Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64124 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken oturdum ve izledim. Harikaydı. Animasyonun akıcılığı, atmosfer, karakter tasarımları ve derinliği beni benden aldı. Neden daha önce keşfetmemişim, şaşırdım doğrusu izlerken. Öteyandan eski animelerde beni kendine çeken bir albeni var. İster istemez karşılaştırıyorum şimdikilerle ve onlardan olmayan şeyler var bence eskilerde. Alınteri kokuyor. Züğürt olsam da cebimdeki paraları çıkarıp mangaka ve yapımcının eline tutuşturasım geldi izlerken :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Novelini bilmiyorum ama bu filmi ve ingilizce çeviri. Alıp okumalısın Ancaks. Innocent isimli bir mangada var shinichi sakamoto'ya ait, kaliteli bir seri okumanı tavsiye ederim :) 

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Çizimleri ve atmosferi cidden muazzam o serinin, geçenlerde ben de LN'si çıktığını öğrendim ve almayı düşünüyorum, Vampire Hunter D'nin ülkemizde ilgi çekmiş olması da ayrı sevindirici. ^^

4. Perfectum

Perfectum

Böyle serileri bulmak zorlaştı. Bulduğumuzu da bırakmıyoruz bizde :) Sıradan bir manganın bir sayfasına belki 30 saniye ayırıyorsam, bunlara 5-10 dakika ayırıyorum, analiz ediyorum. Hayal ediyorum ve iki boyut oluyor üçüncü boyut benim için. 

-Seinen avcısı Perfectum :patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.