Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Perfectum last won the day on November 20 2022

Perfectum had the most liked content!

About Perfectum

 • Birthday May 15

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • İlgi :
  Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Recent Profile Visitors

63867 profile views

Perfectum's Achievements

Single Status Update

See all updates by Perfectum

 1. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

   

  images.jpeg-4.jpg

  1. Show previous comments  8 more
  2. Perfectum

   Perfectum

   Bilmiyorum ama bence projeyi üstlenen stüdyoya ve bütçeye göre değişir. Aklıma Berserk geldi. Eski çizimlerin üstüne gelen remakeler o kadar beğenilmedi ki herkes manganın ziyan edildiğini düşünüyordu ama golden age arc filmi çok kaliteliydi ve istenen etkiyi yaratmıştı. Günümüz animelerini ben izlemeyi bıraktım. Çünkü sanat işi yok ortada. Adamlar para kazanalım diye kıytırık ya da önceden denenmiş senaryolar üzerine animeler yapıyorlar 10 13 bölüm sonrada unutulup gidiyor. Eskileri tekrar tekrar izliyorum. Monster'a tekrar başladım ablamla :D bir de Vagabond okuyacağım. Ben de böyle sao daki gibi moemsi çizgileri pek ciddiye alamıyorum. 

  3. Lycaenidae

   Lycaenidae

   Golden Age çok güzeldi evet, gerçi ona bile laf atan var çok kötü diye :D, oo Monster mı, hayırlı olsun ya. Ablanla uzun bir soluğa başlamışsınız. Açıkçası ben de animesini tekrar baştan izlemek istiyorum ama şu anlık manga ile idare diyorum. Vagabond daha okumadım ama çizimleri enfes. :loveloveplz: Vagabond'dan sonra belki Blade of the Immortal'a bakarsın. SAO ben animeye yeni başladığımda bile çizimleri bana güzel gelmiyordu. Bir şeyler çok antipatik geliyor bana o animeden. 

  4. Perfectum

   Perfectum

   Valla herkesi memnun etmeye kalkarsalar işleri zor :D Yani ona da kötü diyen varsa bunlar neyi iyi buldular acaba diye merak ederim saçmalıyorlar. Ablam bu aralar Yargı isimli adli kriminal psikolojik bir dizi izliyordu dedim sen gel Monster'a başla :D bir on  bölüm gittik bakalım. Vagabond'a da başlamıştım ama unuttuğumu varsayarak tekrar başlayacağım. Anımsadıklarım kadarıyla harika bir felsefesi ve olay örgüsü var. Seni olayın içine hapsetmeyi başarıyor. :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

  5. Show next comments  3 more
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.