leffwn

Sabaha anlariz artik. :/

6. Suicide squad olmus en azindan ilk yarisi. Müziklere 10 uzerinden 10:angel2-onion-head-emoticon:

1. Witch

Witch

Senden geçtiyse gidiyorum izlemeye. :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. LeornKayn

LeornKayn

Marvel kadar iyi girişler yapamıyor bu Comic filmleri Batman'in ilk serisi dışında çıkan Süperman,Süpermen vs Batman vs vs ler çok eleştiri alıyor gördüğüm yerlerde bu arada bu marvel filmlerinin çoğunu izlemedim sanırsam en son İron Man 2 idi

3. Leffwn

Leffwn

BvS için bir şey demiyorum çünkü kötü ama SS olmuş. 2. yarısı biraz kötü olsa da ben beğendim 

7. Guardians of the galaxy olmuş. :D Hele bebek Groot. :3

1. Mileydi

Mileydi

♥ ♥ ♥ Groottttt  ♥ ♥ ♥ ilk bölümün sonunda ki dansına hayran olmuş biri olarak nete düşmesini 9874621521 gözle bekliyorum sırf Groot için izleyeceğim :D

2. aizen-

aizen-

aynen olmuş. mayısta şimdi karayip korsanları gelicek onu izliyicez artık. :D

3. Leffwn

Leffwn

Dusune kadar gidip izle bence abla. Imaxte 10 numara olur. ?

Aynen paralar gidiyyiii. Cok film var cok. 

8. Bu shinkegi no kyojin animede ayri guzel. 

1. Gallardo

Gallardo

Mangasını okudum ama okumamış gibiyim.

2. Leffwn

Leffwn

Aynen ayda 1 cikinca onceki bolumler akildan cabuk gidiyor. Bir de diyaloglar cok uzun olunca. 

Ismini duzgun yazsam iyiymis. :D Gece gece fail. 

3. Gallardo

Gallardo

Aynen. Bir neden de animenin çizim kalitesi ve atmosferi. Olayları bilsen de heyecanlandırıyor.

9. Iyi ki başlamışım bu webtoona. Ahahah... 

V064YZ.png

6983r0.png

ld9njJ.png

1. Amygirl

Amygirl

Ahsjjdjdjd kutsalı alayım

2. Leffwn

Leffwn

Wind breaker. :D Turkcesi yok bu arada. 

3. Amygirl
  10. Hotspost dışında kyk yurdunda torrentten indirme yapmamı sağlayacak vpn bilen var mı? 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Utorrfnt ile indirmiyor musun anlamadım olayı, onun harici telefonda orbot, bilgisayarda tor browser kullanıyorum.

2. Leffwn

Leffwn

uTorrent ile indirme yapmaya çalışıyorum ama kyk engellediği için vpn kullanmam gerekiyor. Vpn olmadan indirme başlamıyor. Hotspotta sapıttı crackli kullandığım halde indirmiyor. 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Torvpn var bir bak

11. 2 büt ile mezuniyet mi olur? İnsan bütten sonra yapar mezuniyeti 1 hafta geçmedi mezuniyet törenin üstünden ayıp. Bir de geri dönmeye o kadar para, ayıp be. 

1. Leffwn

Leffwn

Git buradan delikanli :'(

12. Shepard olmamasi ic burkuyor ama oley be! 

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Sheppard'ı görünce direk aklıma stargate atlentis geldi. :D Oyun onunla ilgili mi yoksa ? İzledim  sardırarak ama anlayamadım.

2. Leffwn

Leffwn

Mass effect serisinin baskarakteri. Onunla ilgili degil ama muthis oyundur. 

3. Hawke

Hawke

Muhteşem olmuş ya akla gelebilecek her şeyi geliştirmişler. İzlerken kendimden geçtim. Çıkar çıkmaz almalıyım. Tek beğenmediğim kısım karakterlerin yüzleri oldu. Onun dışında tabii ki Shep yokluğunu hissettirdi...

13. Hatayın sıcağını ayrı soğunu ayrı sevmiyorum, düşse de daha erken gitsek. Atarsa 37. 

1. Perfectum

Perfectum

Kütahya'yı alanında tek sanıyordum. Malum oranın iklimi de ayrı bir illet.:depressed2-onion-head-emoticon:

2. Leffwn

Leffwn

Gece 38 derece görmüşlüğüm var. 

