Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64180 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Favori animemin en sevdiğim ve ürperdiğim sahnesi. İlginç çünkü bu animedeki antagonistin gerçek hayatta da olabileceği fikri beni şaşırtıyor. Birde bu animenin hak ettiği değeri görmediği kanaatindeyim. Sanki ıssız arazideki yolun kenarındaki tozlu bir mücevher gibi. 

Spoiler

Bahsettiğim antagonist Johan Liebert.

Spoiler

1. pegasusejder

pegasusejder

Gerçek hayatta Johan ile karşılaşmak mı? :wow2-onion-head-emoticon: 

Şaka bir yana bilmiyorum da öyle birisi yoktur herhalde gerçek hayatta. :) 

Ya böyle herkes bu animeyi biliyor gibi ama aynı zamanda da hiç kimse bilmiyor gibi, çok değişik bir anime. Ben de zamanında bir görsel aracılığıyla başlamıştım iyi ki de başlamışım. :)

2. Perfectum

Perfectum

@pegasusejder Sen sevinmiş gibisin ben dehşete düşerdim heralde ya da anime tepkisi gösterirdim :shock2-onion-head-emoticon: bilmiyorum :D Ben o kadar emin olmazdım serikatil hikayeleri dinleye dinleye okuya okuya artık ikna oldum diyebilirim.

Spoiler

Johan'ın bana göre en can alıcı kaybı bir karakteri olmaması ya da geliştirememesi. Hatta canavar hikayesi de bunun üzerine kurulu. Üstelik kinderheim yetimhanesi( yetimhanemiydi hatırlamıyorum) altında çocuk deneylerine de maruz kalması onun üzerinde de kalıcı etkiler bırakmış. Bence yaşanabilir gerçeklikte.

3. pegasusejder

pegasusejder

Yav tabii ki öyle biriyle karşılaşsan altına bile yaparsın. :D 

Spoiler

Evet bu tarz deneyler bence gerçekte de olmuştur ama bilmiyorum insan dediğimiz şey çok farklı, animede ki gibi sonuç vermemiş olabilir. Benim hala umudum var böyle psikopatça şeylerin gerçekleşmediğine dair. 

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.