Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64191 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Shoujo animeler beni pek açmadı sanırım umduğumu bulamadım Nana'dan sonra. Hayattan kesitler ve drama çok yerinde kullanılırsa shoujo şahlanıyor bana göre. Onun yanı sıra şu aralar çok güzel bir kitap okudum. Andy Weir'in Kurtuluş Projesi isimli kitabı okuduğum en güzel bilimkurgu roman. Bunu animeye uyarlasalar var yaaa patlar ortalık. Uchuu Senkan Yamato vari bir şey olurdu sanırım. Uzay savaşları olmazdı gerçi. Neyse. Anime yapımcıları koniçivalar bence bu fikrimi bir düşünsünler. :dandyonionplz:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Pek ahım şahım bir şey değil zamanında 2011 de burada yapılan Fan fiction için yazdığım hikayenin devamı. Çok fazla karakteri var ve evreni çok geniş o sebeple pek bir şey çıkmaz. Malum kimse emek isteyen bir şeye el atmıyor. İki fan service iki isekai klişeler tamam bitti xD

İngilizce okursan favorilerimden Paperbag-kun is in love öneririm az ve öz bir romantik komedi :onion_yep_by_7anime7drawer7:

3. Gallardo

Gallardo

@Perfectum Honey and Clover öneririm. Nana'dan farklı bir tarz. Müzikleri ve replikleri iyidir.

4. Perfectum

Perfectum

@Amygirl Karakter derinliği ve sürükleyiciliğe sahipse okunur neden okunmasın. Geniş evrenli yapımlar iyidir. Aklıma yüzüklerin efendisi ve berserk geldi. Bir ara arkadaşımla kafaları sıyırıp elfçe öğrenmeye çalışmıştık xd 

İşte tam bu yüzden bende anime izlemeye küstüm. Tüketmeye yönelik bunlar. O yüzden pek tutmuyorlar. Eskiden emek vardı kardeşlik vardı alın teri ehem neyse. :smoking2-onion-head-emoticon:

Teşekkürler listeme ekledim :)

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.