14. D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanın yeniden başlayacağı haberi gelse de az şenlensek. 

1. tea

tea

gece gece aklıma yeni aldığı arabası parçalanan müdürün yüzü geldi hahaha

2. Rofh

Rofh

Çook iyi olurdu ama nerdeee

15. Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

200.gif

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/

1. Gallardo

Gallardo

Bazen tam tersi de olabiliyor mesela ''sadece 5 yıl mı olmuş?...'' gibi :)

2. veritas

veritas

those are rookie numbers! :D

16. Sabahtan beri bu ne sis arkadaş. 

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

İlk okuduğumda, ban mı dedi ki? oldum. :D

2. Leffwn

Leffwn

Hhehe yok yahu. Burada sabahtan beri sis var onun için bir sitemdi. :D 

17. HSD KEnichi manga 240. bölümdeyim de şunu söylemem lazım: Bırakın ulan Apachaiyi! Çıldırmak üzereyim tutmayın reisi bir kere kaç etti bu. :(((( Bir kavga ettirmediler adamı deli olacağım. WAAAHHHHHHH. APACAHİ HOPACHAİ!!!!!!!!!!! wahhhhhhh

http://orig02.deviantart.net/8925/f/2012/221/7/e/apachai_by_dalgonlily9-d5aivix.jpg

1. Mileydi

Mileydi

APAPAPAYYYYY :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Tüm ustaları harika ama Apachai ve Shigure Kōsaka en sevdiklerim :loveloveplz:

2. Leffwn

Leffwn

Ustalar arasında ayrım yapamıyorum ya hepsi ayrı ayrı kaliteli. :D TAbi Akisame ve Apachaiye bayılıyorum. :D 

Yalnız mangada 428-458 arası yok o çok üzüyor. :(

18. Spidey 10 numara olmuş. :D Civil War cidden iyi olacak. :D 

1. Red-King

Red-King

Spaydi' nin Kıyafetlerini daha iyi yapabilirlerdi. :D Bu arada video açılmıyor :D

2. Leffwn

Leffwn

Yazık olmuş. Baya iyi sahneler vardı. :D 

19. Vay arkadaş okul internetinde kykda olduğundan çok engel var. :( Keşke Torrent çalışsaydı. :(

1. Heimatlos

Heimatlos

Oldu torrent çalışsın komple kitleyin netleri :D

2. Leffwn

Leffwn

Bir kyk etmez o hali bile :(

20. Sadece yattığım halde bu nasıl bir yorgunluk. Bana bir uğraş lazım. ? 

1. Amygirl

Amygirl

Sana bi dayak lazım 

2. Leffwn

Leffwn

Yıllardır kavga etmiyorum o bile bir uğraş bana ama kısa süreli bir çözüm. :( 

21. 3. Kez banka kartını kaybetmek... Sıkıldım ya zırt pırt kart kaybolmasindan bankaya gitmekten. :(

1. Leffwn

Leffwn

Once karti sonra parayi verse atmler boyle olmaz. :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan hatirliyom. 1. Sinifa yeni baslamisim. Daha hiç bir seý bildigim yok. Bankaların ne kadar cakal olduguna dair falan. Teb debilen banka bir hesap acmak icin gece bes hakkinda verecegi seminere gelmemizi istemisti. Bizde ne bilek gittik. Aslinda bu hikayeye argo cok yakisirda yazamiyom iste. Neyse yasli teyzelerle amcalarla seminer dinledik. Ben daha okula yeni baslamisim 1 saat boyunca bes anlattilar bana. Sonradan ogrendim ki hesap acmak aslinda cok zor bir sey degilmis. 1 dk bir ismis ama teb seylik yapmis iste. Neyse icimi doktum rahatladım. Kısaca bende sevmiyom bankaları.

22. Mass Effect videoları da düşmeye başladığına göre oynayamayacağım için tekrar üzülebilirim. 

23. Hasta olmak ya da olmamak işte tüm mesele bu. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Geçmiş olsun Erudemu-kun ;)

2. Leffwn

Leffwn

Sağ ol. :D 

24. LGjbk.png

Şu ekran görüntüsünü aldığım pcyi tekrar çalıştırdım. Yaklaşık 5 senedir bozuk diye evin bir köşesinde yatıyordu. Onlarca çizgi roman, anime, manga, avatar ve imza çalışmam duruyor. Şu günün en güzel yanı oldu. Tam bir nostalji yaşadım. 

1. sShoguNn

sShoguNn

Bunca yıl sonra tekrar çalıştırmayı nasıl başardın oha

benim eski pc vardı yeni alınca onu kenara koymuştum 1-2 yıl sonra bi açayım bakayım dedim çalışmadı :D durduğu yerde kendi kendine bozulmuş

2. Leffwn

Leffwn

Benim pcnin de açılıyor ekran gidiyordu. Ne bir görüntü ne bir şey. Ekran kartı zaten sıkıntılı idi. O zaman cs 6 kullanıyordum. Onu açınca ekran da ölü doku oluyordu. Sorunun kaynağı Windows imiş. Hazırda format için usb vardı. Taktım ilk 1 dakika yine ekran yoktu sonra yükleme ekranı gelince onarım yaptım. Hiçbir dosya kaybım olmadan düzelttim. Şimdi ise dosyaları şu anki bilgisayara atacağım. Söylemem lazım Packard Bell de iyi pc yapmış zamanında. Lise 1den beri öküz gibi kullanıyordum. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.